Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Peec kaada principa juus komandas veidojaat?

Pagaajushajaa All-Star speelee piedaliijos - shajaa man tiiri teoretiski vajadzeetu arii piedaliities thumbsup.gif

bet nu...ja jau boss pulkvedis veelas lai palieku rezervistos...

Edited by SheYn
Link to comment
Share on other sites

Likaas,ka vieta sastaavaa man bus izkarota,bet figu!Te kadi 25procenti,tikushi kas GIGNAA jau kadus 2-3meneshus lidz 1/2 gadam nava radiijushies!Bet piemeram kaa es speleju citigi dien dienaa,un nejau vienigais no rezervistiem es taads!bet nu lai jau paliek!

taa kaa EDD atsakas,vai varu tikt vinja tiiimaaa?

Un cik man zinams tad D tiimaa, arii Dream shodien uz Angliju aizbrauca,un iespejams ka nebus nemaz 20.gif

P.s. Taa kaa 4tiimi,tad pienjemu ka tie ir pusfinali un tad sekos speles pa 3sho vietu un finals!taa kaa kadas 2-4h varetu viss pasaciens ieilgt!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man ar liekas būtu likuši cilvēkus, kas tiktiešām spēlē un, lai Extraordinary iet uz savu kruto serveri kur gignowneriem nebūs nākt un šaut viņu nost....

Edit vēl ir pāris piem kā frozen h1tex hydro ,kas pēkšņi tagad nenokurienes uzrodas.

Link to comment
Share on other sites

Likaas,ka vieta sastaavaa man bus izkarota,bet figu!Te kadi 25procenti,tikushi kas GIGNAA jau kadus 2-3meneshus lidz 1/2 gadam nava radiijushies!Bet piemeram kaa es speleju citigi dien dienaa,un nejau vienigais no rezervistiem es taads!bet nu lai jau paliek!

Same! wink.gif Nesatraucies, gan jau kāds neieradīsies; uz ko es pats ļoti ceru.

Link to comment
Share on other sites

VISP JAU NU TEIKT NAU KO.Ieliek Rezerve 30 ppls blink.gif Tad ja lbak lai regoja skadi 65 jo no tiem 30 JEGAAAAAAS NAU NEKADAS.Tur cik nu netiks kadi 5 viena diena pfffsss....Nu un ja 30 rezreve.Tad jau tikpat labi taisam team : Rezervisti?

Link to comment
Share on other sites

rezerve 30 spēlētāji ļoti normāli. atceros, ka pagājušo reizi ar laikam bija domātas 4 komandas, bet ieradās tikai pietiekoši daudz spēlētāju, lai pietiktu 3 komandām.

un par svētdienas tikšanu es nevaru skaidri paziņot, vai būšu vai nebūšu un to arī nevarēšu. ir savu plāni svētdien un nezinu, cik tas ilgi viksies. tātad - ja būšu, tad būšu.

he, nu varējāt tak ar cilveeku iemest kādā komandā. smile.gif

ā un vēl - pēc kāda principa dalījāt komandas? savācāt 60 spēlētājus un tos sametāt +- pēc randoma?

Link to comment
Share on other sites

Ir biški negodīgi. Es uzskatu, ka dyversantu arī kādā komandā var iemest. Cilvēks spēlē daudz vairāk par dažu labu, kurš ir ticis kādā no komandām dry.gif

Cho ta tavu piemineto cilveku neesmu vispar shogad redzejis 20.gif Jeb vinsh spele ar citu nicku blink.gif Un iesaku,tos kas shaubaas ka buus labak nomainit pret tiem,kas ir pelnijushi un var garanteet,ka buus,lai nebutu liekas kjibeles un problemas un nesaskanjas! 4.gif

P.s. samuray I`m your man! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...