Jump to content
GIGN Forum

Gign Tusa Spoks


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Karoche! Visi kas bij ieradushies uz Mezhciema pirti ieveeroja, to ka tur kaut kaads Simbads bij uzradies, kursh kaa jau visi noprata nekad muuzha nav gignaa raadijies! smile.gif Un Shis Simbads visu laiku gruzija gignieshus uz speeleshanu cs.kopideja.lv biggrin.gif staastot to ka ir baigas dievs kopidejaa ar visaam tiesiibaam utt! biggrin.gif

Bet Bet Bet tikai retais zinaaja kas tas iisteniibaa ir pa puiku! T.I. ES Deadly, Dyversant!

Un shis slepanais viirels bij Xeq, vai xektor no Hvz-team! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Bet visaa visumaa bij smiekliigi, kaa vinsh visus gruzija uz kopideju! LOL Denja pat noticeeja thumbsup.gif un bij ar mieru kopidejaa speeleet! PSC! es tur tureeju veederu taada reekaa naaca! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giflaugh.gif !!!!

Link to comment
Share on other sites

vel protams labi bij tas.. ka peec paaris glaazeem, tu klusi smejot visiem chuksteeji, tik nesaktiet nevienam, ka tas ir Hektors..

peec paaris pudeleem jau striidaa iekarstot bij saucieni pa visu pirti, BET TAS IR PSC KAA HEKTORS SPEELEE, VOT REKU CHALIS SAPROT KO DARA.. utml. XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Tipa jaa, kad asiniis pluust graadiigais nejaadz ko runaa vairaak, tomeer tad jau tie joki bij beigushies! Manu praat uz beigaam to jau visi zinaaja! biggrin.gif

Un neiet runa par to cik labi tur Xeq speelee, bet par prikolu lai visi naak uz cs.kopideja.lv biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

poljubomu esmu redzeejis simbads, simba, simbiij, vai simbiots hvz.. kr4 kkaadu samaisiitu krustojumu biju redzeejis... xeq baigais umnjiks! Tagad iesmu maaciities bagus 4.gifD Un aztekaa shaushu caur sinai pa tiltu 4.gif

Link to comment
Share on other sites

beefy - akmens seja rulle !

denja tu tagad esi apsoliijies spelet kopidejaa 10h nedeelja, apsveicam tevi ar to.

biju ieradies satikt speltajus kuri ir vecaaki cs pasaulee kaa es un varbuut jaunaaki - patikamas atminjas,bija okeij pasaaakums ! wink.gif

nahuj kopidejā?!

Link to comment
Share on other sites

Karoche! Visi kas bij ieradushies uz Mezhciema pirti ieveeroja, to ka tur kaut kaads Simbads bij uzradies, kursh kaa jau visi noprata nekad muuzha nav gignaa raadijies! smile.gif Un Shis Simbads visu laiku gruzija gignieshus uz speeleshanu cs.kopideja.lv biggrin.gif staastot to ka ir baigas dievs kopidejaa ar visaam tiesiibaam utt! biggrin.gif

Bet Bet Bet tikai retais zinaaja kas tas iisteniibaa ir pa puiku! T.I. ES Deadly, Dyversant!

Un shis slepanais viirels bij Xeq, vai xektor no Hvz-team! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Bet visaa visumaa bij smiekliigi, kaa vinsh visus gruzija uz kopideju! LOL Denja pat noticeeja thumbsup.gif un bij ar mieru kopidejaa speeleet! PSC! es tur tureeju veederu taada reekaa naaca! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giflaugh.gif !!!!

kopidejaaa 4.gifD neko ljaunu nevaru protams teikt,bet es pat tur skaitos labs XD.gif

Link to comment
Share on other sites

aij nu set patreneejies bot siikais - tu man esi apnicis jau ! es aizbraucu atpuusties ar cilveekiem forshiem nevis tur kautko no sevis paradiit vai izraadiit - tapec arii biju simbads, lai nemainiitos viedoklis !

galvenais thu neuztraucies, būs jau labi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Es ari noticeju.. kad biju vira dusha un jau nemu kreslu un gaju so meklet, lai sistu, samejais jau bija notinies. Veicas puisim, veicas! smile.gif

Beefy

Uj nebaidiet, ja nākotnē ieradīšos uz kādu tusu, tad ar krēsliem (un citiem bīstamiem priekšmetiem) virsū nenākat biggrin.gif

EDIT: Kautgan mani tas neuztrauc, esmu miermīlīgs cilvēks kam nepatīk citiem skalot smadzenes smile.gif

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Es kad paargaaju no cs 1.5 uz 1.6 es 1.5 visus ar 4iitiem iznesu un pargaju uz 1.6 :/

Es latviešu valodas stundās iemācijos, kautcik sakarīgi rakstīt, lai arī citi saprot ko saku...

...bet skatos, ka tu, laikam esi palaidis viņas garām sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...