Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

gaidu mariušu... to trako poli...hi mariush.. aa juu bizy? no? great! i need stuff man. jea jea.. for 20 pounds.. right. @ taylifers.. haaf an aour? oke.. ill be @ the heralds :D

Man te patīk ^^

NY - padzēru. paēdu. papīpēju. pavazājos pa pilsēteli.. satiku pāris nodzērušos britus, kas gribēja meklēt kašķi, bet nespēja nostāvēt lai to vismaz pateiktu :D

Link to comment
Share on other sites

ROFL.. Man jaunais gads vienkārši awsome bija! Bez elektrības sagaidīju jauno gadu, elektrības nebija pie manīm gandrīz nedēļu, paldies elektriķiem,ka vakar sataisīja. <_< Jaunais gads man tika nosvinēts godam.(Ar šampja pudeli rokās :D )

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taas ir tikai iedomas, tev lidiz tam veel taalu, nemiiz :thumbsup:

Es nenoturējos un pēc sava pelnītā alutiņa vienalga aizgāju! Diena pec šmigas,sāk kļūt neiedomājama,tāpat kā bez cigaretes nevaru,arī alkoohols prasās vairāk un vairāk,nav jau tā ka galvenais mērķis ir pielieties,bet gan dzert garšīgo dziru :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

yes. Rita laikam beidzot uz darbu.. biju agjentūrā. Pēros ar visādiem sūdiem, kā pareizi bļadj rokas mazgāt, bija jāparaksta 4 papīri!! omg...

Nekas.. atbilstoša kalibra kasjaks spēj remdēt manas dusmas... es laikam sāku saprast gūdiju, jo bez vien kasjak i gulēt nevar aiziet :D

Link to comment
Share on other sites

Cik apmeeram nedeeljaa tu izdzer? Am, tu katru dienu kaut ko loki iekshaa?

Katru dienu gan :) Nee nu ir iznjemumi! :) Teiksim taa videji nedeljaa ieleju seviii KASTI ALU un 1L specigo mantu! TAs ir taa VIDEJI,ja nenorauujos no kjeedes! Ja protams ir hokejs tad alus daudzums ir x2 ,attiecigi lidz 2vaam kasteem alus videji 6pudeles dienaaa un pa wiikendu kaadu litrinju! :) Tas tak ir normali?

Link to comment
Share on other sites

I coming home again !

Woohoo... pec vairak ka pusgada partraukuma, respektivi 8 meneshiem, es bushu LV beidzot[uz 13 dienam gan :( , bet poh]. Vakar lai viegklak, ka jau visus vakarus, uzkuriju ar Tea. Shamais ari met uz dzimteni, tikai uz ilgaku laiku.

Lai nu ka... zbis... I LOVE LV !!!

Link to comment
Share on other sites

Vakar bija alga :DD Tatad jus jau zinat kaa man tas atkal beidzas? :DD tas beidzaas ar to ka tika izdzerti ~ 10 kokchiki lb ar red bull ~ 5 visitis ar kolu ali un komu un ap 2:00 majas ar taxi pec darba parbraukts :DD visas tas pashas devas uzsaucu arii Larinam :) Ariii vinjam shodien nav iipashi labi :DD Bet par to makaa ir LIEKI 200Ls :DD

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ovMN-eGUn_A

Yeah, mother fucker

sup nigga

Gangsta Rap nigga.

Nigga

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , im %100 nigga

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , im %200 nigga

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why do police hate niggas?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , they hate us cause our dicks is bigga

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you call yourself a nigga?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , cause im a mother fucking nigga!

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you drink so much beer?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , I dont drink beer, I drink malt liquor

Cause im a nigga!

Im a mother fuckin nigga man, I aint all that african american shit

Fuck that im a nigga, I aint mixed Im a nigga

N-I-...G-G-A, nigga, you already know

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you eat so much chicken?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why won't you make it in my kitchen?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you call them hoes bitches?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , cause them hoes is bitches!

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you stay in the hood?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , cause I dont like livin by peckerwoods

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you aint got no job?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , seven dollars all wont feed me dog

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why yo pants gotta sag?

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , cause hand-me-downs downs is all a nigga has!

Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga Nigga , why you scared to go to court?

Shit, cause the judge look just like that put our ass on the boat and made me a nigga

Mama Rag is a nigga

Durag is a nigga

Ballstics is a nigga

And I'm Uretha's nigga

Nigga!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tik tizli kaa shodien sen nav bijis! Kaa jau ierasts devos uz darbu un naaca mikrinsh domaju shas paskrieshu un paspeshu un lidz ko saaku meigjinaat skriet pastiepu laikam muguru! Nu ir zhopnjiks pat normali paelpot nevaru un kur nu vel kaadu strauju kustibu uztaisiit! Juutos kaa paralizeets pa pusei! Tas it nemaz nav forshi :(

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...