Jump to content
GIGN Forum

Nobrucinaashana?


Recommended Posts

paprasi wormam vai macho wink.gif

gan jau ka tādam lielam serverim kā gign ir aizsardzība pret uzkāršanu  cool2.gif

P.S.- tas gan būtu smieklīgi, ja kāds jefiņš (sorry jefiņ biggrin.gif ) nokarinātu gign  smiliez.de_2551.gif

to nevar, del 1 CVAR, haha

OJ BLA DOUBLE POST wallbash.gif

miegs laikam uzbruuk bet ir tikai 11:50

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un kur pashi faili jeb vajadzigais kad nevar to izdarit?  wink.gif

Peec vakardienas teemas "Karam serverus" vai ka taa izdomaju paskatities failus u.tt un atradu risinajumu smile.gif (uz windows servera)

Veelak iemetishu video kur paradits, bet paareejo patureshu privati iekams neizdomashu ielikt :/

Link to comment
Share on other sites

VIDEO KUR SERVERIS IR AIZSARGAATS VAR DABUT TE:

http://Gakh.filer.lv/Kautkas_Cits/file-fuckyou.rar.htm

RAR PAROLE:

ijhOIHJkhklhiouhiou()*760970yU09YJIHJHJkljlkJilkjHOUYoh-9uOHGoi[kj8uoHJohpJHOHOIUTPJU87075jIOP&$%)^_))(

ja es nekljuudos, tur ir paraadiits KAA TU LAUZ SERVERI kuram ir aizsarddziiba.... tu mums tajaa video paraadiiji, ka serveri nevar uzlauzt.

a kur tad pamaaciiba kaa uzlikt to visu?

Edited by DIEVS
Link to comment
Share on other sites

jancis38, jā zinu, bet man diez ko nesaista lieka laika pavadīšana, ja man no tā pašam labums nekāds ..... piemēram WIN serveriem vispār nemēdzu palīdzēt, ja vien tas nav manās interesēs .....

vienīgi ātri vari palīdzēt linux serveriem, jo man ir gatavaas engines, ar nelieliem maniem updatiem ..... kā arī 99,9% droša amd64 engine ....

nu tas tā... bet ja tu izgudro kko priekš windows, un tā ka tiešām strāda, tu varētu pārdot par naudu, tos failus. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

ja es nekljuudos, tur ir paraadiits KAA TU LAUZ SERVERI kuram ir aizsarddziiba.... tu mums tajaa video paraadiiji, ka serveri nevar uzlauzt.

a kur tad pamaaciiba kaa uzlikt to visu?

Jaa izskatas ka tu kljuudies, es tach rakstiju ka es demosntreeju ka serveris uz windows ir aizsargaats, un pa pagaidam failus patureshu sev...

Link to comment
Share on other sites

Jaa izskatas ka tu kljuudies, es tach rakstiju ka es demosntreeju ka serveris uz windows ir aizsargaats, un pa pagaidam failus patureshu sev...

Pareizi dari ka neizplati tos failus es ar taa daru nah tagad visiem buus aizsargats ar nebus intresanti nebus ko karinat sad.gif un kadam citam mulkim iedot tas saks tirgot tos failus

Link to comment
Share on other sites

Pareizi dari ka neizplati tos failus es ar taa daru nah tagad visiem buus aizsargats ar nebus intresanti nebus ko karinat sad.gif un kadam citam mulkim iedot tas saks tirgot tos failus

Tu lasi manas domas! Un idiotiem aizsardzibu nevajag, nekad smile.gif

laugh.gif smart guys 4ever laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

tas tu mani sauc pa idiotu?.. tu doma visiem kuriem ir serveris bez aizsardziibas ir "idioti"? ehm.. kas vsp teica ka es tos failus izplatiitu? es paluudzu ja kadam nav zhel iedodat es tak netaisos dirsaa liist agri vai veelu tavaita dabuu6u..! ganjau atradiisies kaads normaals cilveeks.. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

tam ir domaats shis forums lai paliidzeetu nevis nodirstu.. tongue.gif es no cs nesaprotu protams tik daudz kaa juus ja saprastu tad sen sho probleemu pats buutu atrisinaajis!

Edited by jefins
Link to comment
Share on other sites

tam ir domaats shis forums lai paliidzeetu nevis nodirstu.. tongue.gif es no cs nesaprotu protams tik daudz kaa juus ja saprastu tad sen sho probleemu pats buutu atrisinaajis!

paprasi cs serveru guru no cs.rin, vini zinaas kaa salabot... apmeeram visu.

tik linku neatceros.

Link to comment
Share on other sites

mle easports.. man ir citas lietas ko dariit neffig man tos failus izplatiit?..bee kas jums gruuti atsuutiit man vinjus? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Mīī un žē, visa atbilde slēpjas iekš "snort" un pat zinu kā?

Kautgan nau bijušas instreses kko mēģināt / darīt..

Domāju ka easports, Gahk grib izcelties "MAN IR FAILI kuri tev nau!!! (jo man arii tadi nau!!)"

edit: noskatījos movie, vienīgais kas patika bija mūzika thumbsup.gif , un par to protection, negribi paradīt kā aizsargājas no .exe hack`a nevis no .pl faila.. tad varbūt noticētu smile.gif + lieto nevis crash-this-shit.oo.lv bet 127.0.0.1 (localo ip adresi)

Edited by Thesnake
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...