Jump to content
GIGN Forum

Reserved Slot uz GIGN serva


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laugh.gifsmiliez.de_2428.gif
Link to comment
Share on other sites

Sitaata saakumaa liec "

" un citaata beigaas liec "[/quote.]" tikai bez punktiem... punktus es ieliku, lai vareetu redzeet kaa tas raxtaas, bez punktiem vinjsh uzreiz njemtu kaa citaatu...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Diemzheel rakstu sheit mazliet par veelu, bet doma par to IQ testu ir patieshaam interesanta. To lietinju vajadzeetu tikai uztaisiit mazliet kompliceetaaku. Bet diemzheel, lai noteiktu patieso intelekta koeficentu, ir jaaizpilda vairaaki testi. Ar vienu ir par maz, galu galaa var paveikties. Perfekti buutu vismaz 3 testi pa 20 minuuteem, njem jautaajumus cik var. Bet maz ticams, ka kaadam buus laiks un gribeeshana kaut ko taadu uzmest, tikai lai atbriivotos no neveelamiem viesiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DuH ja dinet ir pro serveris! tad tu esi vislielakais boc ko esmu redzejis! man liekas pod bot gudrak!

mm - neslikti - csu klans (vismaz tie kas te pousto) manaas aciis sevi ir pieraadiijushi kaa apbriinojami idioti.

1) tas ka man patiik shaut botus (tb sliktus pleijerus gign serverii) padara mani par lohu?

2) tavi uzbraucieni smird

3) tu smirdi

4) viss kam tu pieskaries smird

5) tavs idiotisms smird

Link to comment
Share on other sites

hmmz! istas macho ir totals lauks! tadu nekur neredzeju:) smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

a kas botiem slikts? pameeginiet "lielie cs teevi" pashaudiities ar POD-bot 2.5, kuriem uzlikts skils paari 95. Aatri vien juus izdraaziis, liidz naaksies pazemiigi atziit maaksliigaaa intelekta paaraakumu...

bljad tu nesties uz botu aimu! bet skaties uz botu domashanu! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart jau sveicieni ...

Liekas ka si sadalja jau ir mazliet offtopic , nu bet lai ta butu...

Mancho: a kapeec gan? mums labaak ja boti speelee kurus mees visi varam noshaut nevis taadi normaali pleijeri kaa tu.

Mancho sis teksts tikai liecina par to ka tu pats esi bots, ja rausties spelet ar normaliem pretiniekiem jhatka.gif

blackstar: ja dinet ir pro serveris! tad tu esi vislielakais boc ko esmu redzejis! man liekas pod bot gudrak!

hmm it ka neatceros kad tu pats butu pro player's - cik esu redzejis tevi apollo tad neko ipasu tu nevari paradit... un kas attiecas uz dinet... tagad varbut ari limenis ir krities, bet es vienalga uzskatisu ka dinet ir ljoti laps servers skillu zinja, jo tiesi si server datorzalee vislielako respect izrada LV ta sauktajiem PAPAAM , tapec ari daudzi no vinjiem spele uz dinet ....

P.S. Bez apvainojumiem

Nu tas ari isuma viss

Ar cienju FireStorm

Link to comment
Share on other sites

es ar nerubiiju nafig manus tekstus piedeevee kaukaadam mancho.

+ ja kaads nespeej uztvert ironiju tad taas ir vinja probleemas

+blackstar - nu tu izceelies - kaada botam var buut domaashana? smiliez.de_2551.gif

+ izturies tu kaa 12-gadiigs. Mosh vieniigi superrembo ir par tevi jaunaaks... (CONGRATULATIONS)

ahh un firestorm - ja tas tomeer tika adreseets man tad kaa tu izskaidrosi faktu ka es cs.4tus.lv speeleeju? A, puisi, secinaataaj?

+lasiit iemaacies

Link to comment
Share on other sites

macho a tu tici ka man po ka tu spele 4Tus? Kas tur tads ka tu tur spele? Es ar tur speleju... Tipa ja 4Tus ta nedajibatsa? smiliez.de_2524.gif

Un par secinajumu - man vienkarsi rodas priekstats par tavu raxtito textu, un neredzu skersli kapec es nevaretu izteikt savas domas par to ...

P.S.Peace

Ar cienju FireStorm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...