Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bij reiz topiks ar shaadu pashu nosaukumu , bij cilveeki , kas daliijaas savaas dienas gaitaas , paardziivojumos utt . To sleedza , jo saakaas dazhaadu pasaulju kari . Katraa zinjaa buus kas atcereesies ! ne !

Taa nu es seezhu viens - trijaas sienaas un logu , skan soulful house un aizdomaajos kaa gan citiem tautieshiem sokaas . !? .

Neesi nuugjis un pastaasi par sevi !

Prieciigi

Buchas

Pallma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest spirgala

hi hi!)

mamma anglija(strada)

Ompene sezh kafiju sev taisa(virtuve)

Siika mashele veel gull... new_silly.gif

Bralens normala condition zero gulj !!!

Edited by spirgala
Link to comment
Share on other sites

topiku slēdza jo bija malači kas posteeja pa 5 reizēm dienaam. Ja 1-2x, respektīvi, no rīta un vakarā postētu, tad jau būtu ok. smile.gif

Tagad bliežu iekšā jogurtu ar kornfleikiem, tad vel sieriņu un tad jau līdzi draudzenei uz sacensībām - zirgam mugurā un triecas pāri minimums metru augstiem šķēršļiem zaban.gif in my opinion thats sickkkkk evil6.gif

P.S. <3 Jenny May - Bez puisiem nevar happy.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko ielociju brokastis, pirms tam vazājos pa mirc, whoizoju geimerus, ieklīdu h2 kanālā, izdomāju ieiet mājas lapā viņu, tad jau sagribējās viņu serverī ieiet uzspēlēt, ejot ar savu niku iekšā, man rāda you have no entery to this server (kaut ko tādu), nu tas nozīmē, ka mans niksir reģistrēts, un tā ari ir! smile.gif šorīt uzzināju, ka mani ir reg niks uz h2, hvz kā! smile.gif

Veiksmīgu Jums turpmāko dienu!

Link to comment
Share on other sites

hollow, ja neatceries ko un kā pieregoji, griezies pie spEEdy/Baltazavr/Smoll/LUT vini pateikts kas un kā wink.gif

a tur viss čiki, pēc neveiksmīgiem setinfo _pw-h2; setinfo _h2 ut. iegāju forumā, kur arī esmu regots w00t2.gif , atradu ka vajag vnk setinfo _pw parole, tad nu vnk ierakstiju paroli, un aidā, paskraidiju pa cpl_fire.

Link to comment
Share on other sites

Bļīn, esmu tik laimīgs, vakar bīja tik slikti, izdzēru pie 3 litriem ūdens, un nekas nemainījās, bet panakti pagulēju, palika labāk. Piecēlos, nomazgājos, saklāju gūltu, nospiedu podziņu, kačing - dators ieslēdzās, aizvēru liekos procesus, iekšā gign'ā cs uzkapāt. Izkapāju fy_ice un pirmās 7 min no fy_pool, sapratu, ka mazās mapes uz gign'a nav kruti spēlēt. Izgāju, pavazājos pa webu, tagad taisos nospiest savai ( Intel celeron 1.7, ram 256 ) 10cms.gif kastei podziņu, atvērt editplus, pieslēgties caur putty un winscp pie otras kastes un nedaudz paspēlēties. smile.gif

EDIT: Trafiit kā šodien redzēju, Tu izšķīries par cs nevis ns naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko pamodos, rūķīši muti piedir*uši sad.gif

bet vismaz prieks par to, šodiena un rītdiena brīva smile.gif

diez Jurko un Dr.Pain atkal sāks protestu pret šo topiku?

EDIT: Naziic, man tāds darba grafiks.

p.s. shock1.gif nebūšu pie kompja kādas 20 stundas, ja topiks netiks aizslēgts, cik daudz te tiks saspamots!

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

tikko pamodos, rūķīši muti piedir*uši sad.gif

bet vismaz prieks par to, šodiena un rītdiena brīva smile.gif

diez Jurko un Dr.Pain atkal sāks protestu pret šo topiku?

Kādā jēgā rītdiena?

p.s tagad brokastu vietā kapāju iekšā sarkano bulli.

Link to comment
Share on other sites

zhaaaaaa.. tikko pamodos smile.gif naisiks :0 vakar daudz nedzeeru.. briinumi .. a nu ja bija darbs ap korpusu un tur tik paris alinji sanaca... biggrin.gif

japaliidz mamaaa .. kjershos klat griidaslupatai ( shame ) ,,, sen nebiu mazgajis vius biblioteku.. jaiet uzpipet bet ir tikai 1 cigarete..hmmm.. ai pofig gan jau nebus slinkums liidz veicim noskriet .. kka ta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mans mīļākais topiks is back happy.gif Vēl nesen ik pa laiciņam iedomājos, cik interesants bija vecais un ka gribētos ko tādu atkārtot smile.gif

Anyway - pamodos šorīt vienā dzīvokli, uz krēsla sēžot atlūzis uz galda, kamēr pārējie gultiņās gulēja sad.gif Vispār nav pārāk pozitīvs noskaņojums - 1 brīvdiena tikai un jau rīt atkal aidā uz skolu.

Bet nu labi, nav ko daudz muldēt, jābrauc basis uzspēlēt smile.gif Bļa, nedzīvotu es 13km no Rīgas centra, visu laiku ar riteni varētu braukāties pa Rīgu, bet tā baigais besis katru dienu kulties to gabalu turp un vēl atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...