Jump to content
GIGN Forum

Ze0nA


Jin
 Share

Recommended Posts

Jaaatziist.... Es vinjiem nedotu pat sviestmaizi peec gaveenja... :)

Jo.. Cilveeks..

Gribat teikt, ka vinjsh neizniideetu klana PW?

Kaa tad vinjsh izniideeja pienjemshanu klanaa?

Eh - par vinju runaat bezceriigi..

Un jaa - zeona...

Nju es GIGN adminu vietaa ja liktu, liktu kaadam norm klanam taas tiesiibas..

p.s.

(es iedomaajos, kaa cileeks dubultaa niideetu un baigo 4ali meetaatu, ja vinjsh galu galaa tiktu pie taam tiesiibaam.)

Gl zeona... mums shonedeelj buus cw... :P (un shoreiz no disconeta - labaakaa kluba latvijaa)

:) - taa bija reklaama.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaa kaa tad ir ar to cileeku? man arii liekas ka vinjam ta4u bija bans!! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

limp nesaac smiliez.de_2523.gif ! tavu viedokli neatceros, ka kaads buutu luudzis ! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

es neredzu probleemu ieraxtiit vaardu, tad konekteet un tad nomainiit vaardu uz [whatever]vaards... un man nepatiik doma par slotu uz klanu... mazums visaadu briinumu pasaulee notiek ar taadu pieejas aksesu... lasu tekstu un pirzhu... dry.gif nepietiek kaukaa motivaacijas likt taadas tiesiibas klanam

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa tas ir maz ticams smile.gif tad vienkaarshi nobindojiet pogas uz saviem setinfo un buus aatraak...

Gadiijumam, ja ir tiesiibas jaalieto piem. slap/slay tad tas nav iespeeejams, jo name nomainaas tikai, kad dziivs.

Shii buutu motivaacija, ja arii slots netiek pieskirts... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

es neredzu probleemu ieraxtiit vaardu, tad konekteet un tad nomainiit vaardu uz [whatever]vaards... un man nepatiik doma par slotu uz klanu... mazums visaadu briinumu pasaulee notiek ar taadu pieejas aksesu... lasu tekstu un pirzhu... dry.gif nepietiek kaukaa motivaacijas likt taadas tiesiibas klanam

a parasti mirstiigie to it kaa nevarot izdariit blink.gif

aceros "Lirels" mainiija niku uz "kuuku paveelnieks Lirels" un vinju izmeta.

Link to comment
Share on other sites

poor guy ...

Link to comment
Share on other sites

es neredzu probleemu ieraxtiit vaardu, tad konekteet un tad nomainiit vaardu uz [whatever]vaards... un man nepatiik doma par slotu uz klanu... mazums visaadu briinumu pasaulee notiek ar taadu pieejas aksesu... lasu tekstu un pirzhu...  dry.gif nepietiek kaukaa motivaacijas likt taadas tiesiibas klanam

a parasti mirstiigie to it kaa nevarot izdariit blink.gif

aceros "Lirels" mainiija niku uz "kuuku paveelnieks Lirels" un vinju izmeta.

varu dereet ka kuuku paveelnieks nebija registrets niks un tas notika laikaa kad serverii var spelet tikai registreetie pidari

Link to comment
Share on other sites

uz ip nekas nav likts, vienkarshi datubazes ieraxc lirelam izskataas vrodji taa - "Lirels" bet man ir "*worm*" un macho lidziigi... pashi izdomajat ko tas nozimee... esmu meginajis uz ip likt tiesibas, kaukaa negribeja stradaat mauka...

Link to comment
Share on other sites

tas nebuutu ne tikai daasni bet arii mega forshi no tavas puses. bet taa jau ir ka tev jau to nevaig ka mums ir tas tiesibas uz klana nikiem :/ bet ko lai dara sad.gif taa ir ar visiem gign adminiem, kaa piedabuut tevi tomer uzlikt, kaadi varonjdarbi jaapaveic? wink.gif

aaaij es nezinu uz ko shis topiks saak vilkt sad.gif vai nu neesmu normaals vai arii pie vainas ir puulkstenis. new_silly.gif

( es tos komatus pareizi saliku? )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...