Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

šodien kuldīgā iet smieklīgi. Domāju būs daudz cilvēku, kā nekā klondaikai 6gadu jubileja un otrā klubā striptīz un visi sarosīsies un būs pilsētā, taču nekā, nav tik daudz cilvēku, lai būtu ļoti inčīgi. Bet smieklīgi ir tas, ka kuldīgā notika kautkāds valejbola čempis vai kas tur un ir atbraukuši ~40 lietuviešu čaļi un vel kkādas ķolkas. Lietuvieši iet pa pilsētu, taka mājās. Bļaustās un topī virsū sikajiem(~13 vai 14 gadīgiem) opšen sēžu ar pāris čomiem 4 laikam bijām un piebrauc klāt 3 mazie, saka ka lietuviši viņiem pisot pauri un gribot laikam sist, un tieši nāk ~ kādi 15 čalīši, puse vispār bezcerīgi gadījumi uz 1.60 cm un daži kkādi gari slēpes. piestajas mums tur priekšā, mēs pieceļamies kājās un tie parada ar pirksti ķipa lai pagaida vai ko tādu un visi kkur aiztinās prom. mes nodomājam būs milzīgs burziņš, pasaucam vel dažus, jo nopratām ka nāks lielāki. esam jau kādi 7 un tad nāk garām visi lietuvieši ar ķolkām un tik tā bēdīgi noskatās un aizfīrē prom, pasmējāmies par dažu labu čaļu gaitu un sēdējām tālāk, tad nebija ko darīt un atlika tikai braukt mājās :( ak trakie "ZIRGU GALVAS". ;D

Link to comment
Share on other sites

HELLO :) KO lai es te daudz vairs raxtu,jo nekas sasodiiti nemainaas! 5d,.6d, biju kaazaas,aij gaja jau super,sen taa neesmu izklaideejis LIELAS daamas :D Bet bija SUPER! Kaa ierasts pierijos,bet savaa zinjaa sameraa skaidrs biju! 7dien LUKESH zvanija aicinaja naakt riiit,bet nu nee,nebija iisti vairs speeka :) Dzivajaa arii Nightmare tika nedeljas sakumaa satikts :) Vot tas ir dzeks,ar sho man toch tuvakajaa laikaa jasapixaajas,taa kaa naakas :D

Link to comment
Share on other sites

Nu taa :) Es esmu saņemies :) Nedaudz mazāk pixāšu,bet nolīgu meistaru,kas man eiroremontu virtuvē uzņēmies uzstaisīt :) Viss būs zajebucīte :) Iebūvējamās virsmas,izlietnes,! :0 Blee vakar iebraucu DEPO iesākumam iegādājos TAPETES virtuvē pa 40Ls afigetj,pec tam paķēru linoleju arī tas sūds maxāja 40Ls, visādas špakteles,rotbanti, EMULSIJA, un visadi prichendalji samaxāju VĒL 40Ls! Da tas jau tikai sienām! Blē ,vēl jau nosūcēji virsmas,skapīši ,jauns ledduskapis! DOOOHHHHH! Blē,nebiju reikjinajis ka tik sālīti sanāks,vēl jau meistaram japiķo! DOOOH! :) Bet nekas,noraxtīšu to visu uz ALKOHOLU :) Mazāk pixāšu ,bet za to man būs kaut kas foršs :) Ah jaa,esmu sakrājis bonusos it kā vīna skapim :) Nē nu man it kā sanāk forša jaka un elektriskā skrūvmašīna,bet mošk paņemt ,šo vīna skapi dāvanā,nu pie gultas aliņus zolīdi salikt?? gmmmm! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...