Jump to content
GIGN Forum

Waarna


LAVRx
 Share

Recommended Posts

cik saprotu, tad arii jagriezas pie kada adm privaati?

lab man tie 40 % nerausta paraak...a kr4 ja sakraajas vairak tad tapat kaa ar ban kadi 5-10 ls and ok?

P.S kaa man patika, EDD man uzlika warn :Warned on Dec 14 2006, 12:37

Added to warn level THIS GAY IS A ENGLISCH MONSTRE!!!! daa taads texts....biju vnk liiks - cepums edd'am par orgjinalitaati. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

NU piem manam other nick ir 100% warn!! jau kadus 3-4 meneshus wai winju waretu dabuut nost? smile.gif ^^

Tātad tu esi pilnīgs idiots, ja nesaprati, ka tu dari stulbības forumā pēc 10%! Un

parasti izturi gadu bez stulbām izdarībām un ceri ka noņems, protams ja ir mega daunis tad neko neņems nost.
laikam tomēr nesanāks tev nekas.

Man gan bija forši, viens uzliek, otrs noņem, pēc tam uzlika vincister par to ka spamoju, bet es nespamoju tongue.gif Tomēr apzinos, ka moderam taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Visātrāk var nopelnīt vārnas var ieejot Pērk/Pārdod un pasakot jebko ( kaut vai pa tēmu ). Ļoti liela iespējamība, ka dabūsi vārnu. 100% atkarīgs no tā cik Pērk/Pārdod sadaļas 'Dievam' labs būs garīgais.

Stipri šaubos, ka ja esi virs 1k postiem tu vari te luni laist. Ja gribēs tikt vaļā no tevis, tad arī tiks.

Mana vēsture.

+ 2 vārnas pirmajā mēnesī par piršanu sūdzību/tiesību sadaļās.

+ 1 vārna par tipa piršanu sūdzību sadaļā.

+ 1 vārna no Odiņa, dēļ fakta, ka spēlēju L2, nevis WoW.

+ 1, '' 29.gif29.gif29.gif '' <--- Paskaidrojums no mīļā fb par vārnu pēc kārtējā insulta sad.gif

+ 1 no ali vairs neatceros par ko. Gan jau pats biju vainīgs. man tā vismaz šķiet.

+ 1 no macho nepareizas izlasīšanas dēļ.

+ 1 no ali, par lietas aprakstu Pardod/Pērk sadaļā. Kā jau teicu, raksti pa tēmu vai ne pa tēmu - atrauj vārnu enivei.

- 1 no macho, nav ne jausmas kādēļ ... cool2.gif

+ 1, no macho ar īsu manu aprakstu viņa acīs.

Makes 10 overall, ja macho nebūtu noņēmis vārnu. Kas padara vienu no maniem nīdējiem, par manu varoni. kktnx

hahaha, there goes my 10th imo laugh.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

P.S kaa man patika, EDD man uzlika warn :Warned on Dec 14 2006, 12:37

Added to warn level THIS GAY IS A ENGLISCH MONSTRE!!!! daa taads texts....biju vnk liiks - cepums edd'am par orgjinalitaati. 1d71.jpg

Tu jau nemaz nelien dir*ā, nē, kur nu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

+ 1, '' 29.gif29.gif29.gif '' <--- Paskaidrojums no mīļā fb par vārnu pēc kārtējā insulta  sad.gif

Insults tev biksēs.

Tu man atgādini vienu čali no manas klases, nu varbūt ne ļoti līdzīgs, bet kaut kas uz to pašu pusi smile.gif Viņš vienīgi ir riktīgi iedomīgs, bet rakstīšanas un uzvedības stils ir līdzīgs kā tev. Reāli čalis mētā kruto, bet patiesībā ir baigais daunis, kuru visi apdirš smile.gif Un pie tam nejēdzīgs tizlenis sportā smile.gif

P.S. Man arī agrāk bija 1 vārna!!! No wormija par to, ka es dirsos vienā topikā ar visiem or smth like that. Kaut gan es to darīju diezgan bieži. Anyway, tā arī to vārnu man neviens nenoņēma sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu man atgādini vienu čali no manas klases, nu varbūt ne ļoti līdzīgs, bet kaut kas uz to pašu pusi smile.gif Viņš vienīgi ir riktīgi iedomīgs, bet rakstīšanas un uzvedības stils ir līdzīgs kā tev. Reāli čalis mētā kruto, bet patiesībā ir baigais daunis, kuru visi apdirš smile.gif Un pie tam nejēdzīgs tizlenis sportā smile.gif

nevajag jau uzreiz nodirst kalniņu tikai tāpēc, ka viņs ir tizls daunis, viņa labākais un vienīgais draugs ir dators (+ viņš mēģina piecirst laurai XD.gif )

man tās vārnas arī ir pieteikami, turklāt kāda puse ar debīliem iemesliem

bet tagad esmu foršs un labs un ceru, ka kādreiz (piem. uz maniem 18mit) viņas tiks noņemtas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Negribētu admini sataisīt tā, lai visi var  redzēt citu vārnas. Būtu interesanti palasīties.... naughty.gif

nezinu vai tas vispaar ir iespeejams, bet shis prikols vareetu buut labs, bet taa - tiiri iereekt! Vieniigi shaubas maac par taa lietderiigumu, jo tad panesiisies jaunu topiku atveershana, kuraa publiski tiks apspriestas visu waarnas...kr4 kaarteejais spams...

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...