Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

jūs piespiediet wormu samazinat weblapas noslodzi un varētu rīkot tepat uz gigna smile.gif

Tas buutu taapat, kaa macho piespiest uz white sensation aiziet 4.gif

Es domaaju te lielakaa probleema ir riikoshana, jo serveri var vienmeer atrast smile.gif

Es labpraat piedallitos rikoshanaa cik maceetu, bet es domaju, kad te ir daudz spejiigu cilveeku, kuri ir speejigi taadu lietu uzriikot smile.gif Samuray jau to pieradiija thumbsup.gif

Ba1ba divataa mes varam tikai... a turniram par maz it kaa cilveku 18.gif

Iesaku nopietni padomat par manu ieteikumu, varbuut ir verts smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O la la, te jau baibinja mēģina kautko sabīdīt..

Es arī esmu par turnīru, jo beidzot ari pats gribu kautkur piedalīties!

Piekriitu, gigna es pavisam nesen un veelos piedaliities pecc iespeejas vairaakaas sktivitaatees ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man radās žilbinoša ideja happy.gif,lai mums būtu jatrāk iekš'GIGN varētu vakties ventrilo. protams, tas neattiecās uz schnappi veidīgaijiem, bet nu tā, savējie tipo.

Hollow atbalstu, vajag tikai password uzlikt un viss smile.gif

Man jau patiik tas ventrilo thumbsup.gif

Samuray,Hollow un visi parejie gribetaaji juus palidzetu organizeet nakamo turniiru, ja mees tiekam pie servera?

Veel viena ideja - varetu visus hltv video kaut kur samest lai visi var novilkt, un varbuut kaads veel bez odinja uznemtos kaut ko uzmeisterot smile.gif

Kadam varbuut rastos forsh video veel, par launu mums nenaktu, ka zinaam te ir cilveki, kas maa to lietu smile.gif

p.s.Ehh taads nets man vnk pwned, man liekaas es bildi no dc vilktu uz riitu butu smiliez.de_2125.gif

Arlabunakti.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

I'm in!

thumbsup.gif Roger that !

So far so good !

Johny parunaaa ar MX par server un ja viss ir kartibaa taisam jaunu topic un veidojam smile.gif Stojaks joprojaam noturiigs, paradiiju te dzekiem laukos tie apkrita visi biggrin.gif Riit bushu Riga ieshu pie daktera, man liekas, kad kaut kas nav kartibaa...

Srry par offtopic huh.gif

Arlabunakti evil6.gif

Ba1ba wub.gif ...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

augstākos praņikus jau paļube sadabūsim, organizēt es ar varu.

bencik  wub.gif

Ok pedejais shii vakara posts biggrin.gif

Sakaraa ar Allstar game ceru, kaads veel uzradiisies, kas gribes nemties ar video taisiishanu smile.gif

+atceros rusty tekstu, bencik pasmaidi pricelam... pec tam sekoja headshot biggrin.gif

Hollow es mulstu jau no tevis wub.gifgigi.gif (kaut kas saak veidoties, thats good)

Paldies Moby smile.gif izskatas, kad cilveki jau ir izsalkushi pees shi turniira thumbsup.gif

Tagad gan arlabunakti !!! 76.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Viens man ir palicis labi atmiņā , tas , kad ba1ba iebļāvās mikrafonā "MAMM , AITAISI LOGU"  lmfao.gif

nu, Uldi, vai tiesam sitas bija jaapiemin..nju lab tas biaj smiekligi 31.gif

bet tur bija cits texts: "mamm, aizver durvis" nu vai kaa kaa tml tongue.gif

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

wtf juus kautkaadu 5x5 cupu taisiisiet? ;} vai kaa 36.gif

tu gadijumaa nedaudz neparspilee???!1!11! laugh.gifhuh.gif buus bik vairaak cilveeku..5x5 kau kaa nestimee kopaa tongue.gif nu piem 7X7 .. tas kau bik sakarigaak happy.gif

aij tak atziisties..es jau redzu, ka tu ari gribi piedalities(to var noprast peec tavas zinkariibas vien) 31.gif

Edited by ba1ba
Link to comment
Share on other sites

pag, pag.. par kādu turnīru runa klājas? 5x5? tak nejau 15x15 happy.gif

man jau doma par to 15 x 15, sliktākajā gadijumā 10 x 10.

Mēs to varam noorganizēt! Un izdomāt, ko labu, bencik pm skype nick, padomāsim kautk ko skypā.

Link to comment
Share on other sites

thumbsup.gif Roger that !

So far so good !

Johny parunaaa ar MX par server un ja viss ir kartibaa taisam jaunu topic un veidojam smile.gif Stojaks joprojaam noturiigs, paradiiju te dzekiem laukos tie apkrita visi biggrin.gif Riit bushu Riga ieshu pie daktera, man liekas, kad kaut kas nav kartibaa...

Srry par offtopic  huh.gif

Arlabunakti evil6.gif

Ba1ba wub.gif ...

nu serveri jau varu atkal palaist

for fun ir to veerts smile.gif

ps. ko tad mutjisim 5x5 pa nopietnam vai 15X15 Funam

Edited by Linc
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...