Jump to content
GIGN Forum

Reserved Slot uz GIGN serva


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

macho a tu tici ka man po ka tu spele 4Tus? Kas tur tads ka tu tur spele? Es ar tur speleju... Tipa ja 4Tus ta nedajibatsa? smiliez.de_2524.gif

ak po? Ko tad saki ka man bail ar labiem speeleetaajiem speeleet?

Un par secinajumu -  man vienkarsi rodas priekstats par tavu raxtito textu, un neredzu skersli kapec es nevaretu izteikt savas domas par to ...

Un kad tu vari kaut ko pateikt tad tev peekshnji "po" vairs nav? A kad nevari tad ir.... ljoti origjinaali.

+blackstar - smile.gif - cik neorigjinaali.... trulus uzbraucienus var jebkursh izdomaat...

+ toties buut neapdomiigi auniskam sviesta laideejam rlz

+tizlas atmazkas

Link to comment
Share on other sites

Nu bac! Tu mani galigi nesaprati macho... Es vienkarsi secinaju pec pirma texta, ka es varu zinat kur tu spele.. mo6 tu esi no dvm vai rpsn... un vel kas: uz 4Tus tagad var spelet jebkurs, bet ja tev ir reserved slots tur - tad RESPECT - njemu savus vardus atpakalj , un vispar nenacu te kadu apvainot... vienkarsi gribas izteikt savas domas par kaut ko...

Tas arii viss

Ar cienju FireStorm

Link to comment
Share on other sites

Worm zini , kas pa lietu slots ir laba liet , bet nevajag paaraak daudz slotu tad buus par traku.Apmeeram taaa Dropet reservetion slot is coming!Pasham man jau ari gribeeto , bet saprotu pats....Tas ir tikai mans spriedums (kas par daudz tas par skaadi)!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Taax...

Pirmais ko es gribu teikt ir tas, ka rezerveetos slotus nevajadzeetu likt tiem kas nau [GIGN]

Kaapeec? Jo ja cilveeks/playeris ir smagi nopuuleejies ielauzsties serverii un vins

Labi nespeelee, tad peec iisa briizha vinu izmet ... es domaaju ka taa nevar dariit

cilveeks/playeris ta4 ir centies iekljuut serverii lai paspeeleetu un tieshi uz GIGN centies speeleet.

Veel, kas ir - es kaadreiz izlasiju ka ja tavs nick/name ir registreets uz GIGN serveri, tad tu vari tikai

dabuut vote}tiesiibas un ja protams admins ir apstiprinaajis, es veel nezinu vai tas ir speekaa?

/me iet kautko palasiit ... smiliez.de_1538.gif

Link to comment
Share on other sites

ok jauns noteikums, free slotu dabon tie, kas var vinneet worm duelii !!!

Jums atliek tikai 2 lietas

1 Jaasarunaa ar wormu duelis

2 Jaavinnee worms duelii

bet... wink.gif par cik 1 jums neizpildiit, sho jautaajumu vareetu buut atrisinaajushi smile.gif

blink.gif oho nemaz nezinaju ka mani uzvarot var slotu dabuut...

tik pie shii visa ir vel viena lieta - no sakuma ir duelis jauzspele, ko patiesiba izdarit ir diezgan gruti, jo es daudz dueljus nespeleju, pie tam arii laix nav, ka arii velme = 0... smile.gif

P.S. laikam nedaudz atkartojos smiliez.de_2125.gif bet nekas, vismaz tas buus kaa apstiprinajums jina teiktajam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...