Jump to content
GIGN Forum

Kada Piedzinja Tev Patiik?


carrot
 Share

Recommended Posts

kada auto piedzinja tev labaak patiik aizmugureejaa vai prieksheejaa?man personiigi pasham aizmugureejaa nu tas taa tiiri labak ar tadu aardities naughty.gif tapec es miilu savu zhiguli cool2.gif nu itkaa ja ir prieksheejaa piedzinja vieglak valdiit tad kad esi sa6uvies kaadaa liikumaa!nu kas jums patiik? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienozimigi 4wheel drive, jo tas dod gan lielaku stabilitati gan ari celiens lielakais!

Ja nav citu variantu, tad drosvien ari es izveletos prieksu, jo, kaut gan celiens ar priekspiedzinu ir svakaks, toties masina ir daudz vadamaka!

Lai garinatu pimpi un arditot es izvelos moci (ar pakalas piedzinu!)

Liekie piebilst, ka visas hi end sporta masinas ir 4x4 un visas standarta masinas un lielaka dalja ta saucamo dzipu ar priekspiedzinju! guess why! T

Cheers,

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Liekie piebilst, ka visas hi end sporta masinas ir 4x4.

Speciālists ibio.

Bez diviem jaunākajiem Lamborghini pamēģini nosaukt vēl kādu 4x4 īstu sporta auto. Varbūt pārīti vēl atradīsi. Ar vārdu "īsts" tiek izslēgti varianti, kad ģimenes automašīnai nedaudz upgreido dzinēju, ieliek sporta sēdkļus un nosauc to par "sporta".

BWD - the only way to go.

Link to comment
Share on other sites

Bugati veryon ari ir all wheel drive! wink.gif Piemetinasu, ka lamborghini ir labaks ferrari!

Tas ir technical challange, bet AWD rocks!

Kas ir pret rear wheel drive? Labak pasaki, ar ko rear wheel drive ir labs! biggrin.gif

Ja vajag mest saulites, tad, protams, es ziveletos bembi ar pakalas piedzinu. Ne... drizak subaru ar 4wd, jo saulites sanak daudz iespaidigakas ar 4x4.

KAroce - rwd ir kaka!

Mazak + ka -. Piedevam, masinas ar rwd ir dargakas! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

es saprotu, ka te lielaakaa dalja ir braukusi gan ar prieksheejo piedzinju, gan pakaljeejo, gan 4x4. es, kaa taads nuubinjsh, esmu braucis tikai ar prieksheejo!

p.s. man gan shkjiet, ka puse no atbilzhu autoriem nemaz nedriikst pie stuures seedeet

p.p.s. kaada ir shii topika jeega? vai tik nav kaarteejais gadiijums - kaut ko vajag ierakstiit. veeleetos pateikt, ka nav jeegas taisiit topiku tikai topika taisiishanas peec.

p.p.p.s. un vispaar, ko tu te meklee, ja esi aizsuutiits atvaljinaajumaa? a nu ka marsh prom!

p.p.p.p.s. un naac atpakalj, kad husim beigsies atvaljinaajums

Link to comment
Share on other sites

nuu no savas pieredzes teiksu ka prieksa nekam neder... protams ja esi iesacejs un brauc svaki, tad ar prieku ir labak un drosaak...

tas gudribas ka jaber virsuu kad samet prieku maz palidz, protams masinu minimali velk araa ka ir ljoti labas riepas, bet taapat taa sliid uz prieksu un tolka maz.... savukart ar aizmugurejo piediznju ir diezgan elementaari, ja tevi samet vai masiina liikumaa saak iet taisni tev attiecigi jaizlemj kas ir labak beert un krutit masinu araa vai vnk beert un meginaat sauli aiztiit.... pec savas paris gadu pieredze esmu izsecinaji to ja tev masina iet likumaa taisni (esi izvelejos drusku pa lielu atrumu), pakaljeja piedzinja palidzes vairak! ja maki savaldit tadu amsinu tad norm izbrauksi likumu, ja nee tad tik sagriez stuuri un spied gazi lai masina uz rinki labak saak griezties, nevis sliid taisni gravii....

nee nu protams 4x4 ir cita lieta, bet 4x4 izveletos tikai tad ja pirktu pilnigi jaunu masiinu, jo problema ta aka palietotas 4x4 diezgan biezi bruuk nost un remonts sanak ieverojami dargaaks...

+ ja perk masinu lai diezgan agresii brauktu (lielakoties te foruma sez jauni cilveki kam taa vien gribas biezi braukt agresiivi), tad janjem pakaljejo piediznju un jasak uz ezera macities slidinaties, jo pluus tads ka ar pakaljejo samet masinu un skresaam naakt ir stipri vieglak kaa 4x4 un aatrums vajadzigs mazaks, lidz ar to drosiba lielakaa.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...