Jump to content
GIGN Forum

Domēni Bezmaksas!


hyipzws
 Share

Recommended Posts

Labas vakaras visiem!

Piedāvāju pirmajiem 20cilvēkiem kas pieteiksies bezmaksas .org domēnu+ hostu uz mana servera ar 250mb vietu+5gb bandwitch(ja beidzās vieta tad varu palielināt) kā arī php, mysql, e-pastu, cpaneli, addon domains neirobežotā skaitā!

Lai dabūtu šo es arī kautko gribētu pretīm tas būs jūs piereģistrēsieties vienā lapā kā mans referālis un savāksiet jūs sev 10referāļus, reģistrēšanās aizņem mazāk kā 20sekundes, un par katru piesaistīto referrāli ši firma jums arī maksās $5, tākā domāju ka arī jūs paši gribēsiet savākt vairāk par tiem 10, ko es prasu wink.gif

Tātad rakstam šeit gribētāji, piektdien aizsūtīšu visiem kas pieteikušies linku kur jāreģistrējās un vel zem sevīm jāpiesaista 10cilvēki, un tiklīdz jūs būsiet to izdarījuši piereģistēšu jums šo domēnu pēc paša izvēles +iedošu vietu uz sava servera!

Reģistrēšanās tur neprasa necik!

Ja kādam interesē Uzrakstat man PM , ar to ka vēlies un savu skype niku kur varu tevi sasniegt!

Link to comment
Share on other sites

atkal jau kāds sesku lācis grib pateikt ka es esu sūdbamulis scammers un ka nevienam nedošu domēnus, ja interesē vari apskatīties iepriekš ka esu atdevis tāpat pa brīvu domēnus kādiem 50cilvēkiem jau no lv, bet tas jau nekaiš tev

Link to comment
Share on other sites

Defense, beidz te ar visiem dirsties! (saderam, ka man ar` uzdirsīs?)

ja nav, ko sakarīgu uzrakstīt, tad pasēdi kluss

hyipzws pelna piķi ar to, ka jūs savācat vēl 10 pidiņus, kuri regojas. kā man viņš teica, tad pašam arī nopelnīt esot reāli (lai arī kā gribētu ticēt, bet neticu)

katrā ziņā pats arī pieteicos, jo vajag, kur savu blogu nohostēt naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Bleee tu impotētais pedinj ko tu ten dirsies?

Aiz kompja sēdēms jūties baigi varenais tā izskatās vai ne?

Njā var redzēt ka tev tādam einuham nav iedotas daudz smadzenju. smiliez.de_2428.gif

Tu seskulāci perdelson PASAKI MAN KO ES SLIKTU DARU KA TU MANI NODIRS?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...