Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

man ar redzi viss ir kārtībā, ko gan, acīmreidzot, nevar teikt par tevu redzi.

-1 :DDDDDDD

Psc, jau kā nedēļu nēsu spēlejis cs, jo video karte nepavelk, bet pox tagad vasara ir ko darīt.... Šodien mazliet pastrādāju par 4 stundām nopelnīju Ls 30.. <_< MM ātrāk sestdienas tusu kad varēs satikt sen neredzētus purnus un iečillot aliņu.. :D

Psc, šodien tik vēsi bija laukā, gribu atpakaļ karstumu, bet ++ šodien upē ķērās ļoti labi, žēl ka nevarēju tikt, 2-3h 21 līdaka pieķērās paziņai, un 10 maziņās līdaciņas kas bija jāpalaiž vaļā. :(

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

-1 :DDDDDDD

Psc, jau kā nedēļu nēsu spēlejis cs, jo video karte nepavelk, bet pox tagad vasara ir ko darīt.... Šodien mazliet pastrādāju par 4 stundām nopelnīju Ls 30.. <_< MM ātrāk sestdienas tusu kad varēs satikt sen neredzētus purnus un iečillot aliņu.. :D

Psc, šodien tik vēsi bija laukā, gribu atpakaļ karstumu, bet ++ šodien upē ķērās ļoti labi, žēl ka nevarēju tikt, 2-3h 21 līdaka pieķērās paziņai, un 10 maziņās līdaciņas kas bija jāpalaiž vaļā. :(

ehh, zvejniekstāsti.~_~

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A es noķēru šitik ><===============> garu zivteli, bet tā no zālāja ieleca atpakaļ ūdenī ://

Anyways. Visi ir atvaļinājumos - es neesmu. Visi dzer alu, sēž pludmalē un dzen muļķi, bet es dzeru kafiju, lai nenolūztu, sēžu cehā un pelnu grašus. Dzīve ir skarba ://

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, ka viņš vēl neizmantoja "ANAL [Pain Suppression]" un [Dirge] <_<

Ahhh, WoW intelektuālais trade čats. Drebuļi pārskrien iedomājoties vien.

Tas posts par alni gan ir baigi vecs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Araa liist lietus un man kurpei izradas zole uz pusem sapliisusi,kas nozimee to ka man kajaas uudens tek, kas it nemaz nerullee...Shodien tada forsha klusa diena darbaa...Larins vakar bishku aizdzeraas :DD Shodien taads galiigi nekaads :) Aizgaja lejaa pagrabaa paguleet :DD Laiks shodien lido veeja spaarniem,tas ir labi..Vakaraa galigi negribas iet uz dzimeni,jo zinu kaa tas var beigties,tapec buushu pratiigs,ka nekaa 6dien uz kaazaam jaiet...2dienieks jaizvelk buus...Un pec tam jau atkal summersound partijs briest,kas atkal neljaus atpuusties,ehh..dzive ir skarba,bet taada taa vasara laikam ir...NU es vakar pagarshoju to cash iemiljoto dzeerienu, Brenguliiti,nez taads medus salds, njez iisti pie sirds negaja,pec tam panjemu parbaudiitu vertibu izlejamo Piebalgas alu,uzreiz cita garsha... Bet viss kartibaa,nepiedzeeros,tikai uzraxtiju atsauksmes par to Brengulj alu... :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es zvēru, ka es varu aiziet,

Un tu to ļoti labi apzinies.

Bet dažreiz ir sajūta,

Ka tomēr sirds dziļumos tu vēlies,

Lai palieku es.

Bet tie ir tikai maldi,

Jo iekšēji tu mani neciet,

Un liec man to apzināties..

Tu karsti vēlies,

Kaut aizietu es uz neatgriezšanos,

Un apsolu tev es,

Ja man pietiks drosmes,

Es to izdarīšu..

Tikai par prieku tev.

Saproti kaa gribi :thumbsup:

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...