Jump to content
GIGN Forum

HTH arii gribeetu tiesiibas :D


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baac sis topic saucas "Kads gribeja tiesibas bet pec tam kad nekas ka vienmer netika noskaidrots tad saja topikaa saakaas tautu saustarpeja apdirsanas sava starpa..." Ja tas nav stulbi tad es nezinu kas tad vel var but stulbaks par dirsanos... jus worm ari tapat apdirsat? Ne un kapec? Bail!!! smiliez.de_2428.gif Macho vai tagad vismaz tu mani atbalstisi vai uzturesi savu nepamatoto skepsi??? gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies beidzot tevi izskaneja saprata balss... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Taisiijos jau teikt kaadu labu vaardu, piemeeram ka beidzot kaads jauks, sakariigs klans, kursh uz cs.gign.lv nepievienojas puulim, kas parasti pieprasa maizi, izpriecas un "awp_map/iceworld", pat protestee ja kaads liek taas uz votes, bet nu, shodien paaris HTH memberi saaka uz mani kliegt, jo es uzdroshinaajos uzlikt de_inferno kad timelefts bija palicis apm 30 s un nextmap bija jaabuut awp_mapai. Kliedza shausmiigi, pat paviideeja teorija, ka esot siekala ne admins jo nemaakot speeleet awp mapu taapeec liekot de_inferno. Es shausmiigi noskumu unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Surrounder? Pasaki luudzu nopietni kursh tas bija... ???

Vispaar memberi man ir daudz cik paziistami recon paziistu real life snooper arii nu un lirels tas jau taa pa gign visu laiku vazaajaas ^^ bet patieshaam pasaki kas tas bija un vinjam kick jo inferno man ar patiik tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

vairaak kaa atvainoties surrounder par kaut kaadiem hth memberiem es pagaidam jau nevaru pat nezinot kas tie taadi bija tik daudzi mees arii neesam ^^

es paardomaaju visu to gadiijumu par tiesiibaam un nonaacu pie secinajuma ka tiesiibas vispaar vaig vieniigi tapec ka patiesham nenormaali besii taas mapes uz gign servera kuras tiek speletas kamer neviena admina nav klaat...

mees ar lirelu nu patiesham uz gign servera speeleejam regulaari katru dienu un piemeeram vakar visu dienu bija taadas mapes : aztec, ice world , aztec, aim_awp, ice world, pool_day, utt kameer pa starpai bija ienaacis sarge un nomainiija mapi uz vertigo ^^

tie TK tapat vairs uz servera nenotiek tik biezhi un viss paareejais arii normaals iznjemot vienu gadijumu vakar kad viens jauks zeens ar niku fuck mani vislaik ar awp noshava no savas komandas protams tongue.gif

njaa nu vote tiesibas gribetos itka delj mapem jo ja ik pa laikam uz servera neatnaaktu kaads admins tad es taja serverii personiigi vairs nespeletu pool day un ice world ir jaukas mapes bet ne visu laiku...

Link to comment
Share on other sites

Jaa Betuska es tev piekriitu! Man arii patiik fun mapes, bet ja taas tiek sdpeeleetas nepaartraukti tad jau saak besiit. Un vispaar admini arii nav visu laiku iekshaa, lai serveri pieskatiitu. Turaas! smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu tak esi ieverojama personiba smil.gif apgrozies augstakajas aprindaas hans.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa vinji turaas kopaa. Un tas arii taa ir labi, bet ja katrs no klana dariitu ko gribeetu, kas tad buutu? man liekas ka nekas labs. HTH jums vajadzeetu izveeleeties vienu liideri, kas par jums visiem vareetu runaat! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmm par taam frageru mapaam... vareetu iceworl, pool_day un awp_map iznjemt no mapcycle, bet uz servaka atstaat, lai admini vareetu uzlikt... un de_aztec ieksh mapcycle.txt ieraxtiit tikai vienreiz... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Tur nu tev DuH ir taisniiba par to aztec! to paaraak traki daudz speelee. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

eu a man tads jautaajums ^^ ja dabuun vote tiesiibas var tak tikai likt vote piemeeram kad cilveece speelee frageru mapes tad jau vinji liks lai atstatu mapi un nevis lai mainiitu... tad jau no tam vote nekada jega nav?

Link to comment
Share on other sites

Bet serverii speelee arii normaali cilveeki kuriem taas frageru kartes nepatiik. Nu balsoshana jaaliek raunda saakumaa, jo tad visi iepeerkas un nepierubii ka ir bijusi balsoshana, un kas zin varbuut noveicas un yes ir vairaak nekaa no! wink.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Tieshi par to es arii runaaju. laugh.gif Riebiigi ir tas ja tu iepeerkoties nobalso par savu banoshanu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...