Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sēžu bezdarbībā, cs nēsmu spēlējis jau 3 dienas un ar to lepojos smile.gif Apēdu kādas 6 pankūkas ar zapti un izdzēru glāzi piena, bija forši. Ā, vēl noskatijos ''Gadžetu,'' veca filma, bet tomēr laba. Tagad jāizdomā ko darīt: skaitīt caurumus uz sienas, vai meklēt klaviatūrā kko ēdamu.

Link to comment
Share on other sites

diena pavadita pie pc, iznemot gajienu uz veikalu ar moby, kura laika tikai nodirsti cilveki, kuri neies uz Sensation white, jo luk bushot "nepareizie deejayi" tagad macos biologiju un galva spragst push no aminoskabem, reibonukleinskabem un ko sad.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko kā pieveicu grūtāko ģeometrijas mājasdarbu, kādu savā mūžā biju pildijis ( aizņēma man 2.5h ). ķeros klāt vācu valodai, ar domu, ka priekšā vel ķīmija. evilmad.gif

plus - nemaz nebiju iebraucis, kas tās ir krūtis tajos Beat sigos.

plus2 - jonassa dēļ atcerējos par mājturību. aidā darbi, kas bija jānodod janvāra sākumā.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

eeh.. aizgajam ar istabasbiedriem ( ja kas dziivoju " dienesta viesnica " biggrin.gif ) liidz dominai panjemam alus, kefiru, biezpiena sierinjus un alu.... marlboro 2 pakas smile.gif

izdzeram uz solinjiem smile.gif

tagad sezhu klausos super mario remiksu un 4illjoju ar alu.. jaaiet cs paspelet buus

Link to comment
Share on other sites

Tiko pārlīdu no futenes!Nu tiri forsha un patikama sajuta,kad sauliite spiid un silda tevi un tad tads remdens vejinsh nedaudz atvesina!Nu spele sakas galigi ne pa ķeksi,un likaas ka bus atkal kas lidzigs ka Ziepju Operai,bet tad lenam viss sāka notikties!1maja puslaikaa paspeju iztukshot 3alinjus un nograuzt 11kjiplok maizites(pie mums tirgo tikai caurspiidiigas),bet rezultats bija nemainigs 0:0 !Otrajaa puslaikaa jau neko negribejas darit,bet nu tad kad saaka birt varti pedejaas 30minutes,tad jau OMA atkal uzlabojaas!Spele beidzas 2:1,un labakais jau bija tas ka dabuju ar bumbu pa pieri,otraa puslaika sakumaa!Gribeju kjert,bet paslideja kaja,nedaudz parveelos paari solinjiem un buciite smuki uz pieres uzkrita 4.gif Bet nekas,viss bija kartiibaaa! tagad vajadzes iet pazipot CS un pec tam gulet!Lab ka riitaa nava ne uz skolu ne uz darbu naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Tiko pārlīdu no futenes!Nu tiri forsha un patikama sajuta,kad sauliite spiid un silda tevi un tad tads remdens vejinsh nedaudz atvesina!Nu spele sakas galigi ne pa ķeksi,un likaas ka bus atkal kas lidzigs ka Ziepju Operai,bet tad lenam viss sāka notikties!1maja puslaikaa paspeju iztukshot 3alinjus un nograuzt 11kjiplok maizites(pie mums tirgo tikai caurspiidiigas),bet rezultats bija nemainigs 0:0 !Otrajaa puslaikaa jau neko negribejas darit,bet nu tad kad saaka birt varti pedejaas 30minutes,tad jau OMA atkal uzlabojaas!Spele beidzas 2:1,un labakais jau bija tas ka dabuju ar bumbu pa pieri,otraa puslaika sakumaa!Gribeju kjert,bet paslideja kaja,nedaudz parveelos paari solinjiem un buciite smuki uz pieres uzkrita 4.gif Bet nekas,viss bija kartiibaaa! tagad vajadzes iet pazipot CS un pec tam gulet!Lab ka riitaa nava ne uz skolu ne uz darbu naughty.gif

biggrin.gif ja nepiemineetu toss paaris alinjus domaatu ka esi tizls XD.gif

Man vakars suudiigs- visu dienu staigaaju pusaizmidzis- taa ir kad 9:30 jau pieceljaas, un kkur 5 stundas tagad noguleeju un tagad esmu spirgts kaa gurkjiitis vieniiigi riit uz skolu.....

