Jump to content
GIGN Forum

Anekdotes.


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Par cik vēl šāds topiks nav bijis, tad tagad būs.

Tātad anekdošu mīļotājiem. smile.gif

1. Kaptein, mums uz kuga ir zilie!!! - Johaidi!!!, kuri tie ir? - Iedod buchu - tad pateiksu!!!

2. Antivirusu programma: Atklats viruss. Ko darit: 1) Izarstet, 2) Parvietot, 3) Izdzest, 4) Parsutit draugam.

3. Deels parnak majas un saka teevam: "Teet alkoholam cenas pacelushaas" - Tas nozime, ka Tu mazak dzersi? Teevs atbild: "Nee, tas nozimee, ka Tu mazak eedisi."

4. Virietis doma pie sevis-es gan esmu labs virs, nevazajos apkart. sievu nekrapju, desmitos eju gulet, bet driz ta vairs nebus, viss mainisies, kad iznaksu no cietuma.

5. Lidoju ar lidmasinu

- forsi!

- Tas idiots mani notrieca

- stulbi.

- Izlecu ar izpletni

- forsi!

- Izpletnis neatveras

- stulbi.

- Kritu uz siena gubas

- forsi!

- Siena guba daksas

- stulbi.

- Uz daksam netrapiju

- forsi!

- Uz siena ari

- stulbi.

- Nonacu slimnica

- forsi!

- Visi kauli salauzti

- stulbi.

- Arsts saka, ka dzivosu

- forsi!

- ...lidz tresdienai - stulbi!

6. Pec hokeja speles zaudetajkomandas kapteinis pieslido pie galvena tiesnesa un jauta: -ka klajas jusu sunim? -kadam sunim? nav man suna!! -Ka ta, akls un bez suna???

7. Pameginaju meditet. Apsedos. Noliku rokas uz celiem. Aizdomajos. Pa kermeni izpluda patikams siltums. Pec tam ? pa kajam. Atveru acis. Sezu tualete. Bikses nav novilktas.

8. Kas notiek ja sakrusto sipolu ar ezeli? - Dzivnieks uz kuru skatoties visi raud.

9. Kapec ziloniem ir orandzas acis? Tapec lai varatu paslepties labi piladzos! - Bet kapec es nekad neesu redzejis ziloni piladzos? - Ha, redzi cik labi paslepies!

10. Slieka lozna pa spageti skivi un priecajas: "Uh, kas par grupveida seksu!"

11. Virietis aiziet pie celtnieka un saka: - Uzbuvejiet ludzu man apalu maju! - Kapec apalu?? - Jo sievas mate visu laiku kladzina:Gan jau man ari kads sturitis atradisies..

12. Lietuva saimnieks sauc savu suni:"Reksas,Reksas" Uz ko suns atbild:"Vauvas,vauvas".

13. Viens bagatais ienak veikala un jauta: - Kas tie tadi? - Kartupeli! - Nu tad nomazgajiet un ietinat katru sava maisina, un ta 1 kg.! Nu pardeveja izdara ko liek, bet bagatnieks neliekas miera un prasa talak: - Kas tie tadi? - Apelsini! - Nu tad nomazgajiet un ietiniet katru sava maisinaa, un ta 1 kg.! - Kas tie tadi? - Griki, bet tos mes nepardodam!!!

14. Zakiits iekapj tramvaja. Kontroliere saka:

- Jusu Biletiti.

- Manu biletiti?

- Jusu biletiti!

- Manu biletiti?

- Jus slims esat?

- Jus arsts esat?

- Jums visi majas?

- Jus ciemos gribat?

- Tulit pat kapjiet ara!

- Jums vietas maz?

15. Jusu suns apeda manu vistu! -Paldies ka pateicat, tagad vareesu vinu sodien nebarot!

16. Kapec slieka ir izmisuma? - Vinai pajautaja ar kuru galu ta doma!

17. 2 tarakani raknajas miskaste: -Vakar biju restorana,-viens stasta,-visur tik tirs, nevienas drupachiтas! -Neboja man apetiti, lauj tachu paest!

18. Stav piedzeries virietis baznica un push nost visas aizdedzinatas svecites. Pie vina pienak macitajs un sak blaut: -Ko Tu dari, tas tachu ir greks!? - Ej prom, man sodien ir dzimsanas diena!!!

19. Tu zini! es vakar stavu baznica, klausos macitaja vardos. Tu neticesi, viena baba blakus no sominas izvelk cigareti un sak pipet. Man gandriz alus pudele no rokas izkrita.

