Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vispār jau trololol.

Mana saprašana bija, ka foruma skins tiek mainīts tikai vienreiz gadā. :)

Bet nu katrā ziņā, izskatās ļoti daudzsološi.

Pāris lietas, ko vēlētos redzēt ir vai nu Like/Thank funkcija vai plusiņu. Abas ir mazliet dumi.

Pats dodu priekšroku Like/Thank, jo tad tas nepārvēršas par spamfestu.

A, visādi, citādi, priekš pirmās dienas izskatās forši. :)

Also, ja izvēlas Like/Thank, tad būtu visiem patīkami redzēt cik katram ir thank/like zem postu skaita, kā arī izvākt plusus (reputāciju) ārā pavisam.

edit: Avatarus gan gribētos atpakaļ lielos. :) Šitās kakiņas galīgi garām.

Edited by ~ jeyna ~
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nez, man sanāca nomainīt bildi... tu gadienā nemēģini bildi atvērt pa tiešo no kaut kāda URLa kuram galā nāk xxx.jpg?a=1&b=2&etc... ?

kas attiecas par izmēru... izrādās, ka invision bija izdomājuši hardkodā ielikt 90x90 izmēru bildei. Par to jau daudzi sūdzās, iespējams, ka drīz izlabos...

Link to comment
Share on other sites

Kad pieradīs, tad būs pavisam labi. Tā jau ir ar visu jauno - sākumā grūti pierast. Ā un man vienīgam rādīja vecos notificationus kā jaunus? Nu tā jau viss ir čotka.

edit: tā HOT ikona gan tāda nepatīkama.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu kas jaunaja versija ir tik kruts, avatari suukaa, vinji ir mazi, gifi neiet. View new posts vispar bez komentariem, mekle pats, kuru pedejo postu lasiji. Topika aizsacejs blaavi peleks, kas ieprieks bija savadak, varbut citiem bija vienagla, bet man personigi nodereja, jo bija cilveku grupa, kura topikus pat neveru vala, jo uzreiz bija zinams, ka bus suuds sarakstits. Ir vel ko teikt, bet slinkums, naksies jau pierast, kas cits atliek. KSO jau pirms kada laika uzlika so versiju, besi ara veljoprojam, sai versijai prikols ir tads, ka ja tu izlasi topiku un jauni posti neparadas, tad skatoties view new posts topiks neuzradas, nu kaa jau agrak, bet tos topikus, ko neesi vispar veris vala radas visu laiku, cerams seit to gluku noversis, nereali kaittinosi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

žēl ka nav iespēja starp dizainiem, piemēram, iespēju uzlikt veco izskatu, bet nu jā šī ir jauna IPB versija, nevis tikai dizains...

EDIT: Kas pa sūdiem, kad taisu fast reply nospiežot post nekas nenotiek, bet kad refrešoju lapu tad parādās posts.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Vel viena lieta ko pamaniju, sezot No Problem. Mobile versija forumam ir pazudusi. :(

Tas gan palielina iztereto mb skaitu, gan nenOrmali lago rakstot tekstu postaa.

Man sitas posts kaut kadas 10 min aiznema. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...