Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien atkal smird pēc Moon Safari apmeklējuma, vismaz tas nospertais disks jāatdod un jāizliekas, ka centos ierakstīt vēl kādu. Tiesa, ņemot vērā, ka pirms divām dienām Vecrīgā padirsu maku un sabeidzu sev celi uz deju grīdas, varbūt šoreiz vajadzētu pa mierīgo laist, ne atkal iekāpt gūdijā...

Link to comment
Share on other sites

Tev ar to dzhusi viss kaartiibaa tagad?

Viss kartiibaaa...Sarunajam,ka es visu nakti kaut kur neaizdzershos vairs,bez vinjas...Buuus labi...

Diviiiti pec darba 16:00 uzpimposhu skypaaaa!

Shodien normali nodoshu ugunjus :) Nevaru vakaru sagaidiit ;) Riitaa pikniks! Galjiite marineejas majaas!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

no 5dienas atceros tik daudz

zimbabwe+black.JPG

saucas ar sen neredzetu draugu iekapajam snabi, draudzenes acu prieksa koliju citu meiteni, izbaudiju apsarga draudus ''ja tu tulit nenomierinasies, tad naksies iet majas'' un tamlidzigas shaizes :muahaha:

bet pats galvenais, tas ir jauns prikols meitenes uz ielam ar varu vilkt masina 6 no rita? es to kropli nokertu...

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Pāris dzelteno papīrīšu kabatā no lielajiem malačiem un makā liels tukšums. Mutē arī kaķīši paciemojušies, bet nu vismaz esmu kārtīgi atpūties...vienīgi tagad mazliet bailīgi rādīties kaimiņiem acīs, jo šiem laikam skaļa mūzika līdz pat 8 no rīta nebija pa prātam. Jālien iekšā ībankā pārbaudīt vakardienas nedarbi...bet nu to atstāšu uz vēlāku laiku, jo pašlaik sirds trīc, lai ieraudzītu to skatu.

Link to comment
Share on other sites

Pāris dzelteno papīrīšu kabatā no lielajiem malačiem un makā liels tukšums. Mutē arī kaķīši paciemojušies, bet nu vismaz esmu kārtīgi atpūties...vienīgi tagad mazliet bailīgi rādīties kaimiņiem acīs, jo šiem laikam skaļa mūzika līdz pat 8 no rīta nebija pa prātam. Jālien iekšā ībankā pārbaudīt vakardienas nedarbi...bet nu to atstāšu uz vēlāku laiku, jo pašlaik sirds trīc, lai ieraudzītu to skatu.

same shit pa šīm brīvdienām :D

200Ls kartē 120Ls uz rokas :D

Šodien makā tukšums, un mute kalst :D

Link to comment
Share on other sites

Gūdij, es neķītri smaidīju jo man bija jāsteidzās un saule spīdēja acīs :D Gan rīt mož piekāpšu, man šodien jāuzraksta daži sūdi, nav laika skatīties TV pie tevis :D

Īstenībā galīgi pakaļā Lieldienas, nē nu it kā bija jau jautri, bet vienkārši kādas 4 dienas īsti skaidru galvu neredzēju. Tāda sajūta, ka nedēļa vnk pazudusi iepriekšējā.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...