20. Daama aptur taxistu: vai brivs? -JA! -Tad atri uz bazinicu, kazinieki jau gaida. -Ne. kundze, tik brivs es neesmu.

21. Apmekletajs: ?Es, protams, atvainojos, bet kadel parasti saja zupa bijusi divi gabalini, bet tagad viens??. Oficiants apskata skivi: ?Oi, atvainojos ? laikam pavaars aizmirsis to sagriezt!?.

22. Apmeklatajs sudzas oficiantam, ka krabju salatos nav krabju. Oficiants nedaudz apdomajas, saka: - Vai tad italu salatos ir itaali?

23. Tad kad izgudroja uguni - radaas Riigas siltums. Bet tad kad izgudroja pupinas un zirnus - Latvijas gaaze.

24. Eziits iemacijas elpot caur dirsu. - Apsedas un nosmaka.

25. Ezits skrien ap mucu, skrien 1 dienu, skrien 2 dienas, skrien 3 dienas. Apstajas un saka, ja shis zhogs nekad nebeigsies, tad skriesu atpakal

26. Vinnijs Puuks satiek siveenu un saka: Davaj ejam uz diiki vardes draazt. Sivens saka: Nu okey. Abi ir diikii. Vinnjs puks panem prieksa pirmo - kvaa, otro - kvaa, treso - kvii. Oi sorry siveen.

27. Generвlis skatas uz saviem karaviriem ierinda un jauta :''Kurs ar mani brauks uz kartupelu lauku??''.. visi kluse,peksni viens izied no ierindas un piesakas.Generalis saka : "Labi tu ar mani brauksi,bet parejie ies ar kajam".

28. Serzant es izdariju ko likat! serzants- bet es tev neko neliku darit! ierindnieks- bet es jau ari neko nedariju.

29. Armijas gudriba: Ja ienaidnieks ir saviena attaluma no tevis, tad tu ari esi sвviena attaluma no vina.

30. Uz ko jus savat? Uz alni. Un kad jus sapratat savu kludu? Kad alnis saka saut preti.

31. Ja jums par celu parskrien melns kakis,aiz vina melns suns,aiz suna melna mazmeitina,un beigu beigas melna vecmamina,tad vectetins bus izracis nevis raceni,bet gan aukstsprieguma kabeli...

32. Ko tu dari, kad ieraugi satriecosi skaistu personu? Es skatos uz vinu un smaidu, bet kad apnik, es nolieku spoguli!

33. Tevs aizved delu uz zoodarzu. -Teti, teti, kaut kada gorilla uz mums nikni skatas... -Mieru, dels - ta tikai vel ir kasiere.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

nelikās smieklīgi sad.gif

Bij gan smiekligi! Tas par alus pudeli baznica vispar labs! biggrin.gif

Mežā zvēri-lācis,zaķis,lapsa-spēlē "Duraku" .Lācis brīdina:

-Un tā...Tas kurš šmauksies,dabūs pa rižo purniņu!

- Ar ko atšķiras nobraukts policists no nobraukta suņa?

- Pirms suņa ir bremžu sliede.

Ja ceļu policija neņem naudu, tad pasmaidi un pasveicini radus un draugus, kas skatās raidījumu "Ceļu! Policija!"

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Emm, drošivien kāds šīs jau būs redzējis, bet ja tomēr kāds ne...

, Kapec Opel ipasnieki pa dienu nesveicinas?- Tapec, ka no rita servisa jau

visi ir sasveicinajusies!

OKapec Opel-im ir apsildams aizmugurejais stikls?- Lai rokas butu siltuma,

stumjot auto.

OKa panakt, lai Opel ieskrienas no 0 lidz 100km/h 10 sekundes?- Nogrudiet to

no kraujas.

OKas rakstits Opel lietosanas instrukcijas 4. un 5. lappuses?- Vilcienu un

autobusu kustibas saraksts.

OKas ir Opel sporta versija?- Kad braucejs ir uzvilcis Nike kurpes.

OKas ir Opel kalna gala?- Brinums!

OKa var dubultot Opel cenu?- Pielejiet tam pilnu baku.

OKa panakt, lai Opel labi izskatas?- Noparkojiet to starp diviem Moskviciem.

OKo darit, ja jusu Opel cela gadas savvalas bisu spiets?- Partrauciet

stumsanu un paslepieties masina.

OKada ir Opel ipasnieka kvelaka velesanas?- Iegadaties automobili.

