Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: steam serveris


Recommended Posts

Taatad, steam serveris ir tas pats parastais serveris, tika tajaa iekshaa var tikt cilveki kam ir ORIGINALAIS CD KEY. Kur no shiis sistemas labums, kur ljaunums:

Labumi:

1. Atsijaasies daudz llamas

2. Bus iespeja nobanot nevis veselu klubu peec ip adreses, bet gan konkretu lietotaju peec CD key

3. Nebus vajadzigs Cheating Death kas pedeja laikaa pish smadzenes

Sliktumi:

1. Klubos cd key lietoshana buus diezgan apgrutinosha (sheit es iespejams varetu izpalidzet un izveidot programminju, kas maina CD key)

2. CD key ir jaapeerk (cik mees zinam visi ir SLINKI un savu peecpusi lidz tuvakajai bodei nespej aizvilkt... maksaa tikai nieka 6Ls)

3. Jalieto ir arii Steam klients, kas izmanto arzemju pieslegumu lai autorizeetu Cd key, tiem kam nobloketas arzemes, var sanaakt suudiigi

4. Steam apdeiti arii traumee aknas ja nav pieejamas aarzemes

------------------------------------------------------------------------

Jautajums:

1. Vai shaads serveris ir nepiecieshams

2. Vai gign vajadzetu abus serverus, gan steam gan nosteam

3. Kaadi citi komentaari par sho teemu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vispaar dereetu taadu serveri, bet vai buus pietiekami daudz speeleetaaju ?

Man tjipa bija ierakstiits steam ar cd_keyu (thjipa orginaali) , bet izdeesu aara, vai kavkur shii pieregistreeshanaas ir palikusi man uz kompja un ierakstot no jauna steam man nebuus jaadabuun jauns cd-key ? tjipa windows visus reg. failus saglabaa , bet man braalis kavkaadus tur reg failus izdseesa taa kaa nezinu...

Link to comment
Share on other sites

hm redzi koshka, tas jau noziimees ka buusim no tevis tikushi valjaa smile.gif

hmm steams jau ir norm vienigais tiem kam ir taa jau slikti kompji steams bremzees veel vairaak =)

bez tam man liekas ka LJOTI daudz tauta pazudiis no gign? hm

Link to comment
Share on other sites

eh. lai gan plusi tieshaam ir labi, ir tomeer nelieli iebildumi. nee, iisteniibaa tikai viens - 6 ls. ko lai dara, ja es labpraataak tos new_all_coholic.gif ? kaut gan no otras puses iespeejams varees kaut kaa sakasiit. un vispaar!

studentiem maizi un izpriecas (iekljaujot arii alu) par briivu.

Link to comment
Share on other sites

worm, es jau to vareetu izdariit. Vieniigais daudzi negribees... ja kaadi vairaaki serveri taa brutaali paarietu tad tie mirlas grabinaatu naudu (nee nu no mums jau arii buus efekts... bet vai pietiekams)

A kas attiecas uz steam un nosteam serveri tad man liekas ka taa gan nevajag - vai nu vienu vai otru... (driizaak jau nosteam) jo tad cilveeki uz steam servera nespeelees (jo var mieriigi uz nosteama speeleet)

Link to comment
Share on other sites

Ideaals variants buutu ,ja buutu gan steam serveris ,gan nosteam[bet tas jau ir atkariigs no jums tongue.gif ].Nu buutiibaa man po -ja buus steam serveris nopirkshu originaalo cd-key, ja nosteam tad dariishu to pashu, ko tagad

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Man pozitīvā puse liekas pievilcīga - nevajag cd, vieglāk adminēt. Tā kā man half-life ir iegādāts jau diezgan sen, tad es labprāt spēlētu uz Steam servera.

Man pašam mājās nav nekāds dižais ārzemju pieslēgums, bet apdeitus vilkt problēmas bija tikai pirmajās dienās, tagad iet diezgan raiti.

nerd.gif

Link to comment
Share on other sites

uz reality uzlika 1.6 steam, un tagag staav tuks huh.gif

vinsh jau nav tik populaars kaa gign blink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es ar vismaa piecaam esmu pret, tikai un vieniigi tapeec, ka man kopis nevelk ar steam sad.gif

Link to comment
Share on other sites

IMHO, ideja perejti na steam versiju ne poluchit odobrenija.

Kak chelovek, prosidevshij v klubah chut bolshe 2h let, videl, chto MNOGIE igrajut iz klubov.

Igrajushi v klubah nu ne stanut zamorachivatsja, kak propisat' CDKEY i potom ego steret'.

Znachit, oni otpadajut. Znachit, s gigna uijdet dovol'no mnogo 'neplohih' igrokov. A ja igraju na gigne potomu, chto:

a. zdes' igrajut mnogie moego urovnja i vyshe

b. zdes' 'domashnja' atmosfera

Link to comment
Share on other sites

Nu c'mon , pasaka kur var nopirkt Steam versiju !

Un Esmu par Steam (Ja pateiks kur var nopirkt)

Un tukshaaks varbuut biki paliks jo Taapat kam patika speeleet Uz GIGN Pirks to Steam Versiju !

Vieniigi ar tiem klubiem probza...

Link to comment
Share on other sites

1. Atsijaasies daudz llamas

2. Bus iespeja nobanot nevis veselu klubu peec ip adreses, bet gan konkretu lietotaju peec CD key

3. Nebus vajadzigs Cheating Death kas pedeja laikaa pish smadzenes

Par labuma argumentiem...

Neviens nav pietiekoshi paarliecinosh, kas liktu pariet uz steam

1. Tas ir vaajsh mierinaajums, llamu deelj neieshu tereet 6Ls mad.gif

2. Tas ir veel mazaak svariigi. Ja kaads kluba taisa sudus, tad lai tiek galaa pashi klubaa

3. Shis ir visparliecinoshaakais no visiem, tomer, nedaudz paveerojot, probleemas ar CD aatri atrisinaas (iespeejams, worms te smagi pasviist... vai arii nee)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...