Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaadam gruuti ar logjisko domaashanu. esmu kaadas 3-5 reizes dzeests no foruma laukaa.

kissik zajka! Kāds tur ar loģisko domāšanu sakars? smile.gif love ya.

vispār tu ne reizes neesi dzēsts no foruma laukā, vienkārši tavam iepriekšējam jūzerim tika nomainīts niks uz Bitiite, kas vienaa briidii tev apnika un tu piereģistrējies pa jaunu smile.gif

p.s.

tur tāpat 4 gadi pat nesanāk smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif gign nekad nav bijis 3x3. No paša sākuma bija.... bled... neaceros smile.gif bet bija vairāk. Ā, īpaši vairāk nebija, laikam 8 slotu serveris. Nu, jā, bet tik un tā 5 gadi tie nevar būt jo tas viss notika 2003 gada sākumā, 2002 gada beigās. Lai gan, ja tā padomā, es vairs īsti neatceros, kad tika uzlikts tas 8 slotu serveris, tā ka, varbūt tas bija nedaudz agrāk.

hm... laikam tā bija 2002 gada vasara. Tad tika uzlikts serveris un pieregots gign.lv tad mājaslapas vietā bija flash sūdiņš, ko 03 gada sākumā worms nomainīja ar pirmās lapas versiju.

tātad, ja ir tā, kā saki, tad tu tiešām te esi pirmoreiz baigi sen spēlējis. Bet tā kā tu te pēdējo gadu īsti nerādies, tev tāpat nekādi 4 gadi nesanāk smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa nekur neizlasiju, ka cilveeki bez regotiem nikiem un jauninjie nedriikst piedaliities, tad nu es arii pameeginaashu.

Niks: ridEN

GIGN'aa uzturos apm. 1.5 nedeelju.

Lai piedalītos ALLSTAR GAME jābūt zināmam gign aprindās

Tad sanāk tā, ka tu neproti lasīt. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...