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, kā man sasmējiens sanāca, ieraugot šo uzrakstu. es vnk ahujeju. bija tik čillgi tad. daudzi normāli savāca postus, bet tas jau pohuj. vnk, ka tik atkal nebeidzas ar PROTESTU!!!!! un, ka dažus vnk brutāli neizdzēš

man ir pohas vēl no aizvakardienas. tā pielējies nebiju kādu gadu. nat najs

Link to comment
Share on other sites

Meklēju jaunu muzonu, vecais sēž nierēs. Apēdu 0.5 kolu un iedzēru 2 maizītes. Pieliku mobiļņiku pie datora, bet sūds neņem pretī, nezinu ko darīt, esmu izmisumā.

Link to comment
Share on other sites

SĒŽU FACE.LV.

nē, tomēr vairs nesēžu. tākā pēc 5 stundu mācīšanās esmu pabeidzis visu ( pizģets, nahuj kaut kāds rekords šķiet ), laiks kapāt CS, ar original baller mūziku fonā.

Link to comment
Share on other sites

vsjo, beidzot viss pēc windas pārlikšanas ir sainstalēts, gan AE , gan fotožops, imidžredijs vegas, fraps uttutttutt. hāaah 3dien muķīšu tutoriāļus priekš moviemeikinga sadaļas tongue.gif Hollow, ja ko vajag par moviemakingu pm.

Link to comment
Share on other sites

tikko nobeidzu vēstures mājāsdarbu ar foršām nigeru bildītēm (nez učenei patiks? blink.gif ). pirms tam novannoju sevi un apēdu 3 garšīgus cīsiņus, uzdzerot veselīgo fantu. klausos jauno vācijas top100, nez nekas īpašs. apsveru domu par gulētiešanu, pirms tam nočekojot draugus un nobeidzot 1 cigareti.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

ok pec tam kad ar min0rity izshaavos, pirms 1h izlemu nedaudz pacholet filmu Shooter,it kaa tiri forsha filma,bet kvalitate tada paslikta bija!brrrr!tagad jaiet ievilkt nakts smeekjis un tad jau lidz ritaa 15:00 buushu atluuzis!nu tad jau tiekamies jaunaa dienaa,ar jaunam ceriibaam!

Link to comment
Share on other sites

pēc rīta nelielas apšaudes pa serveriem, izlīdu ārā, kur tika sazvanīts čoms ar vāģi un aizbraucām uzbliest vakardien atkrapalīto. aizšāvām uz priežu, skaistu mežu. bija silts, spīdēja saulīte, uzbliezu... aizbraucām atpakaļ uz pilsētu, laidām ielās, satikām džekus, visi šāvām uz parku. tur pačīlojām, ieraudzijām otrā parka galā arī džeki sēž, aizlīdām pie viņiem, jo bija čikses? naughty.gif . patusējām tur, vienam čomam portatīvais bija līdz, ielīdu koka ēnā un grasījos uzspēlēt NFS Carbon, zvana telefons, čalis prasa, lai aizšauju pēc zaļā, atšuju, uzzvana vēlreiz, pierunā (gruzons), paņemu, atkrapaliju no viņiem un vēl aizbraucam uzgāzt, uzgāžu, tur kur gāžam, netālu menti brauc - laižamies. aizbraucām uz pilsētu, aizgāju mājās un parubijos, tikko piecēlos un muterīte taisa man pelmeņus, iešu ieēst, vakarā gan jau iziešu ārā uzbliest, papīpēt pa parciņiem, nu kaut ko tādu.

pozitiivi tevi iekomenteeshu ! bez cepiena !

pelmenji smuki straujaa , veerdoshaa uudenii vaariiti , miikstaa mizaa pasniegti pliki , uzsit prieku , ar skaabo kreejumu 25 % atseviskjaa traukaa , melnie maltie pipari , saals , etikjis ar atsevikjaa traukaa un loki , taa lai var speeleeties ar garshu .

par zaljo runaajot interesanti kur dziivo ? man ar priecee priezhu mezhs utt . (taads atklaats izskataas) . taa kaa nespridzini tik daudz un panjem stindzi pa $ 20 . ne ! iisumaa esmu arii krapaliijis , bet sapratis ka tas nerulee , sanjemaas un ar Beku ieliek salaveci leduskapii un tad smejaas !

pozitiivi smukaa house music pavadiibaa - dodu marshu !

Prieciigi

Pallma

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...