Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

O super serveris ir !!!

Paldies MX smile.gif

my skype name bencik86 smile.gif

Es domaju labaak nopietnu turniiru 5x5 vai 7x7 cool2.gif

KAroch visi, kas grib palidzeet rakstat man uz meilu [email protected]

Es ceru, akd augstakie pranjiki neiebildiis, kad mees zem Gign kaut ko veidojam?

p.s. Runajot par Allstar game !!!! Kur tad veel muusu D team Inferno un pilnigais fps zudums ar smoke granaataam, un tad slaktins uz aklo smiliez.de_2469.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

huh..beidzot sanjemos un visu izlasiju... D tiims spridzinaja... wnk roollz visi tornji lekashanas @cbble un dziedashana - kad es biju jauna meita joptvaju matj smile.gif

kr4 ideali un ba1binjas un bencika sarunas wsp sita nost no kreesla

btw visi parejie @ kojas domaja ka es esmu nojudzies jo speleju uz ausitnjam un tik pa mic bazareeju.. kr4 domaju no malas stiliigi smile.gif

eeee bencik kr4 es ar pievienojos turniiram smile.gif of course ja mani kads njems smile.gif un riikot ... no prooblem atdoshju riikoshanai sevi visu !

Link to comment
Share on other sites

njemiet mani arii, sore, ka 2. speelee pret D tiimu sanaaca nedaudz iefragot (TAS VAIRS NEATKAARTOTIES ES ZVEERU!!!!111111111), mums vienkaarshi komandaa nebija iistie fanbringeri... D TIIMS LU4IJS, D TIIMS 4TW! mans sapnis ir uzspeleet kopaa ar forshajiem D TIIMA chaljiem, plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Link to comment
Share on other sites

njemiet mani arii, sore, ka 2. speelee pret D tiimu sanaaca nedaudz iefragot (TAS VAIRS NEATKAARTOTIES ES ZVEERU!!!!111111111), mums vienkaarshi komandaa nebija iistie fanbringeri... D TIIMS LU4IJS, D TIIMS 4TW! mans sapnis ir uzspeleet kopaa ar forshajiem D TIIMA chaljiem, plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Nepielien!!11

Hmm, tad kādu nākošo rīkot? Tādu nopietnu vai riktīgu mjaso? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu ar 5x5 serveriem nevajadzētu būt problēmām, Gignam ir kādi 2-3 CW serveri, tā kā ar worma piekrišanu viss varētu arī sanākt.

DEMKAS pirmajā postā!

Link to comment
Share on other sites

ā un te bija pāris cilvēki, kas izteica vēlmi pēc gign ventrilo kanāla, tad nu es arī vienu dabūju iekš cs.4id.lv ventrilo servera, visiem nebūs viņam pieeja, tikai zināmajiem čaļiem, kanāla pw var dabūt no manis! PM me!

Link to comment
Share on other sites

man radās žilbinoša ideja happy.gif,lai mums būtu jatrāk iekš'GIGN varētu vakties ventrilo. protams, tas neattiecās uz schnappi veidīgaijiem, bet nu tā, savējie tipo.

Psc besii ko tu vari visu laiku kko man likt virsu? Kaapeec tas uz mani neateiktos us schnappi veidiigajiem kas es sliktaaks ka citi, tas ka tu speelee gignaa ilgaak un vairaki tevi paziist nenozzimee ka tu varii kko teikt man or izlemt! kas tu tee kaads

smiliez.de_2524.gif

un cerams ka tu nenoteiksi kas speelees un kas nee,iespeejams ka kaads cits arii panemss mani kkur!

P.s hallow stfu.gif uz manu adresi

Link to comment
Share on other sites

Jautaajums ir vai gribaas nopietnu cup vai vnk for fun ? Manuprat for fun bija allstar game, tie kas nemaceja to noverteet un devaas pec karteja killa, tagad butu lieliska iespeja pieradiit savu skill laugh.gif

5x5 butu visrealaak, un peec tam jau ir iespeja savakt cilvekus un uztaisiit 15x15 Spring killing party naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Zheel, bet laikam pagaidaam klusums.

Aaaa pats reeciigaakais ir tas, kad tu raksti tjipa man taa, kad es neko nesaprotu, tjipa esmu lox - GIGN kaps tas ir tikai tāpēc, ka to rīko GIGN nevis visādi benčiki un kamēr GIGN nesāk neko darīt tikmēr arī nekas nenotiek !!! Un tjipa es tapat neteicu paris postus augstaak, ja Gign negrib tad es varetu lidz pasaules malais skriet, un nekas man nesanaaktu. Un es tjipa neprasiiju atlauju Gignam vai nebutu nekas pretiim, ja mees uzriikotu kapu. Tu esi vnk paredzams biggrin.gif Vnk kaa jau es teicu, nemeklee atmaskas smile.gif Varbuut parak daudz te cilajos, bet tie, kas mani zin, kad vnk par savu taisnibu pastaaveeshu vienalga, kas man buus pretiim kngt.gif

Es neko sliktu negribeeju, gribeju kaut ko iekustinaat, tu to visu parveert par noziegumu new_silly.gif

p.s. Shaja gadijuma taisniba ir gan tev Macho gan man, diemzheel tu laikam nekad nepiekaapies sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs varat ņemties par elementāru lietu. Protams, ka pirms tiek taisītas aptaujas u.c. ar CUPu saistītas lietas ir jābūt skaidrībai, ko tad īsti grib un var uzrīkot. Lai šī skaidrība būtu, tas loģiskā kārtā ir jāsaskaņo ar GIGN vadību. smile.gif Manuprāt, pašsaprotama lieta.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs varat ņemties par elementāru lietu. Protams, ka pirms tiek taisītas aptaujas u.c. ar CUPu saistītas lietas ir jābūt skaidrībai, ko tad īsti grib un var uzrīkot. Lai šī skaidrība būtu, tas loģiskā kārtā ir jāsaskaņo ar GIGN vadību. smile.gif Manuprāt, pašsaprotama lieta.

Ehhh.... labi nematies pashi savaa katlaa, gribeju palidzeet, bet kaa citreiz saka, ir reizes, kad labaak nevajag, laikam shii ir viena no tam, gan jau uz peteriem kaut ko saveidosim

smiliez.de_1343.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Ehhh.... labi nematies pashi savaa katlaa, gribeju palidzeet, bet kaa citreiz saka, ir reizes, kad labaak nevajag, laikam shii ir viena no tam, gan jau uz peteriem kaut ko saveidosim

  smiliez.de_1343.gif

Kāpēc tu nevarēji privāti ar macho pārrunāt, kas un kā, pirms sāki kaut ko darīt? Tas arī būtu manis minētajā gadījumā neeksistējošo un jebkurā gadījumā nevajadzīgo konfliktu risinājums. Nav jau runa par to, ka ir slikti palīdzēt. Vajag tikai saskaņot un viss.

Link to comment
Share on other sites

Viss tika izrunaats un aprunaats, un nonacaam pie taa - nekaa .

pateikšu skaidri un gaiši - vai nu pis pa muti vai pis prom.

prom - no visas ģēlas par turnīra rīkošanu, jo ne tu viens kaut ko sarīkosi un ne tev vienam ir jēga kaut ko mēģināt sarīkot.

Mani fascinē tas kā cilvēkam var NEDALEKT, ka ir lietas, kur nav jābāž deguns. GIGN turnīrs ir mūsu darīšana, so stay the fuck out of it.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...