Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Laabvakar... varbut kads zin... VAR VAI NEVAR ?!

www.mixcloud.com <---- gribetos no shejienes ara dabut vienu setu...

Under This - Breakspoll 2012 Promo Mix

Vai ir tada iespeja ? Ja jaa, tad butu pateicigs un uzsauktu kadu alinju ;)

Link to comment
Share on other sites

Aizgaju vakar uzspelet boulingu ar draugiem,taa tas saucas...No rita pamostos LUXUS nummuraa VIESNICAAA, nummurinsh vnk izaardiiits, viskija pudeles pa visiem stuuriem metajas, picas atliekas arii visur...Pilns maks ar naudu... 1ns no draugiem gulj dzakuziii ,labi ka tur uudens bija noliets... Reali cik man stastija aizgajam uzpelejam boulingu visu laiku dzeraam alu ar jagermeisteri, pec tam aizgajam uz klubu tur visaaadus kokchikus sucaaam, es jau biju gatavs, es iekapu taxiii un aizbraucu uz spelju zaali ar pedejo 20ls , un izkrita man 5vechi pa 20santjiki tjipa 1k Ls....100Ls fixi nopiseleju un ballite vareja saakties..visu mini baaru dabeidzaam, Reali 8nji purni izardijaam musu luxus nummuru... Tas man reali atgadinaja taa kaa filmu HANGOVER (paģiras) .... Brivdienas pavadiiitas idealjnjikaaaa :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju dotajā gadījumā tas var būt kāds vilks un lembergs :D

:DD omg apmīzos no smiekliem.. Jūtos vnk drausmīgi , pie tam biju savejai apsolijis ka nedzershu vairs tik daudzz un kontroleeshu dzershanu,she tev bija... ar mani nerunaaa jau ~ 18h, drebulji visu laiku pa kjermeni, tjipa vajadzetu salapiities bet nee, nelietoshu vairak... Patikamakais bija tas ka pamodos pa vidu 2vaam draudzeneem :) Manejaa otraa istabaa lielajaa gultaaa guleju....Chomam mugura sap no guleshanas dzakuziijaaa....Shamais aizmidzis dzakuziii un meichas nolaidushas uudeni lai nenosliikst....Lai gana visa griiida tur slapja, taa kaa baseinaaa...

Link to comment
Share on other sites

FML, 5diena un 6diena aizgāja gūdmeningā, šodien salāpījos ar džonu, tiko nopūtos pie vakara, ātrums arī bija palīgā, kaut biju nosolījies pats sev tādiem draņķiem atmest ar roku. No vienas puses normālas brīvdienas, no otras - bļe ko lai citu dara šitajā sajātajā nesezonā. 5dien uzcepu šašliku, bet nu galīgi pēc pavasara negaršoja, značit vēl nav laiks. Rīt Tukums - Liepāja, 3 nejēgā atsēdētas dienas un tad jau sieviešdienas ballīte, solās būt grandioza, šķiet pirmo reizi redzēšu vīriešu striptīzu profesionālā izpildījumā... būs no kā pamācīties :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5dienā iesvinej žetonieku vecajai klasej.Bij jau forši, tāds chills, bet no rīta pie stūres uz Skolu 2012, sapratu, ka diezgan mēsls, dodos majup, trapu bedrē, baigā skaņa uzmetās, mazliet pārmīzos, bet ok, šorit atskrūvēju visu vaļā, noņemu riepu, un atlauzās bremzēm kkāds tas apvalks (dubļubleķis) iekšpusē, nu neko, norāvu nost un sapratu, ka var mierīgi iztikt, ta nu..

chill

Link to comment
Share on other sites

Houston we got problem. Googles adsense sūkā ar saviem čekiem un WU, kāda cita alernatīva ir, kur labi maksā par klikšķiem un iespējams ērtāks naudas saņemšanas veids, uz karti vai, nezinu, kaut vai paypal. Pagaidām lapai nav tik daudz apmeklētāju, lai ietu ar 10 euro čeku uz banku katru mēnesi ;D

Skatos Gigns izmanto textads, bet es gribu uz sevis kā fiziskas personas visu kruķīt, bez nekādiem

pašnodarbinātajiem`n`shit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...