Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: maksas lietotaji


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeb veel vienkaarshaak , augstaaka pakaape ir tikai GIGN memberiem , tas ir , ka resesrved sloti ir tikai maksaataajiem ... respektiivi , pakaapes :

1) [GIGN]

2) Maksaataaji ( mails , 10 mb , high speed daunlods, reserved slot + vote (mapes(vote kick/ban tikai uz mirstiigajiem))

3) Mirstiigie

[GIGN] > Maksaataaji > Mirstiigie

Un ar to latu meenesii neies cauri manshkiet, tad labaak shiis privileegijas par 12 Ls uz visiem laikiem , kameer servs un lapa existee

Link to comment
Share on other sites

a davai taisam GIGN.zhaa serveri wink.gif

atsevishkju foruma sadalju uzliekam un tie kam ir pareiza seksuaala orientaacija un tie kas miil evilu uzreiz tiek iekshaa (es domaaju juus saprataat vat ai miin...)

kur es varu nopirkt testeru lai uzzinat, vai es miilu evilu ?

un es tiesam nezinu, vai man vispar ir seksuala orientacija, un cik garai tam jabut?

Link to comment
Share on other sites

Pashu maksaashanas ideju es atbalstu, ar naudu (liidz 2 ls menesii) lielaakajai speletaju daljai jau nu probleemu nebuus, tikai runaajot par 2 serveriem gan paraadaas dazhas probleemas. zaban.gif

Ja izveidotu taadu punktu sisteemu, par ko pastaastija spEEdy, tad visdriizaak taas ierobezhojumiem vajadzeetu buut salidzinoshi maziem, lai tur vienmeer uztureetos pietiekami daudz cilveeku, tapeec ka, kaa NaKeD saakumaa teica, tie iistie PRO visdriizaak negribees maksaat, lai vispirms speeleetu 'amatieru' serverii. sad.gif

Otra probleema ir, piemeeram evils un banda (dark angel un dark killer klani utml) smiliez.de_1437.gif , kas bez shaubaam pasteigsies samaksaat, pat ja tas viss notiksies ar karteem. Es protams vinjus miilu no visas sirds, bet tomeer uzskatu ka priviligjeeto starpaa vinji nedriiksteetu buut. Sheit protams atkal saceljas dzelzhainaa argumentaacija par to ka edds ir bots un dark killer klans rlz 4eva, ko noteikti es vel ne reizi dabushu dzirdeet, tapeec man skjiet ka atrast shitaam probleemaam kautkaadus risinajumus vajadzeetu pirms taisa piedaavaato sisteemu kas visos citos aspektos gan ir eusa_clap.gif ljoti laba.

Link to comment
Share on other sites

Mne voobshe-to kazhetsja, esli vdrug eti dva servera worm sdelaet, i oni budut rabotat', to pro server ponachalu budet pustovat'. Ved' chto privlekatel'no v tepereshnem gigne? V ljuboj moment na nem kto-nibud' igraet, dazhe utrom.

Poetomu, v celjah podderzhki "pro" servera, ponachalu sledovalo by ustanovit' dovol'no nizkij porog otbora igrokov, inache mozhno povtorit' sud'bu 4tusa do vvedenija [test] igrokov - on stojal pustoj, poka ktonibud' vecherom, iz samyh terpelivyh ne zahodil na nego, i ne begal by po pustomu serveru min 10-20 v ozhidanii, poka na ogonek drugie ne podtjanutsja.

V tozhe vremja, 2 serverov dostatochno, chtoby ubrat' problemu perezapolnenosti. IMHO, nuzhda v _platnyh_ slotah otpadet, na server budet legche popast'. tak chto otkrytiem 2-go servera worm lishit sebja predpolagaemogo dohoda biggrin.gif

A naschet togo, chtoby slabye igroki ne proplatili by "vhod" na "pro" - tak dostatochno sdelat', chto by proverka na skill byla by vyshe chem nalichie slota. T.e. esli vdrug ja proplatil slot, no, ne imeja skilla, zashel na "pro", to menja by srazu kicknuli/postavili_ban_na_5_min. I pofig, chto ja proplatil - skill dolzhen byt' vishe.

Link to comment
Share on other sites

Un ka jus domajat, mes skolnieki tagad zagsim to naudu? smiliez.de_2551.gif

Ok esmu gatavs pikot, bet ja kads negrib maksat var jau nemaksat tikai tam paliekas mazak iespeju uz servera! Tas ir tiesham gruti saprotams? Njaa.... laba ideja, bet es pa tam PC lietam ipashi labi nerubiju ( Nereciet) kip tie 10 mb, es varu ta izmantot, ka es ielieku tur piemeram majas darbu vai kadu doc. aizeju uz skolu atveru gign web lapu un es varu no turienes tos doc, dabut ara? cool2.gif

Jus sakat, jau kaut ko bidit uz priekshu!

Kip, bet ja tiem kuriem ir free slots, vini pasaka ka nemaksas, un vinjiem tik un ta bus vairak iespeju tikt serveri? Var ari taisit Pro serveri, laba ideja! smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

piedavaju variantu, algoju najomnjikus kas piedziis no visiem speletajiem pikji... atalgojums - 30% no piedzenamaa pikja, parejais gign fondaa... piemeram, menesii apstradaa kadus 100 pidarus, no katra pa 1ls, dabuu 30ls 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Tam vajag surrounderu, bet pa cik surrounder ir loti aiznemts cilveeks ar "jobshanu", bet vins viss labak iederas jo vins ir milzigi milzigs! Vinja iemilota skruve 100 grami snabis un 200 grami apelsinu sula! fuj pee Fuj!

Pa to naudas ievakshanu, es domaju, ka vienkrashi ir jasaruna satikshanas visiem, kas grib maksat, un tad arii jaizruna, ka un kaa talak! shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

man reaalaaka liekas pusgada/gada maksa. No vienas puses varbuut uz doto momentu cilveekam nebuus naudas bet nu nekas - laiciigi pateiksim.

zhaa aka pro serveri saakumaa vareetu tureet on tikai noteiktaa laikaa (teiksim no 15:00 - 24:00).... peec tam jau var pamainiit...

nu nezinu... patlaban izskataas ka nav reaalas sisteemas kaa savaakt naudu... tas pagaidaam vareetu buut galvenais... ja taa shtelle aiziet tad var jau biidiit citas....

Link to comment
Share on other sites

robons ko tu ieteiktu? wormam tikties ar katru atseviskji? smile.gif nu tur jau der taa piedziishana smile.gif bet nedz vai kaads uzticeetos piemeram man iedot to naudu un es atdotu taalak.. nedomaaju

vareetu gan to otro servu palaist kur nespeeletu taadi boti kaa robons un tumsho engjelju klans

Link to comment
Share on other sites

Radler vo tu tochna esi mazins bots, es bots nu jaa puika, es skatos tu tads labs nesmidini tautu!

njaa... dreama ideja ir sapratiga, bet piedod radler cilveki ari ir kadreiz tikshies no shi servera dzive, tapec bikin pazist viens otru un eso domaju, ka dazi no GIGN adminiem piemeram zin ofic, ka es neuzmestu speletajus, bet es uz to neparakstitos, nu nezin ta ir GIGN darishana, un lai ari vinji doma! cool2.gif Radler jo tu vairak saac dirsties, jo vairak noved savus postus no teemas!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...