Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar man mandele bija uzpampusi... SHonakt no 4:00 -8:00 klepoju un shausmiigi...Laikam tapec ka saldejuma kokchiku pirms guletieshanas izdzeeru... Tagad man auss aizkritusi ciet... juutu kaa pulseee.. KO dariit? pagaidaam tikai shampi un viiinu dzeru.... Ar borspirtu laikam vajag to ausi paskalot vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Logo veidoja cilvēks, kas taisīja izkārtni un tam nav nekāda saistība ar to, ko mēs esam izdomājuši un ko nospēruši. Dizains ir taisīts no 0, burti ir citā fontā, nosaukums nav identisks un kluba sakars nav ne tuvu kaut kādam geiming portālam so vispār līdzība ir pajāt. Tā kā pirms pļūti kaut ko, varbūt pajautā par izcelsmi ;)

Varbūt ar laiku logo nomainīsies uz ko oriģinālāku un šikāku, šis bija superfast variants tajā brīdī, kad klubs bija jāver vaļā un tu nevari pat ne nedaudz iedomāties kāda piša bija visu novest līdz vaļā vēršanai, ja sākumā bija tikai veca telpa kurai vajadzēja kapitālo remontu un viss ir tapis tik pat kā no 0.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Logo veidoja cilvēks, kas taisīja izkārtni un tam nav nekāda saistība ar to, ko mēs esam izdomājuši un ko nospēruši. Dizains ir taisīts no 0, burti ir citā fontā, nosaukums nav identisks un kluba sakars nav ne tuvu kaut kādam geiming portālam so vispār līdzība ir pajāt. Tā kā pirms pļūti kaut ko, varbūt pajautā par izcelsmi ;)

Varbūt ar laiku logo nomainīsies uz ko oriģinālāku un šikāku, šis bija superfast variants tajā brīdī, kad klubs bija jāver vaļā un tu nevari pat ne nedaudz iedomāties kāda piša bija visu novest līdz vaļā vēršanai, ja sākumā bija tikai veca telpa kurai vajadzēja kapitālo remontu un viss ir tapis tik pat kā no 0.

Kaut vai tev šūšanas cehs, bet vari nedirst, ka tas, kas taisīja logo to nav nospikojis.

Bet nu, lai jau veicas ar to ko esat iesākuši darīt.

Edited by SelfDestruct
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man izskatās, ka ar COD saistīts, značit gaming. ^_^

Ame, man tas darbs ir .cdr vektoros, viss ir editējams, tas neskaitās no 0 taisīts?

Es nekur neesmu teicis, ka nav nošpikots darbs, es saku, ka mums nav nekāds tiešs sakars ar to, ka mēs gribējām, lai viņu nošpiko. Es pats atklāju, ka tāds līdzīgs logo ir tikai kādu mēnesi pēc mūsu logo parādīšanās. Ko tagad, klubam bez logo jādzīvo, jo viens tāds līdzīgs jau ir?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...