Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kaa csaa samazinaat teemekli nemainot rezoluciju ?

cl_crosshairscale [jo lielāks skaitlis, jo mazāks]

lkm

for example : cl_crosshairscale "1700"

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Bij reiz topiks ar shaadu pashu nosaukumu , bij cilveeki , kas daliijaas savaas dienas gaitaas , paardziivojumos utt . To sleedza , jo saakaas dazhaadu pasaulju kari . Katraa zinjaa buus kas atcereesies ! ne !

Taa nu es seezhu viens - trijaas sienaas un logu , skan soulful house un aizdomaajos kaa gan citiem tautieshiem sokaas . !? .

Neesi nuugjis un pastaasi par sevi !

Prieciigi

Buchas

Pallma

Link to comment
Share on other sites

Neesu nuugjis.

Shonakt atkal bredoju. Malkas shkjuunii ar mezha veci griezhu zveeru aadas uz vairaakaam daljaam, kuraam izraadaas ir dveesele. Visas aadas satinam ruutainaas lupataas, sametam 2metru dziljaa bedree un dedzinam ar laapu. jaauzvedas klusi, jo no mezha muus veero kaadi desmit paari lielu, zalju acu, izskataas dusmiigas :blink: kam tas viss...

Dievs muus soda aiz miilestiibas pret mums..

Link to comment
Share on other sites

Tas, ko cilvēks nepasaka, [ne]pavēsta mums daudz par viņu. Vēl vairāk pasaka tas, ko tu negribētu no viņa dzirdēt.

Jā, varbūt nedaudz grūti saprast manu domu, bet ja iedziļinās var saprast, ko nozīmē otrais teikums. Ticu, ka es pats to aizmirsīšu.

Link to comment
Share on other sites

Mes tev atgadinaasim, ja nu tu gadijumaa piemirsiisi. Visi mees tachu esam braalji un maasas, Dieva priekshaa visi mees esam vienliidziigi. Neatkariigi no taa vai tu esi kjiinieties, indiaanis, melnais, sarkanais vai baltais, visi mees esam vienliidziigi, visiem mums sviedri smird, pec nodzertaam n-dienaam ir nenormaala dibena dvaka mutee, visi domaajam, runaajam, kaa savaadaak izpauzhamies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te uz aatru galvu, kuli dushaa mazgaajot.

Pirmais taads par patriotismu bishkinj.

Braalji, maasas, cilveeki mees esam

Pa dziives upi kopaa leeni pluustam

Skrrienam daram, arii luuztam

Bet kad vajag varam dariit visu kopaa

Plaukstu plaukstaa, roku rokaa

Par spiiti tam ka Latviija ir atejaa,

Tomeer smaids ir muusu sejaa.

Kaa jau spams..

Katram mums ir priecinjsh savs,

Kam tas duuminjsh, kam tas sniedzinjsh,

Kam tautu meitas alutinjsh,

Nu jau galvaa baigais mix;

Laiks ir pienaacis postam X!

Uz iisu briidi filma takaa atgaajusi,

Roza brilles nokritushas,

Tepikjis ir atkal pievemts,

Viss dziivoklis liidz cuukai nolaists,

Visi faili galvaa sabrukushi,

Cietais disks ir vispaar lupataas, duumot saacis

Acis sarkanas, seja sapampusi.

Ko darijis esmu es?

Viss joprojaam miglaa tiits

Tagad nakts vai riits?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es mirstu un jus zinat kapec...Vecpuishu ballites 2dienieks ir izdevies uz urraaa...Alkoholu negribu redzeet...visas vietas no taa paintbola saap... juutos nozhelojami... un bleee 6dien jadzer jo uz kazaam jaiet... :( kapeec....Kapeeec.... :( bildes negribu redzeet, nedeljas beigaas solas buut bildes,man kauns....

Link to comment
Share on other sites

Kas te notiek? Jūs nav kaut kādu superstipro blueberry pārvilkušies... kaut kāds Dievs, kaut kādas rīmes... brr... Visu rītu sabojājāt.

Shitas topiks principa nebija domats tam s..., kas te notiek pedejas 400 lpp, bezjedzigi teksti ar bezjedzikiem komentariem, postu vaceju parazitu paradize, vietas, kas kadreiz bija cita, kam citi plani ta tagad nav vairs mana...

Ko nevar izteikt, tik ļoti viens tu biji, par vientulību vienāks kā lietus kas nav lijis, vislietainākā dienā, kā dūcī snaudis spriegums, tik caurspīdīgi tverams, caur elpu vārdu spiegot, nāk čuksti un tas nav dzerams, nav indē izšķaidināms, ne atmaigumā dzijis, vien kaut kur kaut kam zināms, bet nepasakāms bijis, kareiz kas bijis, tas nebus vairs te.

Labak sliikstam dzeja un alkahola :mIm:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Es būšu maita un pastāstīšu ko daru. :) Sēžu Saulkrastos - Koklītes pie jūras uz puffa, dzeru sidru ik palaikam laižu pūķi. + tam visam ir haļavnijs nets ar portatīvo. Saulīte arī ļoti labi silda un ūdens pat ir silts :) Ko vairāk var vēlēties?

Link to comment
Share on other sites

Tiko rekords :) 2vas dienas nebiju dzeeris, nu kopsh vecpuishu ballites okej 1,5 dienu, bleee Lachplesha MELNAIS DIZH ALUS NO KAUSA 8sekundees bija tukshs :DD Tik garshiigs,ehhhhhh... blee vel 3 dienas un bus japixaa, uz kazam jaiet,ak dievs savu muzhu nebutu iedomajies ka var arii tik forshas vecpuishu ballites noorganizeet :) Bildes gan negribu redzeet :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...