OKa Jus nosauktu Opel ar drosibas jostam?- Par mugursomu!

OKa panakt, lai Opel atrak brauktu kalnup?- Izgrudiet ara pasazierus.

OKa panakt, lai Opel atrak brauktu lejup?- Izsledziet dzineju.

OKas ir lieks sini saraksta - Opel, AIDS, sifiliss?- Sifiliss, jo no ta var

atbrivoties.

OSaule lec, zaki lec - Opels nelec

OJa klusa rudens vakara iziet ara, tad var dzirdet, ka Opeli ruse. , ?~?~?

Tevs saka: ?Dels, rit iesim sienu plaut.?

Dels: ?Es neplausu.?

Tevs: ?Ne, plausi gan.?

No rita aiziet abi uz plavu. Tevs saka: ?Es aizmirsu udeni panemt, aizej atnes.?

Dels iet uz majam, ierauga, ka mate ar kaiminu ar seksu nodarbojas ne pa jokam. Nolema nedaudz pagaidit.

Mate saka kaiminam: ?Tu savu kreklu uzmet uz siena kaudzes, lai tad kad es iesu pusdienas nest ? es pie Tevis aizietu nevis pie vira.?

Dels iet atpakal uz plavu un ierauga, ka tevs kevi nem prieksa.

Nu dels pagaida, kamer process pabeigsies.

Pieiet pie teva un saka: ?Mate teica, lai tu savu kreklu uzmet uz siena kaudzes, lai vina nesajauc tevi ar kaiminu kad pusdienas nesis.?

Mate naca un nokluva pie teva. Neko darit.

Tevs saka delam: ?Aizej aiznes kaiminam snabiti, a to vins tads saskumis izskatas.?

Dels snabiti izdzer pats, aiziet pie kaimina un saka: ?Tevs uzzinaja, ka tu mati drate, un naks tulin tevi ar cirvi sist nost.? Kaimins nenoticeja.

Dels atgriezas pie teva un saka: ?Kaiminam rati saluzusi, cirvi prasa lai aiznes.?

Tevs nem cirvi un iet pie kaimina. Kaimins ierauga un metas begt, tevs sim pakal.

Mate prasa delam, kapec tevs skraida pakal kaiminam, un dels atbild: ?Nu tevs uzzinaja, ka tu vinu krap ar kaiminu, nolema vinu sist nost un pec tam tevi ari sitis nost.? Mate galvu sakerusi skrien uz ciemu.

Tevs kaiminu ta ari nenokeris atnak atpakal uz plavu un prasa: ?A kur mate aizskreja??

Dels atbild: ?Mate uzzinaja, ka tu kevi drazi, aizskreja uz ciemu visiem stastit.?

Tevs pielec kajas un skrien matei pakal.

Dels piesmeke cigareti, atgulas pret siena kaudzi un saka: ?Es tacu teicu, ka neplausu ? znacit neplausu.?

Blondine ienak telekomunikaciju centra un velas nosutit zinu savai matei Polija. Kad centra darbinieks blondinei pazino, ka tas maksas 100 dolarus blondine atbild, ka vinai nesot tadas naudas un apjautajas vai tiesam nesot citas iespejas ka nosutit zinu.

Centra darbinieks padoma un saka:

- Nu vispar pastav vel viena iespeja, ludzu sekojiet man.

Iet blakustelpa:

- Aizveriet durvis.

Blondine aizver.

- Tagad metieties celos.

Blondine nometas.

- Attaisiet manu biksuprieksu.

Blondine to izdara.

- Nem rokas manu draudzinu!

Blondine satver ar abam rokam darbinieka draudzinu. Tad darbinieks nepacietigi saka:

- Nu ko tu gaidi? Uz prieksu!

Blondine lenam tuvina savas lupas draudzinam un kad attalums ir pavisam neliela, saka:

- HALLO,MAMMU!?

Divas peliites atvelk shnjabja pudeli, zakuskas nav

Iet mekleet... redz: uz zara seezh vaarna ar sieru knaabii

"Eu, vaarna! Iedzert gribi?"

"Jaa!"

Peliites savaac sieru un aiztinaas dzert

Naakamajaa dienaa atkal zakuskas nav...

Shamaas atkal redz vaarnu ar sieru.

"Eu, vaarna! Iedzert gribi?"

"Nee!!!"

Peliites savaac sieru un aiztinaas dzert

Veel peec dienas, saakums analogjisks

"Eu, vaarna! Iedzert gribi?"

Vaarna klusee...

