Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jāaizbrauc uz Jelgavu šodien, jāiečeko plūdi.

Un ārā tik tiešām ir skaists laiks :)

Baigie plūdi ir pie Jelgavas, braucot no Rīgas puses. Tikai jānogriežas uz tiltu [pie apvedceļa], pabrauc tālak un tur vienkārši nevar saprast, kur ir upe / ezers, un kur ir sauszeme. :D

u2u8l07vgv388ndntd4.png

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

Vakar - koma.lv Parasta iedzeršana(Bonaparte) pārvērtās dzeršanā(2L Garais). Nu lol, atkal pielieku seju, neko gandrīz neatceros, padiršu telelfona maciņu, skatos, ka atkal jauni kontakti saglabāti, bet nezinu kas tie ir. Pagulētas dažas stundas ir, pietiek. Šodien jādodas tālāk. Mans dresscode šodien - pidaraska galvā, kožaks un saulenes :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

kā noņemt cs'ā mērķi?

cl_crosshair 0 laikam

Visu dienu nosedeju majas,kapaju cs.Baigais besis patiesiibaa,tagad uzcepshu pelmenjus,veel drusku cs,kada filma un tad jau guleet.Mierinu sevi ar domu ka riit buus labaak!Un vispaar pubaa vajag jaunas mapes..

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

C`mon ? :D

Kaut ko šitik tizlu nebiju sen lasījis...

Izkopēts no draugiem.lv dienasgrāmatas !

Curriculum Vitae

Esmu Smirdīga un pateicīga, labi saprotos ar sunim!

Esmu arī komunikabele ar aukstu atbildes sajūtu.

Sakarā ar sludinājumu piesaku savu kandidatūru visa veida darbiem ar sunim. Varu stādāt arī ar izvirtušiem ar jākļiem, ja vajaga!

Man prieks, ka es jums varu vel uzrakstit vestule, man ir 16 gadi, man ir pieredze ne tikai darbā, bet arī visāda dzīves pieredze.

Es daudz ko māku darīt, bet arī ātri macos, ja niepieciešami nakamai darbai. Un vēlos, lai jus novērtejat mani un sutiet man atbildi lai pozitīvu - jūsu piekrišanu darbai vai jūsu atteikšanu. Paldies par jūsu uzmanību pret mani vēstule un CV

Personas dati:

Linda Plauša, dzemdēta pirms 16 gadiem, cietumā.

Dzīves vieta:

musarā

Tālrunis:

vecais, labais samsung, tomāta krāsā, var savienot ar sūdaino.

Dzimums:

Esmu vīrietis iesprostots sievietes ķermenī.

Tautība:

Savējā, bet sirdī esmu Latviete.

Veselība:

Man ir stabila vēdera izeja un ļoti jaudīga dzirde, jo kopš skolas gadiem man ir palielināta labā auss.

Izglītība:

Pilnīgi pietiekama, lai veiktu visas eksistencei nepieciešamās funkcijas.

Darba pieredze:

Strādāju kādu laiku par cilvēku, kas sniedz izziņas par galda pareizu lietojamību. Biju palīdze zupas virtuvē.

Datorprasmes:

Esmu gājusi uz exel komjūterkursiem, drīz būs internet vadītāja apliecība. Es pastāvīgi cītīgi strādāju uz datora, galvenokārt uz interneta.

Protu ieslēkt un izslēkt datoru un tumbižas, bez problēmām varu nomainīt datora ekrāna krāsu uz melnu.

Varu datoru saslēkt ar fēnu un tam virsū uzlik draiverus. Datoru pakāršanās gadījumā veiksmīgi izmantoju trīs pirksts (Ctrl + Alt + Delete).

Atšķiru taustiņu Enter un Esc nozīmes. Man ir zināma nojausma, kurā šķirbā jābāž disketes un kurā - diski. Pārzinu šādas datorprogrammas: Paint - protu uzzīmēt četrstūri (pildītu, tukšu, lielu, mazu), intelektuālās spēles Lingo, Karogs un Tetris (version 1.0 ietvaros.)

Valodu prasmes:

letiņu - mātes, leišu (ačiu), slāvu (pašol nahuj) - sarunvalodas līmenī, japāņu (jhdfg), franču (bonjour), - ar vārdnīcas palīdzību. angļu - filmās saprotu daudz angliski.

Autordarbi:

Grafiti uz dzimtās skolas sienas. Zinātniskais darbs tomāta konservēšana, etiķa vietā lietojot tikai šņabi.

Ģimenes stāvoklis:

Māte - veca, visu laiku skatās Sirds uz ledus - 16 sēriju.

Tēvs - liels dzērājs, bet labs cilvēks - dzer tikai šņabi.

Bērni: maita - Gunta un dēlis - Osvalds.

Nu jau kādu laiku es ir brīva, ņemama!

Intereses:

Sirds uz ledus - 16tā sērija, exel un fēnu pētniecība.

Īpašas prasmes:

Protu kliegt kā skunkss un ķērkt kā Latviete.

Dikti patīk mīlēt dzīvniekus...parasti to daru ar cirvi.

Esmu studējuse medicīnu, nebaidos no asinīm. Māku pagatavot prežugaļas salātus.

Diezgan labi dejoju un šķobu ģīmi dažādās grimasēs. Varu atdarināt prežu uzvedību riesta laikā , tāpēc es ir ļoti iecienīta un gribēta deju partnere diskotekās.

Tagad vēlos, lai jus novērtejat mani un sutiet man atbildi, labāk pozitīvu, - jūsu piekrišanu darbam vai jūsu atteikšanu. Paldies par jūsu uzmanību pret mani vēstule un CV. Priecāšos atbildēt uz pilnīgi visiem un jebkādiem jautājumiem, ko jūs vēlētos man uzdot. Ceru ar sevi iepazīties tuvāk darba intervijas laikā, jo uzaicinot mani uz interviju, jūs iegūsiet patīkamu sarunu briedeni.

Link to comment
Share on other sites

:) Pašam prieks un seja smaida :)

Same. Pamožos, paskatos pa istabas logu un pilnīgi smaidīt gribās, jo visas nesmukās kupenas nožuvušas un saulīte iespīd istabā. Bet viena lieta gan nepatīk - atklājās, ka šķūnim jumts ielūzis, būs jāčinī :fsckinsad:

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...