Jump to content
GIGN Forum

Nobrucinaashana?


Recommended Posts

Luudzu kaads paliidziet ko lai es daru man gandriiz katru dienu kkads lo** Nobrucina un es neko nespeeju dariit esmu meeginaajis likt amx_ban bet tas neko nedod jo vinsh visu laiku maina ip ja kaads zin tad atsaucaties.. huh.gif

Edited by jefins
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Luudzu kaads paliidziet ko lai es daru man gandriiz katru dienu kkads lo** nokarina serveri +ban neko nedod jo ip vinjam mainaas... huh.gif

par to šeit ir runāts ļoti daudz.... bet tā arī neviens nezin, kas īsti ir jādara..

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu lietot pogu EDIT ja taisi 2 atbildes pēc kārtas? Tu visp saprati teikumu? Es nesapratu XD.gif Viņam kāds nobrucī serveri? Bet kā viņš to zin ka kāds viņu nobrucī??? Moš viņs pats tur kauko čakarē, un nafig viņam +ban ja mainās ip...aj karoč pofig, viņš ir daunis.

EDIT: Viņa niks liecina par sevi - jefiņš smiliez.de_2551.gif

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

nu es vnk steidzos par shito lieto neko daudz nesaprotu..tepat forumaa arii paraknjaajos bet atbildes taarii nedabuuju..atradu kaadus 3 topicus par shito teemu bet tur nekas nebija.. sad.gif ko tu tur njirdz baigi gudrs nezini nerunaa ka man tas riebjas.. es zinu 100proc ka nobrucina..! es raxtiiju paliidzat nevis te kko reec tipa nezheeliigi gudrs..!?

Edited by jefins
Link to comment
Share on other sites

Tu vispār saprati ko tu pateici?

Luudzu kaads paliidziet ko lai es daru man gandriiz katru dienu kkads lo** Nobrucina un es neko nespeeju dariit esmu meeginaajis likt amx_ban bet tas neko nedod jo vinsh visu laiku maina ip ja kaads zin tad atsaucaties..

Lieto komandu amx_banip

Link to comment
Share on other sites

hmm:P bet briinos tik daudziem ir serveri vaitad neviens te neko nezin?..100% neesu pirmais kas ar shito sastopas.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

jancis38, jā zinu, bet man diez ko nesaista lieka laika pavadīšana, ja man no tā pašam labums nekāds ..... piemēram WIN serveriem vispār nemēdzu palīdzēt, ja vien tas nav manās interesēs .....

vienīgi ātri vari palīdzēt linux serveriem, jo man ir gatavaas engines, ar nelieliem maniem updatiem ..... kā arī 99,9% droša amd64 engine ....

Link to comment
Share on other sites

Peec vakardienas teemas "Karam serverus" vai ka taa izdomaju paskatities failus u.tt un atradu risinajumu smile.gif (uz windows servera)

Veelak iemetishu video kur paradits, bet paareejo patureshu privati iekams neizdomashu ielikt :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...