Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

velvienu reizi rakstu..

ir iespēja dabūt kautkur internetā ātro kredītu kur nav prasības pēc darba vietas? meklēju, bet visos vajag darbu, vienīgais kur nevajag darbu ir smscredit. ak jā, piemirsu piebilst, ka vajag tādu kur dot kredīti no 19gadiem, atradu dažus kur dod no 21, bet tie neder..

Credit24?

Link to comment
Share on other sites

Tur vaidzīgs darbs, ieliku students un bla bla bla, man zvanīja un prasīja tur par darbu un par algu, beigās teicu ķip ka stīpa un alga nav un kautko tādu, tad viņi pectam atsūtija izziņu un teica, ka nevarot iedot :D

Not big suprise.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka tev ar to bmw galīgi neiet. Ja neko nejaucu, tad viņš tev nebija locīts un perfektā sātvoklī...bet tagad jau otrā dāma kaut ko apskādē.

Jā tur jau tā lieta. Es vienkārši nevaru saprast nafigam tā neiet ar šo auto. Ar iepriekšējo nobraucu 5 gadus vispār bez neviena negadījuma. Tagad braucu pus gadu un mašīna jau divreiz apskādēta + turbīna nomainīta. :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Bet tu mans elks. Manī parādās nejauks gūdmeniņš, kas liek dzert alu un poxā iet strādāt.

Tas ir normali :) Takaa tulit jaskataas Pludmales voliitis,kur musejie speles pa 3sho plekji, panjemu alinju :) Un taa kaa vakaraa ir sievieshu basiitis,kur musejaas dabuus pa dupsi ,panjemu arii 2tro :) Bet pratigi..apsolu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir normali :) Takaa tulit jaskataas Pludmales voliitis,kur musejie speles pa 3sho plekji, panjemu alinju :) Un taa kaa vakaraa ir sievieshu basiitis,kur musejaas dabuus pa dupsi ,panjemu arii 2tro :) Bet pratigi..apsolu :)

paņēmi divus 2L Līvu Nefiltrētos 7,2% ? :D

Link to comment
Share on other sites

drīkst es arī šeit padalīšos ar savu mazo prieciņu.. ja? Šodien tika iegādāts mans jaunais stunt kite Salsa II ^^ tikko atgriezos no jūriņas, awesome shit, vadāmība prosta BOMBA, trikus tik faking viegli veikt. Nebiju gaidijis tādu vadāmību un manevrētspēju.. Pirmstam lidoju ar bebop, ķipa iesācējiem. galīgs atsojs, intresanti ir pirmās divas dienas. Pēc tam jau viss apraujas pie trikiem, reāli, vairāk par pusi nevar veikt..

Ja nu kādu intresē, tad rekur būs bilde hq_salsa_2_red.jpg

Link to comment
Share on other sites

tur pašus lētākos var dabūt sākot no 13LS, bet reāli ar viņiem varēsi tupa gaisā lidot. Ok, es nedaudz pārspīlēju, bet backflipus, axelus,fade un visus citus brīnumus būs diezgan pagrūti uztaisīt. Vismaz man tā bija, nopirku sākumā pūķi pa 20ls. Teikšu godīgi, viņš nelido precīzi.

Ja grib kaut ko pamācīties, kādu triku uztaisīt, tad ir vērts skatīties no 30LS. Bonuss no rimi pūķiem ir tāds, ka visas detaļas var nopirkt atsevišķi, ja kaut kas saplīst. Ar to bebopu neko nesanāca saplēst, vilku pa granteni, triecu pret akmeņiem utt. Šitam šodien veiksmīgi saplēsu carbon/stilšķiedras stienīti. Godīgi pats biju šokā, jo nekādu sitienu pa zemi nebija. Iespējams sabēru pārāk daudz smiltis uz viņa un kad cēlu augšā... dabūja diezgan lielu lauzienu.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki mīļie, Žūpu diena jau nav aiz kalniem un es kā wannabijs gribētu šos svētkus tā tradicionāli nožūpot. Ir nereāls slinkums pērties pa visiem pilsētas veikaliem, meklējot akcijas un atlaides, tāpēc padalaties ar info. Kuros veikalos Liepājā, kāds alus un par kādām cenām ir pieejams? Svarīga ir ne tikai kvantitāte, bet arī kvalitāte ( Nē, Optimu un Walteri es nedzeršu... )

Link to comment
Share on other sites

Maxima Aldarim pilzenes alum atlaide Ls 5.69 sešpaka maksā.. Pa rādio dzirdēju :whistling:

Kopš kura laika Aldara Pilzenes maksā gandrīz latu?? o_0

Padzirdēju, ka betā Zelta 10paka piķo mazliet zem 4 latiem, tur arī būs jāieskrien. Gaišais Maximā gāja pa 7 ls 24 bundžās, bet akcija beidzās ( vismaz Liepājā ) jau vakar.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...