Jump to content
GIGN Forum

HTH arii gribeetu tiesiibas :D


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taatad.... jums tika iedotas vote tiesiibas.... burviigi.... vieniigais miinuss ir taads ka cilveeki suudzas ka juus kartes mainot biezhaak nekaa mauka klientus....+ ja nesanaak nomainiit tad liekat voti uz to pashu karti n-taas reizes.... un man iipashi neimponee ka man kaads suudzas.... liidz ar to vote tiesiibas nonjemtas.... nav man iipashas veeleeshanaas tur mekleet kursh tieshi tas no juusu klana bija.... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Es jau domaaju ka mans mazais braaliitis Lirels sabrauks auzaas biggrin.gif Un taa arii notika. smiliez.de_2125.gif Gadaas arii taa. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Psc... Kaada karte ir lai spele... nah tad vinas ir tik daudz??? Visi jaw grib ice un awp spelet.. devil.gif a ja nepatik karte lai iet uz citu servu... smiliez.de_2538.gif ja labi padoma es varu spelet jebkuru karti... smiliez.de_2523.gif tapeec .... a vispar adminu dod tam kas pieveic kadu no adminiem 1 vs 1 smiliez.de_2551.gif vot tad buutu godiigi nopelnic admins... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

moodz Posted on Jul 14 2003, 01:08 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Psc... Kaada karte ir lai spele... nah tad vinas ir tik daudz??? Visi jaw grib ice un awp spelet..  a ja nepatik karte lai iet uz citu servu... 

taisniiba

labi padoma es varu spelet jebkuru karti...
skaties kaa tev eertaak...

a vispar adminu dod tam kas pieveic kadu no adminiem 1 vs 1  vot tad buutu godiigi nopelnic admins...
nope.. godiigi nopelniits admins ir tad, ja pats uztaisi savu servu... a visi paareejie ADM ir haljavnije vai pa blatu..

njemot veeraa visu augstakmineeto, nax tu izveidoji poll par ADM pieshkjirshanu tev? ? ? ? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Psc... Kaada karte ir lai spele... nah tad vinas ir tik daudz??? Visi jaw grib ice un awp spelet.. devil.gif a ja nepatik karte lai iet uz citu servu... smiliez.de_2538.gif ja labi padoma es varu spelet jebkuru karti... smiliez.de_2523.gif tapeec .... a vispar adminu dod tam kas pieveic kadu no adminiem 1 vs 1 smiliez.de_2551.gif vot tad buutu godiigi nopelnic admins... biggrin.gif

moodz ej dirst ja tu esi kex tad tu esi galiigs daunis lameris bots vispaar cs tev labaak nespeeleet ej labaak atpakalj uz savu chatu un lien dirsaa citiem

smiliez.de_2428.gif

smiliez.de_2477.gif

gussa.gif

ps mees nespeeleejam ice world vai awp map mums taas maps besii..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...