Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien sūdīga diena, no darba eju uz autiņu, skatos, pēc 40 min, ok, izdomāju iet ar kājam un pa ceļam ieskriet "hesītī". Nu k, tiku līdz hesītim ar smagu somu un samežģītu kāju. Tad notika vis sūdīgākais [īstenībā nekas īpašs, bet par cik problēmu jau, bija gana, tas likās sūdīgi], izkāpjot no autiņa sāk līt lietus, labi, atvelkos mājas, ieeju iekšā un sāk spīdēt saule, tas, bija sasodīti job*ni.

Bet par konpensāciju visiem sūdiem, šodien esmu nolēmis iegādāties 2 spēles. Tā, ka vakarā būs ko darīt.

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

Tad buus jaanoka4aa filma svolo4i,jasameklee pleijeris un jasaka4aa jaunas dziesmas .. aa jaa atcereejos ka Eliotam tulit naks ara miksteips,tad vel tas bus janoperk.. lab eju jums ielast lodi pieree !!

SATIN PASAULI izlase ir baigā bomba. Gaidu, kad ienāks manā ipodā Eliota "Stāvvieta" :)

Link to comment
Share on other sites

Chau mani draugi! Es jau nekur neesmu nekur pazudis!Es vnk pihaju vairak nekaa vajag,esmu ticis pie sleptiem naudas avotiem,kas man ir buutiski devis papildinajumu finansees,un atlikusiii summa kadam laikam vel pietiks,bet pixaat toch neesmu apstaajies! Taa ir vairak kaa atkariiba! Es domaju,ka bus jasaak sevi kontroleet savadak taalu shadi netikshu :(

Link to comment
Share on other sites

Grasos pirkt Stāvvietu ar, bet pašreiz vēl ir ko klausīties. Un vispār..Eliota mixteipam būtu jābūt par brīvu.

Ā un kāds nezin vai 1. septembrī autobusi ir pa brīvu vai jāpērk talons? (ne tikai rīgā, bet visā Latvijā)

yep, ir pa brīvu.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

kaapeec? taapec ka tas ir mixteips un kkadas amerikaas ir par briivu ? te ir latvija ! padoma pats.

un tas, iespējams, ir stulbākais arguments, ko esmu dzirdējis

šodien izcēlu piecīti nopērkot vienu "Bagātību sala" scratchiju. Jūtos labi :D

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=LNlp1NY6Hi4...player_embedded

un par šo maksātu, kur pat nav viņa paša bīts apkašā? Visi raksta bomba :D right, 10 bombas.

Par bītu nospļauties!!!

Galvenais ir teksts ko viņš nolasa!

Rīt nopirkšu kredītu un paņemšu no hhradio nopirkšu to stāvietu! :)

Priekš tāda ir vērts iztērēt tur 2.57Ls kred vai cik viņš bija!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Galvenais ir teksts ko viņš nolasa!

Rīt nopirkšu kredītu un paņemšu no hhradio nopirkšu to stāvietu! :)

Priekš tāda ir vērts iztērēt tur 2.57Ls kred vai cik viņš bija!

forshi, padalisies? :D es tapat neklausishos, gribu dzirdet, KAS TUR IR TADS citas dziesmas, jo maneja linka tur nothing special.

tad jau es labak klausos http://www.youtube.com/watch?v=OnNkejuYOu0...layer_embedded#! :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Gribēju tikai pateikt, ka Cris Angel ir tāds faking sūds, jebal s02e20 čalis tēlo, ka māk runāt ar spokiem, ieiet tumšā telpā un apmēram ''spok dod zīmi, ka esi te'' :superlol: būtu vismaz paskatijušies kādu zinātnisku filmu par to kā tas apmēram īstenībā notiek spiritistiem un tad taisijuši šovu. Vel protams pieaicinātie selebritiji ķērc kā duraki, Angel tur kaut ko murgo tie ķērc pilnā balsī, lai gan apkārt nekas īsti nenotiek :slap: īsāk sakot lielāku hujņu neesmu redzējis, jābrīnās, ka atrodas kanāli, kas tādu sūdu rāda. Vel tie visi triki uz ielas ar prāta spējām, uz ko tādu, laikam dumb americans tikai uzķeras :D tā, sāpi izliku par izniekoto laiku.

Link to comment
Share on other sites

Cris angel vnk izdomaa ka tos trikus paradit...

Trikaa kur vinjsh staigaja pa udeni vinjsh pa istam staigaja pa diviem stikla gabaliem un starp vinjiem izpeldeja meitene.

Kopperfieldam vismaz trikus attaisno tas ka vinjsh to raada ka shovu, nevis kaa leetu padzelku ar istabas kameru.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...