Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

tēja

jaa, teejas jau tiek izdzertas un izchuraatas kvantumos, bet vajag kko taadu, ar ko peec iespeejas aatraak var tikt uz pekaam. diezgan dikskomfortabili slimam ir straadaat :/

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku kokteili "Goodijs parastais". Alus, šņabis, ne īpaši dārgs konjaks. Pieļurbājies un izguli dzērumu. Rezultāts - neatceries ka būtu slims.

lmfao

Nu cmmoooon, kapec Jus mani visu laiku apceļat... :buslabi: Tom. Kur tu tādas pērles izrauj xD Un kāds tad ir "Goodijs īpašais" ? Tagad eediishu riktigi smuki uzshmoreetas vakarinjas pildiitu vistas fileju ar shampinjoniem un sieru, risiem un interesantiem salatiem :) Un protams auksts alus BONUSĀ noskalošanai :) ņamm ņamm :)

Gaidu 6dienu :) Manejaa brauc uz Saldu pie OMES :) Doma nopirkt jaunu PS3 speli un pixaaat visu nakti un spelet PS3 :) Bus forshi :DD

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piecelos 7:30 lai no pasa rita jau 8 veretu online rezima aizpildit gala parbaudijuma testu augstskolai! esmu izdzeris kafiju, paeedis, tagad speleeju Baldu one.lv un ceru, ka izdosies uzspelet kadu machu ari cs, ja cilveki paradisies online!

Link to comment
Share on other sites

Ehh, pārāk interesanti lasīt. :D

piecēlos 9.05 ...jābrauc palīgā draugam privāto mežu zāģēt ārā. Par cik gulēt aizgāju ap 3, nācās sūrī, grūti piecelt pēcpusi tā agrāk. Protams, izdevās. Sūcu kafiju, un esmu pamanījis, ka tikko uzvilktām zeķēm ir caurums īkšķa galā :/

Lai nu, kā man tieši šodien nav naudas, un pēc meža, noteikti būs, līdz ar to var teikt, ka 5dienas vakars arī būs izdevies.

Link to comment
Share on other sites

any ideas ko varētu padarīt 5dienas vakarā ar auto un bez alkohola? :)

Aizbraukt uz bouling, tad uz kino, tad ieraudzīt čali pie Zelta boulinga ar zirga galvu kā Epixa bijušajā avatrā, paēst Lido diennakts un dragāt turp atpakaļ garām mentu patruļai...

Link to comment
Share on other sites

piedziņa pareizā? :D

Ja arī būtu, tad piemēram, rumbulā darīt nebūtu ko :) baigais slapjdraņķis.

Aizbraukt uz bouling, tad uz kino, tad ieraudzīt čali pie Zelta boulinga ar zirga galvu kā Epixa bijušajā avatrā, paēst Lido diennakts un dragāt turp atpakaļ garām mentu patruļai...

Sound like a plan :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...