Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: maksas lietotaji


Recommended Posts

robon es tikai ar to postu centos pateikt katu man patiic sad.gif

protams ka daudzi gign speletaji ir pazistami sava starpa. bet kas ir ar paarejiem kuri piemeram labrat maksatu bet tomer nezinatu kas un kaa un kur un kad ...... nunjaa bet po nedomaju ka es ietu un maksatu nezinamam svesham civlekam kaut kaadu naudu jo vinjsh man teiktu ka vinjsh to iedos taalaak..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Esmu skops un egoistisks cilveeks, taapeec viss zemaak rakstiitais nav njemams par pilnu, bet nu...

Bet nu - tiesiibu doshanu par maksu es nu galiigi galiigi kautkaa...ghmm...

Sloti - no problems - vienkaarshi cilvis samaksaa aboneeshanas maksu un vinam ir slots...(protams ja jau esoshajiem adminiem saaks apgriezt tiesiibas un njemt nost slotus es saakshu skalji kliegt un apvainoshos). Apmaksas sisteema vareetu buut - maksaajot par pusgadu nepiecieshamiibas gadiijumaa satiecies un nodod naudu irl, ja gribi maksaat par mazaaku laika periodu - suuti caur banku no sava/mammas/teeta kontu. (Par maksaashanu ar SMS starpnieciibu var uzreiz aizmirst, esmu shaadu taadu specifisku iemeslu deelj intereseejies kas un kaa tur notiekaas, praksee pasham pakalpojuma sniedzeejam uz rokas paliek 20% no SMS veertiibas - tad jau veertiigaak ir pieprasiit lai zvana un nosauc deriigus zelat zivtinjas un o-kartes atjaunoshanas kodus)

A par PRO serveri - nekas tur nesanaaks vai arii sanaaks taads pats cirks kaa 4TUS uz doto briidi, uz kuru visi lauzhas registreeties taapee, ka "tas ir pro serveris ja neesi 4tus tu neesi pro" - nu nekaadi nav iespeejams objektiivi izskjirot parastos un pro speeleetajus, paziishanaas, paziishanaas unvelreiz paziishanaas.

Es pat iisti neredzu iemeslu kaadeelj worms postoja sho topiku - vienkaarshaak buutu oficiaali pazinjot, ka ir pieejams jauns pakalpojums - slots par fikseetu meeneshmaksu :/.

Driizaak PRO servera vietaa vareetu izveidot citu ekstru - dot iespeeju speeleet "for real money" - vieniigais, luuk shajaa gadiijumaa vareetu rasties shaadas taadas probleemas ar apmaksas sisteemu, bet pie taa var nedaudz piedomaat.

P.S. Speedy iemineejaas, ka cilvis pateiks "HUJ" un vinju izkikos - es visu laiku esmu bljaavis, ka vnk vajag saakt stingraak sekot liidzi adminu riiciibai. Jebkuraa gadiijumaa pastaav GIGN noteikumi, kuri jaaieveero gan speeleetaajiem, gan adminiem. Tas ka cilvis buus samaksaajis par slotu, nenoziimees, ka vinsh driikstees lamaaties, floodot, taisiit TA un TK.

Link to comment
Share on other sites

A par PRO serveri - nekas tur nesanaaks vai arii sanaaks taads pats cirks kaa 4TUS uz doto briidi, uz kuru visi lauzhas registreeties taapee, ka "tas ir pro serveris ja neesi 4tus tu neesi pro" - nu nekaadi nav iespeejams objektiivi izskjirot parastos un pro speeleetajus, paziishanaas, paziishanaas unvelreiz paziishanaas.

nesaki vis 20.gif

Ja mees sho sisteemu tomeer pielietosim tad arii visu kaartiigi liidz galam izdomaasim.

Link to comment
Share on other sites

ai ble jataisa standarta lapa ar ring tonjiem un bildeem pa 0.35Ls... izskatas ka shitaa shtelle neies cauri... 31.gif

ja tut posproshal svoego horoshego znakomogo na inbox.lv, on skazal, kogda on zakonchit sistemu s platnymi sms'kami - to _v_teorii_ cherez nego mozhno denezhku takim obrazom sobirat'.

eto pervoe.

a vtoroe - on sprosil hochet li etot parenek, kotoromu nuzhno poluchat' den'gi cherez sms (imeja vvidu worma) rabotat' na inbox.lv - tam nuzhen chel, kotorij by razbiralsja v chuzhih progah i adaptiroval by ih dlja inboxa.

worm (ili kto eshe horosho programit) - hochesh rabotat' na inbox? esli da, to oni vyshljut test - proidesh ego - i mozhno rabotat'.

Link to comment
Share on other sites

nu nez.... domas visai interesantas.... piemetiishu veel vienu kaudzee - ja buus 2 serveri, worm's kaa labs koderis (dirsaaliishana?!?! man po ko teixiet), domaaju, ka varees noorganizeet, ka konnektee pie cs.gign.lv un tevi iemet automaatiski tava liimenja serverii, skatoties peec skillpointiem

vienuvaard sakot, esmu ar mieru maxaat par izklaidi (protams ja taa visa lieta ies uz priekshu), bet jaazin meeru - shaubos, vai kaads buus ar mieru izgaazt 20Ls viena servera apmekleeshanai (negaranteetai... par slotu es buutu ar mieru samaxaat sho summu... =] )

Link to comment
Share on other sites

1) ideja par skillpointiem man ar patiik, bet es domaaju, ka taadu plaginu buus gruuti atrast un worm buus baigais chakars

