Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

Atvainojos,ka nacas aiziet,bet radas tehniskas problemas! sad.gif Runajot par spelem! D tiims bija vnk KOLOSALS,un droshi varu apgalvot ka D un A tiimi vismaz centaas ko ldizigu ALLSTAR geimam,izveidot nevis kaa B un C tiimi,kur visi tikai par FRAGIEM domaja! Isti NOZHELOJAMI FRAGERI sad.gif

D tiiim da best! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Jauki" , ka uztaisot restartu, jo grib'eju ielikt jauno cieto es vairs nevar'eju ieboototies peec stundas cakaresanaas sapratu ka nekas nesanaaks un paarliku windu, esmu dusmiigs uz savu kompi new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

kā man patīk bencika bals.. wub.gif

karoče, tas, kas notika cs`ā mani tik ļoti nesaistija, kā tas, ko mēs darījām ventrilo. pagājušā gada allstar game patika labāk.

EDIT: āaaaa, lol... paldies samuray!!!

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Biju D tīmā. Značit pirmā spēle bija ahuuna, nu teiksim, pirmais halfs. Otrajā mēs pat sākām nožēlojami - @ cbble mēs bijām teroristi lecām no tā tilta, kas bāzē - tipa kurš vairāk noleks. Nu, papisām pirmo raundu, tad otru un tā tālāk. Es ceru, ka nākošajā ventrilo aizliegs, jo bija tāds bezpridels - no citiem tīmiem nāca klausīties taktikas, maitas! biggrin.gif Nu, tad sanāca, ka pirmo spēli papisām - kā nekā spēlējām pret frageriem wink.gif

Otrā izvērtās bez darbībām - tikai ar dziedāšanu smile.gif apm stundu vienkārši nodziedājām (man mics bija sapists, bet tāpat dungoju līdzi 18.gif. Tad draudzīgi visi sanāca mūsu team ventrilo kanālā un viss černis turpinājās smile.gif Vēl palika atmiņā worma balss, ļoti līdzīga kaut kādam tv raidījuma vadītājam new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Varbut daudziem nepatika, kad es dziedaju kopa ar savu kaju kori (d team) biggrin.gif Bet tad, kad mees neatlaidigi meginajam , kaadu forshu prikolu uztasiit jau 5 reizi, jo pretinieku komandas frageri neko nelava sad.gif Man bija jau poh uz parejo speeli. Biju vilies taja, kad visiem galvenais bija kaadu noshaut survivor huh.gif

Viennozimigi iesaku apsaktiiit D team fragu, nebija nekas taads ko mees neizdarijaam 4.gif

Aaa pavisam aizmirshu D team 4ever thumbsup.gif

Nu te buus pedejas speeelees rezultaats biggrin.gif

user posted image

Aaa un kur tad vel muusu DJ WOrm smiliez.de_2524.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Frageri hujageri. A vot pamēģiniet jūs kaut kādu prikolu uztaisīt, kad kādi 5 cilvēki no komandas dara to, ko tu saki, a pārējie 10 vienkārši skrien fragot. Denja vispār no sava traktora vislaik bļāva lai mēs apklustam, jo tas viņam traucējot spēlēt. Pfff, sviests.

P.S. 2 rajoni, 4 pežas. Pa vidu mežam XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Bāc, ja vien kāds būtu saglabājis Ventrilo logus, bļin tad gan Odam būtu klasnijs mūvijs  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

SEGALOL -

gludeklis - Ev, vechi es tagad eedu mazas kuucinjas.

kaut kas ( nezinu maybe slowa vai benaars ) - Pag tu tikko padirsi ?

Es vnk norēcu dirsu bezjēgā, vel tagad rēka nāk  XD.gif  XD.gif  XD.gif  XD.gif

Vel zorg'a kopējais exekjūtings bija reāls skats  XD.gif

Manā skatijumā nebija tik peļami. AvB bija normāls.  10cms.gif

Pareizi vsp B team - pasaka viens player "Saujam Zorgu" un visi uzreiz uz manim biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

wacko.gif gribeju pie rusty (D team), jo tur vismaz jautriba bija, neka musu team neka nebija sad.gif

P.S. deretu atkartot

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

A vot pamēģiniet jūs kaut kādu prikolu uztaisīt, kad kādi 5 cilvēki no komandas dara to, ko tu saki, a pārējie 10 vienkārši skrien fragot.

NU bij nedaudz vīlies, kad tā finālspēle nenotika, jo domāju, ka tur būs afigenie prikoli, bet nē. Ali, nu kā tagad winda iet, es tik skatos pēkšņi ali mircā:'??blag fakinais pc negribeeja boototies?'. BET samuray paldies, ka organizēji to visu pasākumu, domāju, ka to derētu ieviest par kādu tradīciju, vairākas reizes gadā, bet tad vienīgi tas nebūtu tik 'īpašs' pasākums.. Kad gaidāms movie? P.s Ieejot d kanālā man pilnīgi bail palika, kad dzirdēju kā kāds dziedāja par to kā braucis pakaļ ziemeļmeitai, vai kā kāds sajauca vārdus populārajai dziesmai 'Lielā zive.'

