Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bruno iekš ASV pieder kaut kāds datoru veikals. Savs bizness, basketbolu vairs vispār nespēlējot. :)

Slinkums meklēt, bet pirms kāda laika bija nobāzējies pilsētā, kur studēja iepriekš.

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Vakar pardzeeeru jeegu ....Vinneeju 1.5k vareju atljauties....Reali 32Ls pa 1l Jagermeister,cena nav nemaz tik traka ka sakumaa biju domajis :) Shodien spiezhu uz Borjomi mineraaliishiem :)

man vieniigajam liekaas, ka tu ar katru postu dirs aizvien vairaak?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

32ls par litru jageriisha? tas ir reals appisiens.

Ieej Olimpicaa un apskaties ja netici :) Klondaikaa es domaju ka Tada pudele vismaz 50Ls izmaxaatu :) A veikalaa ap 15Ls , da kada raznjica, sataisiju bakaa kokteili un lidz 4:00 ritaa celu naudu laukaa un dzeeeru...Shitada veixme ir tikai noteikti reizi muzhaa,un es vinju izmantoju uz pilnu banku....Tagad kadam laikam bus miers :) samaxaaju abas ego kartes :) 500Ls vnk atskaitiju nemanot :) Shodien totalizatoraa uzmetu uz Dinamo un Atlantas uzvaram :) Ceru ka bus pikjis :)

Link to comment
Share on other sites

aa tu olimpikaa, es domaju tu pudeli nopirki, fail. Nekad taa neskaitu lidzi, bet vaitad tajos pasos metros nemot nebus letak kaa 32ls? cik tajas glazites ir? 50 grami? metraa laikam bija 10 glazites, tad nu 10x50x2 = litrs, summa max 20ls!? :D protams atceramies faktu ka jageros p[ish klat energijasdzerienu vairums vietaas.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...