Jump to content
GIGN Forum

HTH arii gribeetu tiesiibas :D


Recommended Posts

Labdien ! Klans HTH gribeetu admin tiesiibas . Pilnaas mums nevajag, bet taadas lai vareetu nomainiit karti, kaadu kickot vai banot, uzliekot vote.

Mees gribeetu tiesiibas, jo biezhi sanaak, ka tauta laugh.gif negrib speeleet taadu karti. Veel vajadzeetu tiesiibas, jo citreiz serverii ienaak visaadi LOLXi mad.gif un bojaa citiem gariigo (metot flashus, taisot TA un TK speciaali). Viens taads bija CAPITALISM. Vinsh visus izveda riktiigi aaraa bet nebija neviens admins, kas vinju izkickotu vai pa izbanotu. Taapeec klans HTH luudz admin tiesiibas . Vai juus vareetu iedot? smiliez.de_2524.gif Kaads admins vareetu arii muus rekomendeet rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mees gribeetu tiesiibas, jo biezhi sanaak, ka tauta laugh.gif negrib speeleet taadu karti.

Vissliktaakais arguments kaadu varu iedomaaties uz gign servera, kur lielaa daudzumaa speelee malachi absoluutaa labsajuutaa kas vislaik grib iceworldu un awp mapu. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa! visaadi tikai grib tikt pie taam tiesiibaam. Nez kas visiem uznaacis? Adminu buutu pa maz? es domaaju ka nee. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa izdziivo tikai stipraakie! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

hi ^^

pirmo reizi vispar ieskatos shini foruma^^ zini lirel tavs topic tads druzku bernishjigs tongue.gif

naja man tikai besii ka tauta pa dienu kamer neviena no gign clana vai kaut kaadi taadi kaa ex scalpo nav ^^ tad tauta liek tikai visadas votes uz ice world utt visadam fun mapem kur tikai patiesham frageriem vieta kur nemaz itkaa fun nav ^^ tongue.gif

naja vienalga vote tiesiibas man nemaz nevajag tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

sorre macho iisti nesapratu ko tu ar to gribeji teikt ^^ laikam jau tas atiecas uz manu saciito tongue.gif naja gribeju teikt ka vote tiesiibas ir jauki bet neliiztu prieksh taam kaadam pakaljaa kaa piemeram dazhs labs no genz clana kuram niks saakaas ar ch unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Es domāju gan ka Lirelim textiņi ir bērnišķīgi, un proti, mēs nākam no vienas rases! laugh.gif (vīņš ir mans mazais brālītis. hans.gif Jā viņam jau adminēšanu es uzticētu, jo es vīnu labi pazīstu. No rīta pieceļos, aizeju uz virtuvi un tur jau viņš sēž, eju gulēt viņš manā istabā lūr teļuku un tā katru dienu. No manas puses tev Lirel ir atbalsts. smil.gif Turies.

Link to comment
Share on other sites

Hainy... Es ari atbalstu tavu brali bet ludzu neapsaukaties es nevienam nelienu dirsa... es vienkarsi pieklajigi izturos pret varas parstavjiem tongue.gifsmil.gifhans.gif Saproti ja man kads kaut ko dirsis virsu tad es jaunu nelidisu dirsa oi nu nee ko nues uttt.. ne....ja jo es tads neesu ludzu maini uzskatu par mani..!!!

Respect me! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Ei macho kapec tik launi es tevi smiliez.de_265.gif bet izskatas ka tu mani nemazdruscin... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...