"Klau, to ko, domaa mees tevi shodien atkal piedraaziisim???"

"JAA!"

Virs un sieva sez pirti. Atskan zvans pie durvim. Virs:

- Sieva, aizej apskaties kas tur ir.

Sieva:

- Nu labi.

Sieva aiziet. Pie durvim stav kaiminu Peteris. Sieva:

- Ko tu velies?

Peteris:

- Gribu redzet tevi kailu,izgerbies,tad es tev samaksasu 500 latus! Sieva:

- Nu...labi.

Vina izgerbjas, Peteris vinai iedod 500 latus. Sieva atgriezas pirti.

Virs prasa:

- Kas tur bija?

Sieva:

- Kaiminu Peteris.

Virs:

- A..drosi vien atdeva tos 500 latus ko es vinam pagajusnedel aizdevu.

Link to comment
Share on other sites

Nu 1. kārt jau pats smieklīgākais ir šis :

Par cik vēl šāds topiks nav bijis, tad tagad būs.

Anekdote...hmm....

Anniņai 1x sākās mēnešreizes, šai panika.

Pienāk Jānīts ilgi nopēta un saka

- Neesmu spečuks, bet manšķiet tev kautkas tur ir nogriezts.

Link to comment
Share on other sites

3. Deels parnak majas un saka teevam: "Teet alkoholam cenas pacelushaas" - Tas nozime, ka Tu mazak dzersi? Teevs atbild: "Nee, tas nozimee, ka Tu mazak eedisi."

pwnt.

Luuk veel dazhas:

Lauva mezha karalis pasaka: Ja kads mezha pakakas ar pautiem nopershu! Nakosha diena zakjits skraida, skraida savaigas kakat... oky nomet kluci. Lauva piekjer zakjiti un saak slaanit ar pautiem! Zakjits raud raud... pekshnji sak smieties. Lauva prasa kas pa lietu ko reec?

Zakjits: Aiz kruma eziitis apkakajas!

Iet pa ceļju Sniegbaltīte, Īkstīte un Šreks. Iet un sarunājas. Sniegbaltīte saka:

- Es esmu visskaistākā!

īkstīte saka:

- Es esmu vismazākā un visņiprākā!

Šreks saka:

- Bet es esmu visbriesmīgākais!

Tā viņi iet, kamēr ierauga būdiņu. Uz durvīm rakstīts: "Patiesības spogulis". Sniegbaltīte pirmā ieiet iekšā, pec brīža nak lauka, skaļi raudadama:

- Izradas, es neesmu visskaistaka, ir vel Apburtā princese....

Ieiet Ikstite un ari nak lauka vienas asaras:

- Izradas es neesmu vismazaka un visnipraka, ir vel Spriditis...

Ieiet Shreks. Pec briza nak lauka, briesmigi parskaities:

- Blja, kas ir Kalvitis?

Sarunājas divi draugi:

- Es kādu vakaru atgriežos mājās, un mani tur sagaida sieva, tērpusies seksuālā apakšveļā. Viņa sniedz man virvi un erotiskā balsī saka: ?Sasien mani un dari, ko gribi!?.

- Un ko tu?

- Sasēju un aizgāju makšķerēt.

Link to comment
Share on other sites

pwnt.

Luuk veel dazhas:

Lauva mezha karalis pasaka: Ja kads mezha pakakas ar pautiem nopershu! Nakosha diena zakjits skraida, skraida savaigas kakat... oky nomet kluci. Lauva piekjer zakjiti un saak slaanit ar pautiem! Zakjits raud raud... pekshnji sak smieties. Lauva prasa kas pa lietu ko reec?

Zakjits: Aiz kruma eziitis apkakajas!

Iet pa ceļju Sniegbaltīte, Īkstīte un Šreks. Iet un sarunājas. Sniegbaltīte saka:

- Es esmu visskaistākā!

īkstīte saka:

- Es esmu vismazākā un visņiprākā!

Šreks saka:

- Bet es esmu visbriesmīgākais!

Tā viņi iet, kamēr ierauga būdiņu. Uz durvīm rakstīts: "Patiesības spogulis". Sniegbaltīte pirmā ieiet iekšā, pec brīža nak lauka, skaļi raudadama:

- Izradas, es neesmu visskaistaka, ir vel Apburtā princese....

Ieiet Ikstite un ari nak lauka vienas asaras:

- Izradas es neesmu vismazaka un visnipraka, ir vel Spriditis...

Ieiet Shreks. Pec briza nak lauka, briesmigi parskaities:

- Blja, kas ir Kalvitis?

