Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

te bija pāris cilvēki, kas izteica vēlmi pēc gign ventrilo kanāla, tad nu es arī vienu dabūju iekš cs.4id.lv ventrilo servera, visiem nebūs viņam pieeja, tikai zināmajiem čaļiem, kanāla pw var dabūt no manis! PM me!

IR sadalītas komandas. Tā kā pietiekušies bija vairāk kā 90 cilvēki, bet spēlēt varēs tikai 60, diezgan grūti nācās izlemt, kuri tie būs. Tā kā es nebiju vienīgais, kas to izlēma, tad lūdzu nesūtiet man rupjus PM par to, ka neesat tikuši kādā no komandām.

Ja kāds no komandās esošajiem nevar attiecīgajā datumā ierasties, laicīgi to paziņojiet man, lai varam atrast aizvietotāju.

DEMKAS

1/2 fināli

19:00 TEAM A VS TEAM B

20:00 TEAM C VS TEAM D

HLTV: war.4id.lv:20001

TEAM A

4. macho

32. max

31. ali

30. allworth

3. odiņš

33. hyperboy

94. big_shit

41. n00ke

7. bloodlord

58. amneey

18. meniks

48. eLL

1. worm

24. Dj Erix

6. Dr Pain

TEAM B

55. slow hands

44. h1tex

16. niger

27. lukesh

45. gludinatajs

49. drugdealer

10. bijach

12. set.

74. zorg

39. rikky

20. fujitsy

17. myth

15. pulkvedis

95. GOLFY_S

14. rawen

TEAM C

51. blade

47. feelya

60. denja

23. r&r

40. naziic

38. sharp^

46. flashback

56. jonathan

28. extraordinary

2. sye

43. lavrx

36. traffic

37. EriX

52. cipruss

13. samuray

TEAM D

94. uy

59. plikais

35. whitesnake

9. dream

82. dyversant

54. Hollow^Life

57. rusty

26. Mahmeds

53. UUDEE

22. ba1ba

11. teddy

8. [MX]

80. good man

29. bencik

65. dogy

Rezervē

5. EDD

19. hydro

25. moby

21. free-

42. minority

50. crushilaaa

61. cilveeks

62. purva zivs

63. trash

64. domino

66. la gr!m

67. sheyn

68. kazn

69. manuvietu ienjemregistretais

70. eziic

71. Dr. Pepper

72. cash^

73. rool^

75. snaikers

76. raprock

77. novijas

78. keda^

79. kaza4ok

81. el_moerto

34. fr0zen

83. analgins

84. m1lk1js

85. lil_nigga*

86. vintage

87. uvex

88. l33t

89. james

90. schnappi

91. akec

92. jonass

93. riden

94. 4uwis

95. Risks

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu speelejis esu 1.5 kad vel bija, bet tas bija sen, taa patstaavigi nu kaauds 1.5-2 gadi apmeeram

p.s. piedaliijos pagaajushaa gada psakumaa, zem komandas komandaa "the nEw schOOl <-_^*^_->"

edit : tagad laikam ejot jaiet liidz dziivigajam wink.gif

edit2 : dziiviigasi ja panjemsi mani tad man jau ir idejas par taktikaam evil6.gif

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

nu speelejis esu 1.5 kad vel bija, bet tas bija sen, taa patstaavigi nu kaauds 1.5-2 gadi apmeeram

p.s. piedaliijos pagaajushaa gada psakumaa, zem komandas komandaa "the nEw schOOl <-_^*^_->"

kopā ar mani ^^.. kaza4ok cik ilgi tu esi GIGN? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

šoreiz es toč piedalītos, un loģiski, ka old school sastāvā. personīgi es vēlētos redzēt +/- fellow GIGN + cilvēkus, kas agrāk pie sadaļas "Reģistrācija" uzrādījās uz pirmās lapas, piem. uyinaators, r&r, bloodlord, bijach, nak3d kā arī speedyu un dobbyu smile.gif un vēl citus... parādās gan jautājums - kā ir ar piemēram Ali, MaX, allworthu? tas laikam viņiem pašiem jāprasa, kurā teamā viņi labāk iederētos...

Link to comment
Share on other sites

šoreiz es toč piedalītos, un loģiski, ka old school sastāvā. personīgi es vēlētos redzēt +/- fellow GIGN + cilvēkus, kas agrāk pie sadaļas "Reģistrācija" uzrādījās uz pirmās lapas, piem. uyinaators, r&r, bloodlord, bijach, nak3d kā arī speedyu un dobbyu smile.gif un vēl citus... parādās gan jautājums - kā ir ar piemēram Ali, MaX, allworthu? tas laikam viņiem pašiem jāprasa, kurā teamā viņi labāk iederētos...

tātad cik noprotu, visu GIGN varu rakstīt pie OLD ScOOL, ja piedalāties!

Link to comment
Share on other sites

samuray man ir tāda aizdoma, ka viss gigns 100% netiktu enivej... pie tam par tiem ierosinātajiem datumiem piemēram man ir ļoti čābīgi - varbūt nākamsvētdien es tiktu (ar vakaru gan ir slikti), bet 22.ajā toč netieku sad.gif tāpēc es teiktu, ka datumu s vēl nevajadzētu galīgi nospraust.

āāā, kas vēl. domāju, ka tā paša iemesla dēļ, ka jebkuram nez kas var gadīties, varētu taisīt 30 cilvēku limitu komandai, savukārt to, kurš reāli spēlē, gadījumā ja uz spēles sākumu ir salasījušies virs tiem 15, nosaka pēc pieteikšanās secības vai arī izņēmuma gadījumos kapteinis. - šito laikam derēs biki vēlēk ielikt pie noteikumiem.

hmm, veel kas - katram school'am vajadzēs savu mirc chanu uz chat.118.lv.

un vispaar laikam jau vajadzēs arī prjaņņikus, kas monitorēs maču, ne? šitos varētu būt visgrūtāk atrast.

Link to comment
Share on other sites

mans tīms organizējas tīri aktīvi, es domāju, ka new school team jānovāc kādam no middle or old school, savādāk tur jampadracis aizies.. ja vien parādīsies kāds spējīs pirmgadnieks.

EDIT: tie datumi, tika tīri nejauši izvēlēti, svētdiena.. brīvāks... tip tā kaut kā... var jau ar kādā darbadienas vakarā.. tur jāskatās.. kr4, tad pa datumiem vēl nav skaidrība.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: tie datumi, tika tīri nejauši izvēlēti, svētdiena.. brīvāks... tip tā kaut kā... var jau ar kādā darbadienas vakarā.. tur jāskatās.. kr4, tad pa datumiem vēl nav skaidrība.

7dien varetu, bet drizak jau tad taa pievakare un nevis pa dienu.

Link to comment
Share on other sites

taks forumā esmu reģistrējies 2003. gada oktobrī, tā ka sanāks tik nieka 3 1/2 gadi sad.gif

un par datumiem saku uzreiz, ka es nevaru būt drošs, ka es varēšu tikt. ir savi plāni tajos datumos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...