Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tas jau ir slimi. Mēs šodien pīpējām pie baznīcas uz vienības gatves(neviens no mums tur nedzīvo), prosta kur braucam? Nu pohuj, uz vienības gatvi, pieruļīs ceļmalā un kurīs :D

tas jau nekas mēs vienreiz rīgā, kkādā parkā pīpējām uz soliņa :D

Mēs 3h no vietas nevarējām izkustētie, jo mums bija tīrs džoints kur ielikām 3.5g :D un tas bija debīli... rīt atkal ņemu 6ģē :D

tapēc ja gribi kurīt mauc uz kuldīgu!!! :D

Edited by aM`
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Sen jau esam pamanījuši, ka esi dīvainis, kam fetišs ikrānu demonstrēt ar mīnusu likšanu tādējādi nevis rakstot sakarīgus, argumentētus postus, pēc kuriem varētu spriest par tavu domātspēju, kura līdz šim ir diezgan zemā līmenī, bet gan ieliekot stipru mīnusu... Galvenais jau, lai tev pašam liekas, ka tu ar to mīnusu parādi savu spēcīgi svarīgo attieksmi :)

  • Like 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pirms kāda laika atmetu kurīšanu.

sapratu, ka tas ne pie kā laba nenoved.

pēdējo reiz kad sakurījos sanāca smags kašķis ar meiteni.

tajā naktī pilnīgā stounā uztaisīju webu kuru nekurījis būtu taisījis dienas 4 ;DDD

no rīta pieceļos, atceros, ka kaut ko kodēju, un paskatos, viss gatavs ;DDD

  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Zāli jāpīpē reti, kad tiešām gribās pacelt garastāvokli un labā kompānijā pasmietos par visādām neordinārām lietām and shit. vismaz man tā ir, to daru pa retam.

p.s. izskatās, ka epix nav īpaši lielais kurītājs, jo pirmo reizi dzirdu par zaļo no viņa puses

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nekuriju bieži, šad un tad, kad sagribās kaut ko savādāku. Neesmu pret to visu, šad tad jau var, bet ja tā ir ikdiena, tad tas ir slimi.

Kas grib skaistas meitenes? Nu? Nu? :D Es vakar biju Labvēlīgā tipa klubiņā, es nedomāju, ka tur TIK DAUDZ skaistas meitenes, nevar salīdzīnāt ar tām palietotajām kojotietēm :D tur visas tik svaigas izskatās, pirmo reizi bija tā, jā, es gribu ar kādu no viņām iepazīties, parasti ir pohuj galīgi. Iztērēju 11ls alkoholā un norāvu biš reiboni, to patīkamo stadiju, kaut kā baigi lēti sanāca, pat nereāli, būs jāiet vel. Ā, es tak noslēgumā caurejot iegāju celsijā, tur kaut kāda tendence laikam dirst, ka esi atbraucis no kaut kurienes, šinī gadijumā tā bija horvātija, iepriekšējā ASV, teikt, ka ārzemju kartes te neņem pretī, vai nevar aizšaut latu alum :D Pat nē, tas alus tur nemaksā latu, man liekas 70-80 santīmi. BOMŽI, sūdzambībeles un dīkdieņi ejiet atrodiet darbu.

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sen jau esam pamanījuši, ka esi dīvainis, kam fetišs ikrānu demonstrēt ar mīnusu likšanu tādējādi nevis rakstot sakarīgus, argumentētus postus, pēc kuriem varētu spriest par tavu domātspēju, kura līdz šim ir diezgan zemā līmenī, bet gan ieliekot stipru mīnusu... Galvenais jau, lai tev pašam liekas, ka tu ar to mīnusu parādi savu spēcīgi svarīgo attieksmi :)

Laikam tas it tāpēc, ka neuzskatu, ka netā man būtu jārāda kkādiem random džekiem, cik esmu sakarīgs vai kā savādāk. Kas to gribēs zināt, tie arī uzzinās.

p.s. man laikam nekad nekļūt par tik krutu džeku, kas šeit atraksta, cik vakar litrus alu, šņabi ir izdzēris vai cik gramus zāli ir nokurijis. ak šī jaunā pasaule (troļļi?)

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Laikam tas it tāpēc, ka neuzskatu, ka netā man būtu jārāda kkādiem random džekiem, cik esmu sakarīgs vai kā savādāk. Kas to gribēs zināt, tie arī uzzinās.

p.s. man laikam nekad nekļūt par tik krutu džeku, kas šeit atraksta, cik vakar litrus alu, šņabi ir izdzēris vai cik gramus zāli ir nokurijis. ak šī jaunā pasaule (troļļi?)

Jā pareizi, tev netā jātēlo idiots, bet dzīvē tu esi sakarīgs čalis. Te ir reālākā loģika, tas taču ir reāls lohs, kurš realitātē ir normāls čalis un arī internetā tā uzvedās, raksta. Psc atsaldenis, ne? :)

Un vispār jau troļļošana īpaši cieši nesaistās ar rakstīšanu par dzeršanu, kurīšanu... Troļļošana drīzāk ir tavs variants, ja jau tu tagad mēģini stāstīt, ka realitātē esi savādāks, kas gribēs tas uzzinās cik sakarīgs čalis esi dzīvē, tas parāda to, ka tu te troļļo visu laiku :) Tu smejies pats par sevi no malas, man vienam liekas, ka tas nav kaut kā pareizi? :)

Ja tā piedomā, tad es tevi saprotu, ka liela daļa neta lietotāju dirš pa labi, pa kreisi pilnīgu sviestu, bet es jau sen neuzskatu, ka pašam ir jādara tāpat kā visiem, pamēģini būt tu pats. Var jau patroļļot šad tad konkrētā troļļu tēmā, bet ne jau visu laiku.

Edited by Nightmares^^
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

well_played.jpg

Interneta trollis ir kaitinošs tēls - sociālajos tīklos, forumos, čatos, blogos -, kurš raksta uz jautājumu vai tēmu neattiecinošus/kaitinošus tekstus.

Troļļa galvenais mērķis ir izprovicēt lasītāju uz emocionālu reakciju vai citādi traucēt normālu diskusiju par tēmu. Troļļa teiktajā nekad nav taisnība vai nekad nav gribējis lai tā būtu. Gandrīz visi troļļa teksti ir domāti, lai rakstītais būt smieklīgs tikai daļai lasītāju (citiem troļļiem), bet pārējiem izraisītu dusmas vai nepatiku. Tā kā trollis pārtiek no emocijām un komentāriem, kuros jūs viņam pievēršat uzmanību. Atbildot uz viņa provokatīvajiem tekstiem, tad cenšaties viņu ignorēt. Jo kā internetā plaši pazīstama prātula vēsta – Nebarojiet trolli! Jo nav cita veida kā uzvarēt interneta trolli.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...