Sarunājas divi draugi:

- Es kādu vakaru atgriežos mājās, un mani tur sagaida sieva, tērpusies seksuālā apakšveļā. Viņa sniedz man virvi un erotiskā balsī saka: ?Sasien mani un dari, ko gribi!?.

- Un ko tu?

- Sasēju un aizgāju makšķerēt.

1. Lika pasmaidīt.

2. Pat nelika pasmaidīt, vnk pārāk bieži dzirdēta.

3. Vot par to es jau rēcu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Kanibāli noķer angli, amerikāni un krievu.

Iemet viņus karu savā izstabā bez logiem, bez jebkādām šķirbām, bez nekā un iedod katram divas DZELZS bumbiņas, un saka:

- Karoch rīt jums jāparāda kautkas tāds ko mēs nekad neesam redzējuši, savādāk apēdīsim.

Pienāk nākamā dienā kanibāli iet pie amerikāņa.

Šis mētā bumbiņu pret sienu stulbi lēkādams.

anibāli skatās, skatās...

-āāā basketbols, kas to nav redzējis

Tā amerikāns aiziet uz brokastīm.

Pusdienās iet pie angļa, šis spārda bumbiņas pret sienu,

-āāā futbols, kas to nav redzējis

Tā anglis aiziet uz pusdienām.

Vakarā iet pie krieva un pēc ilgiem brīniņiem viņu palaiž mājās, jo...

Ienāk kanibāli skatās krievs istabas stūri raud un trīc aiz bailēm

- Nu ko trīci davai rādi kautko

- Ņemagu

- Kapēc?!?

- Ja adin šarik slamal, a ftaroi poterjal.

Link to comment
Share on other sites

Pazudis suns. Seksu nepiedāvāt. Jo vairāk sieviete sten naktī, jo mazāk kurn dienā..

Miers, darbs, Maijs ir daudz labāk, nekā karš, bezdarbs un Februāra vidus...

Slimniekam nepieciešama ārsta apgaita. Jo tālāk ārsts aiziet, jo slimniekam labāk..

"Vai jūs multfilmās nefilmējaties?"

Pavada viesus: "Ja kādreiz sanāk iet garām, nekautrējaties - ejiet!"

Un atkal nav iemesla neiedzert..

Veikalā: "Nu kas tās par olām??!! Kad beidzot parādīsies normālas, cilvēciskas olas?"

Ja jūsu vecākiem nav bijis bērnu, visticamākais, ka arī jums viņu nebūs.

Metot akmeņus ūdenī, skaties uz apļiem, kuri veidojās, pretējā gadījumā tā būs veltīgs laika tēriņš...

Ar labu vārdu un revolveri var panākt daudz vairāk, nekā tikai ar labu vārdu...

Esmu gatavs iespļaut sejā jebkuram, kurš apgalvos, ka esmu nekulturāls..

Cilvēki - vienīgie radījumi uz šīs mazās planētas, kuri ļauj saviem bērniem atgriezties mājās.

Ja tava mīļākā guļ ar tavu mīļāko, tad tu esi perverss tipiņš.

Darbs - tā ir dzīve, mīnus miegs.

Caureja nav aizcietējums - pāries...

Plāksnīte uz bakterologijas laboratorijas durvīm:

Ko sēsi - to pļausi!

Lai vīrieši izskatītos būdīgi, nav jākačājās, bet jānoskuj mati.

- Kas jādara, kad redzi zaļu cilvēciņu?

- Jāiet pāri ielai.

Dievs ir viens, tikai provaideri da�ādi.

Vieni ceļas ar domu paveikt ko varenu, otri - ar domu kaut ko izdarīt, tešie netaisās neko darīt, bet visi sāk ar mazmājiņu...

Cirks pieņems darbā vēl desmit gaisa akrobātus...

Daudzi uzskata, ka zālīte ir labāka par alkoholu. Piemēram truši.

Depresija ? tas ir tad kad esi internetā un Tev nav kur iet..

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst. Visi tur reiz būsim...

Māksla prasa līdzekļus.

Suns, kurš mirst un zin, ka mirst kā suns un var pateikt, ka zin, ka mirst kā suns, - ir cilvēks.

Tirdzniecībā jau labu laiku ir sausais vīns. Atliek tikai pievienot ūdeni un 10% spirta...

Ir cilvēki, kuros mīt Dievs.

Ir cilvēki, kuros iemitinājies sātans.

Vēl ir tādi, kuros dzīvo tikai cērmes.

