Jump to content
GIGN Forum

Ze0nA


Jin
 Share

Recommended Posts

Jin, radler, Deus, Hainy, Lirel, Raicha, Lethal, Firestorm, Ayanamy, rank1, Equipment

3/4 no Ze0nas klana ir sloti un vainu kick vai ban tiesiibas, un domaaju visi ir labi paziistami, bet tiesiibas staav tikai uz nikiem un tas apgruutina klana simbolikas lietoshanu speelee + veel ir dazi memberi, kam nav nekaa.

Tapeec ceru sagaidiit atbalstu no GIGN puses un uzlikt slotu+kick vai ban(maybe) tiesiibas uz pashu klanu.

please.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tas neder. Taa jau ir necienja pret vinju (jaa zinu izklausaas smiekliigi). Bet nu klanaa vinsh ir.... ir... nu vo. Turklaat taada lieta kaa slots klanam uz gigna diemzheel neeksistee...

p.s. vai tad tas ir TIK svariigi? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa sad.gif Playeriem negribaas mainiit setinfo un nikus lai raxtiitu klanu, nevar izmantot tiesiibas, bet gribaas lai Ze0nA simbolika buutu netikai irc chanelaa un dazos cw, kas ir sameeraa reti, bet arii galvenajaa serverii, kkur speelee shii klana memberi, no kuriem liela dalja ir no pashiem pirmssaakumiem

par necienju, hmm, vinsh takataa gign ljoti reti speelee un es piemeeram tikai vinreiz esmu vinju redzeejis ar Ze0nA klanu,m takaa taas neebuutu nekaadas paarmainjas vinja dziivee + tu jau uzstaadiiji to noteikumu par vinju, vinjam tas buutu jaasaprot

Edited by Jin
Link to comment
Share on other sites

yello ! smile.gif

Es tagad runaashu lirela un manaa vaardaa !

Mums abiem ir sloti un tiesiibas ! so - mees iederamies ! un tieshaam zeonas nosaukumu gribaas izmantot, bet gribaas arii tiesiibas izmantot, bet slinkums visu laiku mainiit setinfo !!! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa tas ir maz ticams smile.gif tad vienkaarshi nobindojiet pogas uz saviem setinfo un buus aatraak...

Gadiijumam, ja ir tiesiibas jaalieto piem. slap/slay tad tas nav iespeeejams, jo name nomainaas tikai, kad dziivs.

Link to comment
Share on other sites

oj sorri es kljudijos, 9 cilvekiem ir sloti, njaa nu vispariba visiem meberiem ir tiesibas neskaitot 1-2 un tad vel slots hm nez kapec lai nevaretu dot klanam tiesibas? nujaa ir jau vel ta lieta ka mes varam panjemt jaunus membus bet.. :/

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Turklaat taada lieta kaa slots klanam uz gigna diemzheel neeksistee...

Macho, kaa neeksistee?

Criminal klanam bijaa slots tb gandriiz visas priroritaates zinjemot imunitaate un vel tur kip lai naudu nevar atnjemt kaadam un visi tie prikoli! smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Robon tev ir probleemas ar laikiem.

Criminal bija slots.

Slots klanam gignaa uz doto briidi neeksistee.

Gadiijumam, ja ir tiesiibas jaalieto piem. slap/slay tad tas nav iespeeejams, jo name nomainaas tikai, kad dziivs.

okei, es pieljauju ka slap/slay visam klanam veel vareetu uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

hipijjsjsjsjsss die violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu baac, man gribaas kkad tachu nomainiit savaa "read only" configaa name Jin uz name Ze0nA * Jin, un pirms ieshanas uz virtuvi uzraxtiit connect cs.gign.lv, lai atnaakot varu uzreiz saakt speeleet smile.gif

Man neliekas, ka slots buutu kaut kas uber slikts klanam, kur gandriiz visiem memberiem tas jau taa ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...