2) ideja par maksu man neliekas nemaz slikta....ta labaak es kaadu kapeiku samaksaaju katru meenesi un vismaz tieku iekshaa uzreiz (principaa)

...es maksaatu

Link to comment
Share on other sites

nju nolemu ar izteikties ...

taatad ... ideja laba ... slots par maxu rulez parejajs taa ... nju bet varetu taa ... ka tjipa jo vairak samaksa jo vairak tie piem. par 1ls tur tas shits par pastkasti uz gign un vel kautkas un tad ja grib velkautko tad vel japiemaxa .. nju par slotu varetu apm. +/- 1 ls ... nju nez ...jo vairak gribi jo vairak maksa ... es labprat maksatu 1 ls menaesi par slotu parejas smird [man naf vajadzigs] nu bet kaa tad to naudu maksas ?! huh.gif

par serveri ... njaa varetu 2 serveru butu ljoti jauki un nebutu [manliekas] vairs jagaida pus stunda lai tiktu ieksa ... nju bet mosh tad uz prosta gign paraditos veell laames nju tas vispar sux zaban.gif bet nju taa ideja cool ! wink.gif

P.S tas bija tikaj mans slimajs viedoklis taka mani varenie GIGN teevi varat nenemt veeraa ! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

hhhmm..... Es domaju, ka labak butu vienreiz pusgada vai menesi satikties visiem, un sapikot wormam vai macho, lai shie uztaisa kaut kadu lapu kip maksashanas un pieraksta kurs ir maksajis kursh nava! Vienigi visi nevar dabut brivu laiku viena un taja pasha diena, tatad vinji var tiesham parskaitit vai pasutit wormam picu uz majam! cool2.gif

Just Do it!

Link to comment
Share on other sites

eeee bet ja worms un macho dziivo Riigaa un citi speleetaaji Ventspilii vai talsos vai veel nezinkur !!! tie suutiis picu vai !!!! kaatad vinji visi varees satikties !!! piemeeram labi ja 3 vai 4 cilveeki brauc no ventspils uz riigu bezjeega!!!! nax vispaar likt taadu shiitu !! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Par divu serveru padariishanu ....

Man liekas ,ja taisa 2 serverus ,tad no saakuma uz tiem jaalaizh visi speeleetaaji . Jaanogaida laicinsh ,lai abi serveri buutu pietiekami apmekleeti un tad pakaapeniski jaaatdala pro speeleetaaji no parastajiem. Tas taadeelj ,lai uz pro neizveidotos tukshums.

Par maksaajumiem...

Ideja ir ljoti laba ,jo tauta ,kas speelee uz gign ir maksaatspeejiiga ,peec manaam domaam, it sevishkji ,ja runa iet par kaut kaadu 1 Ls meenesii!! Tiem kuriem riebst gaidiit pa pusstundai ,lai vareetu pievienoties ,tie domaaju buus gatavi samaksaat. Paareejie ,kuri nebuus samaksaajushi varees mieriigi turpinaat speeleet ,bet ar risku ,kad vinji var tikt izmesti jebkuraa briidi ,kad ir vajadziiga briivaa vieta cilveekam kursh ir samaksaajis!

Tik nezinu worm kaa tu izkontroleesi kursh ir tev paarskaitiijis naudu kursh ne.(Pagaidaam nezinu kaa tur iisti ir ,bet varu uzzinaat) Paarskaitiit naudu var ar sms vai Bankas paliidziibu(to jau visi zin ,bet nu...) kaa arii vai visiem ir mobiilie... ,bet bankas ir visos Latvijas nostuuros. Jebkuraa gadiijumaa paarskaitiijumam ir jaabuut "ljoti vieglam" ,jo cilveek ir slinki un arii neattapiigi.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot kaut, kas sakarigs

Jaanogaida laicinsh ,lai abi serveri buutu pietiekami apmekleeti un tad pakaapeniski jaaatdala pro speeleetaaji no parastajiem. Tas taadeelj ,lai uz pro neizveidotos tukshums.

tongue.gif bet jaa piemeram dzeks kursh labi spele pekshni nevar spelet menesi tieshi tad kad worms doma, kurus playerus adalit uz Pro, un tas dzekins saks spelet pec menessha atkal, kad worms bus adalijis, tad tam dzekam viss laik bus jaspele ar neipashi vienlidzigiem speletajiem,, un vinjam nebus intresanti, tad pec tam ka vares tikt uz Pro? sad.gif
Link to comment
Share on other sites

Nja worm visu cienju!

Bet man liekas si ideja nekam neder!

Ja jau tev vajag naudu tad iekase to no tagadejiem adminiem vinju tev ir daudz!

Es nacu uz so serveri spelet jo man patika tauta kas seit atradas, bet pec sada topika laikam bus jaiet uz citu serveri, ar 1ls jau viss saksies tad paradisies kads smiliez.de_1164.gif kurs bus gatavs maksat kaut vai 50ls vai pat vairak lai dabutu labakas privelegijas!

Sada situacija jau kaut kur redzeta.... atcerejos (ir tads uo serveris santiago kuru pirms 2 gad. aizvera, bet tu nu vins funkcione, bet pats labakais aizveras vins tikai tapec ka admini kljuva parak korumpeti)

Ticu ari ka pec sis atbildes bus:

admin1- nee, tu ko es pats godigakais

admin2- nu tu ko its just a game

Beigu beigas katram cilvekam ir sava cena! bye2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...