Jump to content
GIGN Forum

Reserved Slot uz GIGN serva


worm
 Share

Recommended Posts

Uzrakstishu vienreiz kartigu aprkastu par to, uz kada pamata tiek pieskirts rezervetais slots...

Ja kadam isti nav skaidrs kas ir rezervetais slots, tad varu apgaismot, ka ja tev taads ir, tad tu tiec iekshaa serverii pat tad, ja tas ir pilns.

Tad nu taa, vispirms ieskaidroshu, kapec es nedodu rezervetos slotus kuram katram.

Tad kad tu nac ieksha serverii, kursh ir pilns, un tev ir rezervetais slots, kaads no servera taja momentaa izlido laukaa - piemeram kads kuram ir mazs kill/death ratio. Tas manuprat nav iisti taisnigi, tapec ari es meginu rezervetos slotus nedot, lai no servera neviens netiktu izmests.

Uz kada pamata tiek dots slots:

1. Ja es gribu, tad es iedoshu slotu, nekadi luugumi mani neparliecinaas, es parsvara skatos, vai potencialais kandidats nav smiliez.de_2428.gif (tjipa berna prataa). Man patik cilveki kas daudz nerunaa un neuzmaacaas, bet kad runaa, tad runaa gudri...

2. Ja tu esi kaut kada veidaa izpalidzejis man/GIGN/xxx un tas mani ir kaut kaa iespaidojis...

3. Var protams sarunat ari par naudu, bet tas nav labakais celjsh... un nekadi 3ls vairs neies cauri... GIGN serverim vairs patiesiba nevajag naudu... visa nauda kas tiek paarskaitita man tiek izlietota alkoholisku dzerienu pirkshanaa smiliez.de_2125.gif

Tatad... noslegumaa lietas kas butu jaatceraas:

1. Ja tu doma, ka vari dabut slotu, tu dzilji maldies

2. Ja tu ceri, ka vari dabut slotu, tad nomaini vardu "ceri" uz "doma" un paskaties pirmo punktu

3. Ja tu luudzies, lai dabutu slotu, tad tu manas aciis esi lohs

4. Ja tu sapnjo par slotu, tad... smiliez.de_2428.gif

5. Ja mamma teica ka dabuus tev slotu, tad taa nav tava mamma

6. Ja maasa teica ka dabuus tev slotu, tad vinja noteikti grib vienkarshi izspiest no tevis naudu...

7. Ja tu esi meitene, tad tev ir lielakas izredzes kaut ko no manis dabuut tongue.gif

8. Ja tu esi vecteevs un gribi dabuut slotu, tad labak ej pashauj balozhus pa logu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tev worm vienmēr nāk tie labie teksti laukā. laugh.gif Tiešām labie! Cik ta daudzi tev ir prasījuši tos slotus? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif hehe, lapi iereecu shito lasot... es vienu nesaprotu, kaa cilveeks cer dabuut reserver slot ja vinjam pat vote tiesiibu nau.. tongue.gif vienu esu sapratis - nau ko prasiit cilveekam(?!?) to, ko vinjsh negrib dot - sagribees - iedos... karo4 bezsakars sanaaca, bet tas po... iisumaa doma taada - neprasa neko iipashu, tikai reserved slotu (visu adminu pashu sveetaako privileegjiju...)
Link to comment
Share on other sites

Tas tiesa taa ir sveeta lieta. UN tos kam taa ir tois vajadzeetu pieluugt. laugh.gifsmiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja worm smiliez.de_2090.gif skaidrs... sorry... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu par to es nebriinos! laugh.gif Un cik ta ir taadi kas tos sanjeemushi? Noteikti ~0! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads no servera taja momentaa izlido laukaa - piemeram kads kuram ir mazs kill/death ratio.
kaadeelj neliec opciju ka tiek izkikots ar vislielaako pingu - tad pats vainiigs ka nevar atljauties daargaakus un stabilaakus interneta provaiderus

1. Ja es gribu, tad es iedoshu slotu, nekadi luugumi mani neparliecinaas, es parsvara skatos, vai potencialais kandidats nav smiliez.de_2428.gif (tjipa berna prataa).

vai tas ir tad kad cilveeka iq liimenis ir zem 60 ?

2. Ja tu esi kaut kada veidaa izpalidzejis man/GIGN/xxx un tas mani ir kaut kaa iespaidojis...

egoists

3. Var protams sarunat ari par naudu, bet tas nav labakais celjsh... un nekadi 3ls vairs neies cauri... GIGN serverim vairs patiesiba nevajag naudu... visa nauda kas tiek paarskaitita man tiek izlietota alkoholisku dzerienu pirkshanaa  smiliez.de_2125.gif

zhuupa

7. Ja tu esi meitene, tad tev ir lielakas izredzes kaut ko no manis dabuut  tongue.gif

nu bljaa

Link to comment
Share on other sites

stumbrz tu toch esi reaals celms smiliez.de_2469.gif

1. tas ka cilvekam ir liels pings, nenozime ka vinsh nemak spelet... sulikam piemeram inec gljuko 24/7, vai tapec es vinju kikoshu araa? NEE

2. tavs iq limenis laikam ir 59 ja tu uzdod shadu jautajumu

3. nu reizem esmu egoists.. a kas? kaukadas problemas?

4. alkoholiska dzeriena pirkshana neliecina par cilveku vai vinsh ir zhuupa vai nee... a dzirdot shadus vardus no tavas mutes var secinat ka tev kaukas niez... smiliez.de_2428.gif

5. septitais punkts neattiecas uz tevi tapec vareji to nekomentet...

Link to comment
Share on other sites

ee, radaas ideja! vareetu uztaisiit taa, lai pildot regjistraacijas formu GIGN forumam, ir jaaizpilda IQ tests. kam IQ ir zemaax par noteikto liimeni - neljaut regjistreeties... smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir jau ir viens un tas pats, bet testu ta neiztureetu. biggrin.gif Doma laba. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

ee, radaas ideja! vareetu uztaisiit taa, lai pildot regjistraacijas formu GIGN forumam, ir jaaizpilda IQ tests. kam IQ ir zemaax par noteikto liimeni - neljaut regjistreeties... smiliez.de_2551.gif

tu sausais lasiit nemaaki vai tikai atkaarto duha teikto?? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...