Link to comment
Share on other sites

jā man arī nepatika ka daži no C team ignorēja komandas, un tad kāds viņam līdzi un tad tizli izskatās ka daži walk + b-5.1 pa centru, bet tie atkriteņi rusho ar mekām mad.gif

āāā un ventrilo černis vispār, viens otru pārbļausim un būs ok, man galva sāpēja no ventrilo. !!1111

Edited by snaikers
Link to comment
Share on other sites

nez, spēļu laiki bija paredzēti tikai 2 spēlēm. A un B tur vēl retos gadījumos kaut kādas funa paliekas bija, to otru spēli skatīties bija tik garlaicīgi, ka es to vienā gadījumā vienkārši pārtraucu darīt. Nākošreiz uz šitādu nepieteikšos. Nevar 15 cilvēki atrast kopīgu valodu (lai gan pagājušo reiz middleschool tas izdevās).

Link to comment
Share on other sites

nez, spēļu laiki bija paredzēti tikai 2 spēlēm. A un B tur vēl retos gadījumos kaut kādas funa paliekas bija, to otru spēli skatīties bija tik garlaicīgi, ka es to vienā gadījumā vienkārši pārtraucu darīt. Nākošreiz uz šitādu nepieteikšos. Nevar 15 cilvēki atrast kopīgu valodu (lai gan pagājušo reiz middleschool tas izdevās).

shkjiet, ka naakamreiz (ja kas taads vispaar veel notiks) jaanolasa "izredzeetie", kas tieshaam veelaas fanu, nevis ljaut pashiem pieteikties. domaaju, ka kljuuda arii bija taa, ka bija jaaciinaas par vietu - varbuut tas mudinaaja cilveekus vairaak fragot, mazaak domaat par jautriibu

Link to comment
Share on other sites

shkjiet, ka naakamreiz (ja kas taads vispaar veel notiks) jaanolasa "izredzeetie", kas tieshaam veelaas fanu, nevis ljaut pashiem pieteikties. domaaju, ka kljuuda arii bija taa, ka bija jaaciinaas par vietu - varbuut tas mudinaaja cilveekus vairaak fragot, mazaak domaat par jautriibu

laikam gan sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nja, pirmajaa spelee bija taa, ka visi bljaava kko ko dariit un nevareejaam vienoties un visam kronis bija ZORGS (LAWL kursh vinju vispaar iebaaza tiimaa?) smile.gif otraajaa spelee jau lielaakaa dalja bija pagurusi un vispaar neko nerunaaja, neizprotamas darbiibas no viena gopnjika puses (no pirmavotiem tika zinjots, ka tas bija Hollow Laifs), kad mees D-Tiimu raavaam survaivoraa un peekshnji kartes viduu notika restarts...

vareeja buut labaak, bet ir kaa ir!

P.S. ZORGS FTW!

Link to comment
Share on other sites

Taa jau vish' i! Pagaajusho gadu mums Middleskuulam bija taada laba lieta, ka visiem nebija mikrofoni un taads ventrilo vispaar nebija paziistams smile.gif Un sanaaca baigi laba un sabalanceeta speele, jo runaajaam tikai mees kaadi 5 cilveeki! liidz ar to paareejie dariija visu kaa vajag! Shoreiz tieshaam baigais bardaks bija. Kaada jeega 15 cilveekiem kaut ko visu laiku bljaut - taa pat neko saprast nevar sad.gif

P.S. un, protams, vajadzeetu ljaut piedaliities speelee tikai tad, ja ir nopirkti vismaz 4 ali, lai fragoshana vieglaak aizmirstas... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

paldies samurajam, ka vinjs uznemaas SAADU atbildiibu izveidot so pasaakumu rolleyes.gif tas bija ljoti jauki thumbsup.gif

beet..man likaas, ka sis tas nebija paardomaats, jo vismaz tajaa komandaa kuraa biju es (D team) sakaas visadas nesaskanas-katrs blava savu(ventrilo)..vnk vaidzeja noteikt katras komandas lideri un lai visi peec vinja noradeem vadaas smile.gif bet bija jautri wink.gif it iipasi, kad sakaam dziedaat visi korii vai lekt no tilta, vai mest sev pie kajaam granatas 31.gif

pretinieku komandas vareeja mazak fragot, un muusu komanda vareeja vairaak buut nopietnaka wink.gif diemzeel nevaru salidzinaat sii gada speeli ar pagaajusaa gada speeli, jo pagaajusajaa gadaa spelee nepiedaliiijos unsure.gif

es neteiktu, ka sajaa spelee vareetu noteitk uzvaretaajus vai zaudetaajus, jo katra komanda izcelaas ar kau ko savu-iipasu,forsu smile.gif so pasaakumu noteikti vaidzeetu atkaartot veelreiz sleep.gif

p.s BENCIK, tu biji super!!!1!!!1111!!!!111!1!!!! 31.gifbiggrin.gif un D team 4ever 31.gif

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

nja, pirmajaa spelee bija taa, ka visi bljaava kko ko dariit un nevareejaam vienoties un visam kronis bija ZORGS (LAWL kursh vinju vispaar iebaaza tiimaa?) smile.gif otraajaa spelee jau lielaakaa dalja bija pagurusi un vispaar neko nerunaaja, neizprotamas darbiibas no viena gopnjika puses (no pirmavotiem tika zinjots, ka tas bija Hollow Laifs), kad mees D-Tiimu raavaam survaivoraa un peekshnji kartes viduu notika restarts...

vareeja buut labaak, bet ir kaa ir!

P.S. ZORGS FTW!

ej tu pupās, es vispār neko nesaprotatu, ne inferno ne surviorā, kas notiek un via spēlējam.. mož arī izmetu kaut ko par rr, bet... tādā gadijūmā jūs esat knābi! 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...