Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gribetu pieteikties... bij laiks kad cs'am bijua tmetis ar roku un nespeleju, bet tad atsaku, spelet saku kadi 2.5 gadus atpakalj, varbut drusku vairak, un tad kadus apmeram gadu (pec neliela atgadijuma) es cs gandriz vispar nespeleju,un tad atsaku atkal spelet gign pirms kadiem 7 menesiem...

P.S. Seezu lidostaa (riigaa), pec 2 dienam tikai busu auckland, tad ari visdrizakais dosu nakamo zinju, ja vien vel bus laiks kad kaut kur pierubit kompi...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Es iisti nesaprotu, ko noziimee "cik ilgi speelee GIGN?". Tjipa, jaaskaita ir no taa laika, kad pirmo reizi iegaaju GIGN serverii? Jeb, kad pieregjistreejos foorumaa? Jeb ir kaads cits atskaites punkts?

EDIT:

Kaa atskaites punktu njemshu datumu, kad esmu regjistreejies foorumaa - 2-June 05. Sanak nepilni 2 gadi. (gads un desmit meeneshi)

P.S. Piesakos.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

tu esi new school! wink.gif

hm nu sanak gands reg niks ir

pedeja laika pasvakak ar regotu nicku speleju jo es ar kadu kopa laiza tad izdomaju kkadu nick un speleju

tb kads gailis atkodis paroli jonespelejot skills nekritas

[edit] paga kudi vairak sanak kkada 2004.g es regojos vispar ja ne 2003 ne nu vopsen ka uzinaju kad tads gign ira tad regojos laugh.gif

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

oficiaali @ gign 6 meeneshi(csdm)kad vel bija 1.5 un posmaa kad paargaaja uz 1.6 aktiivi kaadu gadu speeleeju gign pub serverii,tad bija paartraukums gadu.tagad atkal,csdm paarsvaraa.

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

nuu es ar te dazu neatminos kas raksta ka jau diezgan sen spele, kaut gan es pats 2.5 gadi tik... agrak liekas kadus 3-5 menesi nospeleju ar dazadiem nickiem un tad man vnk zb ka regotie ienjem manu vietu un saku spelet ar so nick, pec laicinja arii nighwish paradija kur var pieregoties (vinjs pats tajaa laikaa itk saka, mes kopaa)... un taa arii saaku un tad aktiivi speleju, bet dazus neatminos kas te raksta ka spelee 1337 gadus... tongue.gif

kaa dsz uzrakta ka jau pirmo reizi gign iemeginaja pirms 3-4gadi un regojis sogad or pagajusogad... jocigi tomer... parasti jau taa ir ka sakumaa paspele un atd regojas, bet nejau pec 3 gadi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...