Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

JĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!! :latvia: :latvia:

TIKAI RĪGA TIKAI DINAMO!!

Riktīgi malači, kādu laiku nebiju spēles skatījies, bet nu šitā parsteidza. Nervus pabojāja, bet varēja ar baudu skatīties! :latvia:

Edited by WickedAppServ
Link to comment
Share on other sites

Nu mums darbaa, sievietes sveic sievietes, arii reklamas daljas sievietes apsveica... Bleeeee HOKEJS un 8.MARTS galigi neiet kopaa... uz restoranu vest shovakar nevar, tas ir skaidrs, jo tad es palieku toch bez hokeja....trulli majas sedeet ariii nevar, jo tad 8Marts tiek uzmests... HELP... Laikam vajadzes majas skatities,un vnk pasutiit siltos edienus no kada restoranu ar piegadi , taa laikam ir vieniigaa izeja :P

TIKAI RĪGA TIKAI DINAMO!!

Nesaprotu kā var fanot par kustoņiem, kuri savā starpā

mētā ripu. Tiem kustoņiem maksā par ripas mētāšanu, bet nu pārējiem kustoņiem kaut kā tas patīk, pat ir prioritāte. Paskatīties jau var, bet nu pārdevēja gadījumā tas ir fucking nožēlojami.

Edited by Reverend.
  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kā var fanot par kustoņiem, kuri savā starpā

mētā ripu. Tiem kustoņiem maksā par ripas mētāšanu, bet nu pārējiem kustoņiem kaut kā tas patīk, pat ir prioritāte. Paskatīties jau var, bet nu pārdevēja gadījumā tas ir fucking nožēlojami.

Kāda Tev daļa par Gūdija prioritātēm?

Pag, Gūdijs kā pārdevējs tagad ir nožēlojams? vai ar īsti nesapratu Tavu ģeniālo domu graudu.

Dzīves jēga ir - Izbaudīt to ko Tu vēlies, un nahrenizēt tos kustoņus, kas Tev traucē to izbaudīt.

Un ja gūdijam dzīvi izbaudīt palīdz hokejs un alus, tad uzreiz viņš ir nožēlojams?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Katram ir savs viedoklis, katrs savu dzīvi dzīvo pēc saviem principiem. Es nevaru spriest kas ir pareizi, un kas nav. Es vienkārši izsaku savas domas. Tas ir aizliegts degradētais kustoni? Gan jau sapratīsi, kad savilksi kopā savus debīlos jokus, ko esi šeit licis.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Katram ir savs viedoklis, katrs savu dzīvi dzīvo pēc saviem principiem. Es nevaru spriest kas ir pareizi, un kas nav. Es vienkārši izsaku savas domas. Tas ir aizliegts degradētais kustoni? Gan jau sapratīsi, kad savilksi kopā savus debīlos jokus, ko esi šeit licis.

ok, paldies tēti!

ceru, ka pensiju pietiekami lielu saņem. galus sanāk savilkt kopā?

Es ar izsaku tik savus spriedelējumus. Tas ir aizliegts pārgudrais vectēv?

Link to comment
Share on other sites

ok, paldies tēti!

ceru, ka pensiju pietiekami lielu saņem. galus sanāk savilkt kopā?

Es ar izsaku tik savus spriedelējumus. Tas ir aizliegts pārgudrais vectēv?

Kā ir dzīvot kā bezatbildīgam kretīnam, kuram ar naudu ir problēmas ?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā ir dzīvot kā bezatbildīgam kretīnam, kuram ar naudu ir problēmas ?

Kāpēc neatbildi uz jautājumu?

un no kurienes Tev informācija, par manu finansiālo stāvokli?

A par bezatbildīgo kretīnu. Nu vispār labi tā dzīvot :)

Tu šodien tāds pikts, jo sievai uz vecumu zelta caurums pa zemu noslīdējis ir?

Link to comment
Share on other sites

Kā ir dzīvot kā bezatbildīgam kretīnam, kuram ar naudu ir problēmas ?

Oh, i see :D u gotz a new job beeeeatch!!!!

Ja tu uzskati ka visi apkārt ir pastulbi un tikai tu izdalies no šīs pelēkās massas tad man vajag tevi apbēdināt. Tā nav taisnība

Link to comment
Share on other sites

Sen neredzēts stulbums..

Turpmākās trīs dienas nenpiepūlēsim viņu ar rakstīšanu šajā forumā.

Tas 8. marts... Ja nezini ko uzdāvināt savai sievietei uzdāvini viņai seksu, ja dāvana viņai nepatīk tad uzdāvini to kādai citai.

Kad nākamā(pēdējā) play-off spēle?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...