Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Laiciņš šodien ārā foršs un tikpat forši es arī iepirku pārtiku un nesen iešļūcu mājās. Darbība norisinās Riga Plaza bodē Prisma, tur ir jauka kulinārijas nodaļa, kur uz vietas cep bulkas and shit. Mans favorīts no piedāvātā klāsta gan ir siera bagete, kuras savulaik mizoju pamatskolas laikos. Izskatās viņas aptuveni šitā:

xpngjundb4kjyvhjpmi4.jpg

Lēnā garā pierāpoju pie maizes stenda un tur mani sagaidīja anormāli briesmīgs skats. Bagetes bija praktiski izķertas un palikušās bija sakaltušas un aukstas. Jā, starpcitu, rakstīts uz etiķetes - izlietot dienas laikā. Ar niecīgu cerību vēl kašāju netīkāmās bagetes, meklēdams kādu, kura vēl būtu svaigāka par pārējām un TAD! TAD nez no kurienes pār stendu pārslīdēja gūzma ar papīra turzām! Svaigu bagešu smarža iecirtās nāsīs, kā pavasara vēja nesti ceriņu ziedi, zeltains siltums pārņēma manas trīcošās rokas! Es paskatījos augšup un sapratu... es sapratu. Es sirds dziļumos izjutu prieka gaviles, es gribēju lekt un skriet un dziedāt, savilkt seju smaidā:

q6jhiq1oh45ru2lpwjz.jpg

STULBS ESI, BE?!

Es pēkšņi savaldīju savus emociju uzplūdus un, sniedzoties pēc divām tikko atnestajām siera bagetēm, uzmetu pokerseju:

9mbro3fl1l07mxthjgtl.jpg

Tādā pašā pozā, neko neteicis, ieriktēju bagetes grozā un devos tālāk uz saldējumu nodaļu. Druvai akcija tomēr.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Tu ar savu klavieri dibenu slauki?

Es to pašu gribēju teikt, klaviatūra visu skatu bojā :10cm:

Server IP address 159.148.200.55:27015

Connecting to cs.gign.lv...

Retrying cs.gign.lv...

Retrying cs.gign.lv...

Retrying cs.gign.lv

11 dienas bez CS :D

Link to comment
Share on other sites

Šodien 12h darbā, metas pretīgi, izejot ārā, gribas paņemt un sākt skriet kaut kur prom, lai nav jāiet atpakaļ kabinetā. Sirdi silda tikai tas, ka tagad uz darbu būs jāiet 16.05.

Iesitiet man kāds pa pakausi, lai es sāku rakstīt bakalaura darbu, jānodod 18.05, man ir tikai 2as lpp uzrakstītas. FFu.

Link to comment
Share on other sites

Kaadu ieluugumu veeelies? :)

Nightmare kaa tev ar hokeju?? man ir plaans,bet jazin cik liels tu fanaats :DD

Liksi uz Čehiju 20ls , bet koificents tik 1.12 tas būs 22 40ls ! Jēga īpaša nav , paķersim vel niču un tev plāna vairs nav :)

āā nē tu teici, ka uz rezultātu liksi... nu, bet tas gan ir crazy ! Vai arī kaut ko jaunu izdomāji , apgaismo mūs !?!

Link to comment
Share on other sites

Kaadu ieluugumu veeelies? :)

Nightmare kaa tev ar hokeju?? man ir plaans,bet jazin cik liels tu fanaats :DD

Viennozīmīgi ne tāds, lai tur naudu grūstu un minētu rezultātu :D

Man hokejā patīk brīži, kad mēs vinnējam, patīk tie brīži, kad iemet vārtus un patīk tā diršana pēc spēlēs, ka bija laba spēle (tā vienmēr saka) un tad klausīties, ka kāds cits tev piekrīt un arī saka, ka bija laba spēle :D

Bet tā, sports kā sports, vairāk patīk pašam paspēlēt nekā skatīties kā to dara citi un vēl pelna piķi par to, kas citiem ir izprieca ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tikko pārvelkos mājās un ko es tur pamanu? 2 atliktie filmu ali, kas dzesējās leduskastē, nu jau ir izgaisuši. Pat tā izgaisuši, ka tukšā tara nav, bet vainīgie jau sen pa kojkām salekuši. I hate today! Rīt jāpaņem 4 un naivi jānotic, ka vismaz 1 būs man pataupījuši...

Link to comment
Share on other sites

uz failiem :)

a var arī uz visu vienkārši? :)

gignaa ielugumu vai kur tu gribi? Raxti PM...

desina es jau mineeju :) Likshu rezultatu ka CHEHIJA win ar 3:1, Piemeram koefss ~8-10 x likme 10-20Ls -> vinnests ~100-200Ls

Papeti kaa vairumaa beigushaas speles LV-CHE :) 3:1 pa dirsu mums :) Uz pliku uzvaru nav jeegas mest :)

Nightmare ,nee doma nakam 3dien skatiities kopaa :) Sporta baraa :) kaa zini larinam ir briivs un 1mais periods tev ar vinju buutu japacilaa alus kausi lidz 2tram periodam kad es pievienojos :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

jibal kā mani šodien apčakarēja policija :D

bija sarunāts kad man jabūt 9:30, bet kad aizeju tad man saka kad janak 11:00 :D

ko mošk kad aiziešu 11:00 vēl pateiks kad janak rīt 10:00 :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...