Prasmīgi mests dzenis var lidot 20-30 metrus un iedūries kokā pavadīt tur vairākas stundas.

"Cik �ēl, ka jūs beidzot aizejat.."

Diennaktī ir 24 stundas.

Alus kastē - 24 bund�iņas.

Vai jums šķiet, ka tā ir vienkārši .. sakritība?

...Pēc tam asfalts strauji pacēlās un trāpīja pa seju.. Nācās gulēt stāvus...

Mani interesē viens jautājums - kurš nosaka, ka suņu barība ir kļuvusi vēl garšīgāka?

Dievs radīja ragulopus, jo gaļas ēdieni stiprina cilvēkus, ēzeli radīja, lai būtu ar ko salīdzināt, bet cilvēku - lai tas ēstu gaļas ēdienus un nebūtu ēzelis.

Link to comment
Share on other sites

Moz dzirdetas(100% dzirdetas)

Vai Ieva krāpa Ādamu

Bet protams, cilvēki radas no pērtiķiem!

Kāpēc nigam ir baltas pedas un rokas!?

-Tāpēc ka vinjus dievs radija vini staigaja chetrrāpus!

Kā sauc blondīni,kura sēž skapī un kikina?

1977.gada pasaules čempjone paslepju spele!

Slimnitas galvenais ardsts izsauc pie sevis pārrunāmjauno kirurgu un saka :

- Dārgais draugs, jums jaiemacas apvaldīt savu degsmi. Jūsu dēļ mums nācās norakstīt jau trešo operāciju galdu. Lūdzu jūs - esiet tik labs un centieties tik ļoti nespiest skaupeli.

hmm ja es gribetu un ja man nebutu slinkums varetu visas FHM žurnāla anikdotes norakstiit, bet nēēē'!!

Link to comment
Share on other sites

Tevs saka: ?Dels, rit iesim sienu plaut.?

Dels: ?Es neplausu.?

Tevs: ?Ne, plausi gan.?

No rita aiziet abi uz plavu. Tevs saka: ?Es aizmirsu udeni panemt, aizej atnes.?

Dels iet uz majam, ierauga, ka mate ar kaiminu ar seksu nodarbojas ne pa jokam. Nolema nedaudz pagaidit.

Mate saka kaiminam: ?Tu savu kreklu uzmet uz siena kaudzes, lai tad kad es iesu pusdienas nest ? es pie Tevis aizietu nevis pie vira.?

Dels iet atpakal uz plavu un ierauga, ka tevs kevi nem prieksa.

Nu dels pagaida, kamer process pabeigsies.

Pieiet pie teva un saka: ?Mate teica, lai tu savu kreklu uzmet uz siena kaudzes, lai vina nesajauc tevi ar kaiminu kad pusdienas nesis.?

Mate naca un nokluva pie teva. Neko darit.

Tevs saka delam: ?Aizej aiznes kaiminam snabiti, a to vins tads saskumis izskatas.?

Dels snabiti izdzer pats, aiziet pie kaimina un saka: ?Tevs uzzinaja, ka tu mati drate, un naks tulin tevi ar cirvi sist nost.? Kaimins nenoticeja.

Dels atgriezas pie teva un saka: ?Kaiminam rati saluzusi, cirvi prasa lai aiznes.?

Tevs nem cirvi un iet pie kaimina. Kaimins ierauga un metas begt, tevs sim pakal.

Mate prasa delam, kapec tevs skraida pakal kaiminam, un dels atbild: ?Nu tevs uzzinaja, ka tu vinu krap ar kaiminu, nolema vinu sist nost un pec tam tevi ari sitis nost.? Mate galvu sakerusi skrien uz ciemu.

Tevs kaiminu ta ari nenokeris atnak atpakal uz plavu un prasa: ?A kur mate aizskreja??

Dels atbild: ?Mate uzzinaja, ka tu kevi drazi, aizskreja uz ciemu visiem stastit.?

Tevs pielec kajas un skrien matei pakal.

Dels piesmeke cigareti, atgulas pret siena kaudzi un saka: ?Es tacu teicu, ka neplausu ? znacit neplausu.?

vot šitā bija new_rofl.gif .

Zaķīts iet pa mežu, atrod 2 stroķus. Iet tālāk, skatās lācis. "Eu lāci!" diš, diš. "Redzi tur to sūdu?" diš, diš. "Ja tu viņu tūlīt neapēdīsi!" tik, tik. "Es viņu pats apēdīšu!"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...