Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Piekritu cash^ tieshi tapec man arii patik ziemassvetki jo tie laikam ir vienigie svetki kurus es pavadu kopa ar gjimeni.

Latvija jau nav vieniga valsts kur sikie dzer un lieto visadus sudus. Lielisks piemers - http://www.youtube.com/watch?v=ij_0Y-lV1J4

Pats berniba redzeju ka krieveleni osnjaja limi un vemstijas.

Vaig pareizi audzinat bernus tad tadas lietas nenotiks...

Man gan ir ta kad aizmirsu dazus kadrus bet nu pilniigi un galigi ka neko neatceros nav bijis viss parasti ta miglaini. Es domaju tas ir induviduali no katra un ari tas cik tu biezi dzer.

Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

Dzeršana līdz vemšanai un atslēgšanās skaitās augsts lvl's? Bet no rīta visu atceros.

Urrā. Izdevās savest PC bez pārinstalēšanas.

netīšām uzgāju kaut kādam tamogiči spēlei... Mans radījums izskatās līdzīgs pikaču ;D

http://www.moshimonsters.com/

spēle jau dabesija, mazajai māsai gan tīk.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Latvija jau nav vieniga valsts kur sikie dzer un lieto visadus sudus. Lielisks piemers - http://www.youtube.com/watch?v=ij_0Y-lV1J4

Pats berniba redzeju ka krieveleni osnjaja limi un vemstijas.

Vaig pareizi audzinat bernus tad tadas lietas nenotiks...

Man gan ir ta kad aizmirsu dazus kadrus bet nu pilniigi un galigi ka neko neatceros nav bijis viss parasti ta miglaini. Es domaju tas ir induviduali no katra un ari tas cik tu biezi dzer.

Ak dievs tā liek aizdomāties šis video, tas ir vienkārši kautkāds stulbums ja tā padomā šitādus visādus sūdus taisīt.

Ak dievs tik jocīgi tagad jūtos. :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Seen, bet ja cilvēks narkotiku iespaidā vai alhahola reibumā uztaisa meitenei bērnu, nu tad ir PSC. Vienīgais ir laicīgi aiziet pie ārsta/aborts.

aij šitādu ir daudz,un šaubos ka LV kautkas mainīsies, vismaz tuvākos 10 gadus, kad valdība uzliks sodu gan tiem cilvēkiem kas pērk šiem mazgadīgajiem un tie kas lieto. Jo nu aceros kad pašam bija 17 gadi tad nu es pīpēju takā idiņš un kad policija noķēra pa piečuku tiku vaļā. Nezinu kā ir tagad, kā var tikt vaļā kā nevar, bet lieta tā ka vajag sodus tā ka vecāki mājās zilu uztaisīs!!

Link to comment
Share on other sites

aij šitādu ir daudz,un šaubos ka LV kautkas mainīsies, vismaz tuvākos 10 gadus, kad valdība uzliks sodu gan tiem cilvēkiem kas pērk šiem mazgadīgajiem un tie kas lieto. Jo nu aceros kad pašam bija 17 gadi tad nu es pīpēju takā idiņš un kad policija noķēra pa piečuku tiku vaļā. Nezinu kā ir tagad, kā var tikt vaļā kā nevar, bet lieta tā ka vajag sodus tā ka vecāki mājās zilu uztaisīs!!

Tagad tev uzliek no 1Ls - 250 LS, tā man vismaz teica skolā kad mani uzrāva kad pipēju.

Man bija tikai brīdinājums!

Link to comment
Share on other sites

Nu ir bēdīgi pa tām narkotikām/alhaholu/cigaretēm, bet tas ir jāpieņ kā tas ir! :)

Šodien jūtos labi, tikai ir uznācis baigais miegs. Doma ir aiziet uz veikalu paņemt kādu čipsu paku un apskatīties filmu, bet tomēr labprāt iešu gulēt.

Link to comment
Share on other sites

labāk nodarboties ar mylisi_v_m.gif un tad gulēt. bet nu pirts arī nav slikts variants :) have fun

EDIT: PAJOLS KEVINS , man ar patīk, tikai nedomā ņemt un likt citos forumos :) šis avatars man jau bija pirms pusotra gada, pātraucu viņu likt, tagad esmu atsācis to darīt :)

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Es vakar caur vagiinu laidu kaasi, PIZGJETS LABAIS NAH!!!

bet ja godiigi, shodien biju pasi taisiit, bet aizmirsu veco, taksh to jaabrauc riit atkal..

ehh, tikko atbraucu no hokja, Dinamo narmaljnja saakushi kapaat, latvieshi saak raadiit kaut kaadu sniegumu vismaz, DAARZINSH IEMETA!? IEDOMAAJIES!? DAARZINSH!!! DEE AA AAA ERR ZEEE II EN ESHH!!!!!! Pruseks (prusaks) labs varatars, velk visu ko var un arii nevar izvlikt. Cereeju, ka buus kautinsh, Petrovickis atkal aardaas uz laukuma, poljubomu policists. aaraa pretiigs slapsh sniegs, zabej, jaaiet shkjuureet malka. derzhim rajon., bodri4kom.

Link to comment
Share on other sites

Bļin lol vnk. Man visu laiku tagad rāda, lai apstiprinu to savu paroli sākumlapā, bet es tam e-pastam aizmirsu paroli, tātad neko nevaru iesākt, nu labi, pofigs, ieraugu samurays uzrakstījis turpinājumu tam savam stāstam, gribu lasīt, bet kas spiežu lasīt tālāk atkal rāda to atgādinājumu, spiežu iziet un tad lasīt vairāk, vienalga tas pats, mēģināju visādi izdarīt, bet nekas mani neglābj un es biju ierakstījis paroles maiņas topikā pirms laba laiciņa, bet tur jau neviens drošvien neskatās, karoče plēs kaut vai matus laukā, bet nevaru izlasīt :D

Vienīgais jākačā jauns browseris..

Link to comment
Share on other sites

Pats isteniiba ari vel neesmu pilngadiigs un pipeju, iedzeru bet nu man senci to visu zin un viss tiek kontroleets. Nemedzu dzert uz ielam...

Mēs apmētājām Super Neto Aizmugurējās apsarga durvis un beigās tā sanāca!

Es arī pipēju un neesmu pilngadīgs, māte to zin. iedzeru kādu alu māte zin, bet citreiz pirtīs kad pārdzeros to gan viņa nezin

bet zin ka esmu kautko dzēris.

Link to comment
Share on other sites

:) rīt no rīta jau būšu Japānā (laika nobīde 7h uz priekšu)tu esi līķis, nin.

ko es īsti vēlējos pateikt. mana māte zin, ka es elpoju. dažreiz, kad es eju uz toaleti, viņa arī zin. tad, kad es gribu ēst, viņa zin, ka nesmu ēdis. zaibis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...