Jump to content
GIGN Forum

Hakeri Lauzh Serveri..


Recommended Posts

Nu te arii mana probleema pret kuru es shoreiz esmu BEZPEECIIGS.

Nav jau retums ka man lauzh serveri. tas notiek katru dienu no dazhaadaakiem IP....

un man ir ljoti pretiigi... kaa serveris staav pagaidaam uz WINDOWS. ja man uzhako serverii.. jaarestartee vissssss dators. esmu jau uzlicis vveel vienu firewall... bet nekaa... nepaliidz..

varbuut kaads nezin? kaa firewall ir jaasakonfiguree? vai kkas savaadaak? luudzu paliidziet? :/

Link to comment
Share on other sites

hmmm....

tu jau man to serveri neprasi?

ko es tev skrieshu klaat ''njem njem serveri''?..

es tev neprasiiju lai suuti naudu.. pats atsuutiiji.

lol? Es tev rakstīju 1. martā mirā kad serveris bija jāiedod. Vakar rakstīju. Arī tiko rakstīju.. Kr4 gL tev.

EDIT: Editoju postu, lai nav jātaisa jauns pēc viņa šī nākošā uzrakstītā. Vobšem nopirku Janvārī nopirku no tevis cw serveri. Pabija man pāris dienas pietam serveris bija totāls sūds. Knapi 1x1 pavilka. Tad teici, ka serveris būs uz martu. Ķip būs jauns pc. Tagad kādā 20. Februārī tev rakstīju teici, ka serveris būs 1. martā. 1. Martā rakstu - neatbildi. Rakstu vakar - neatbildi. Rakstīju pirms 10min šotdien - teici, ka lai neizdomāju pekstiņus. Karoč sanāk, ka Tu mani apčakarēji.. Aiz neta drošvien baigi kruts.. tas tā. Bet katrā ziņā Tu man šotdien vēl nesen rakstīji, ka tavu serveri beidza lauzt jau vakar, bet šis topiks uzsākts šotdien. Tātad domāju, ka topiku varētu lock.

guud lack tev krauzer.. Apšmauc vēl šādi vēl kādus 10 cilvēkus, tad vēl 10. Un tad kādu dienu staigāsi ar zilām acīm. Asprātīgi ne? cool2.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

No manis. Nopirku no viņa cw serveri uz mēnesi, bet serveri neesmu dabūjis. Tagad krauzer dzīvo laimīgs..

WhO.me , tev to CW servaku vel vajag mees vareetu kka vienoties... peace.gif

Mans ir diezgan sakariigs ie4ekot vari esc.wos.lv

Link to comment
Share on other sites

visspaar WHo`Me.... manu serveri tagad droshi lieto cilveeki. un nesuudzas... ir gatavi maksaadt 15 ls meenesii.. tu laikam neatceries... TO BOTINJU? ko? mm? tu man atsuutiiji 7 ls es tev BOTU. tagad daleca?

bet tagad gan dereet man iepaliidzeet. :[

Link to comment
Share on other sites

tu laikam neatceries... TO BOTINJU? ko? mm? tu man atsuutiiji 7 ls es tev BOTU. tagad daleca?

(lol) KrauZeR- tu ar krosofkaam tirgojies ?, kaadas firmas, cik maksa leetakaa u.tt (siikaaku infu plz) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

visspaar WHo`Me.... manu serveri tagad droshi lieto cilveeki. un nesuudzas... ir gatavi maksaadt 15 ls meenesii.. tu laikam neatceries... TO BOTINJU? ko? mm? tu man atsuutiiji 7 ls es tev BOTU. tagad daleca?

bet tagad gan dereet man iepaliidzeet. :[

LOL ahahh.. Tu man to botu iedevi, lai es piekristu uz 1. martu serveri... dauni !!! new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...