Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Atkal Tf'a statiem jākačā tie pointi, kruti bija, kad vasarā kā nolaifers spēlēju un tagad nespēlēju kādus 5 mēnešus. Ieejot serverī tauta ir mainijusies ritīgi, agrāk bija pierasts redzēt ma4o ar heviju skraidot, kuru hīlo 7 mediķi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad vairs nedzershu ar jaunajiem darba koleegjiem...2traa diena kad man joprojaam iri suudigi :( Kauns pa visu seju, bildes es ceru ka neredzeeshu, priekshniecei aciis labak neraadiities. Nekad nejauciet Jageriiti ar alu... un NEKAD 1dienaa nepiedzerties :( :( :( Esmu ļoti ļoti bēdīgs :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad vairs nedzershu ar jaunajiem darba koleegjiem...2traa diena kad man joprojaam iri suudigi :( Kauns pa visu seju, bildes es ceru ka neredzeeshu, priekshniecei aciis labak neraadiities. Nekad nejauciet Jageriiti ar alu... un NEKAD 1dienaa nepiedzerties :( :( :( Esmu ļoti ļoti bēdīgs :(

Kas tad nu, aknu esi pazaudējis, pfff ,jēgeris ar alu ir pupu mizas, es katras brīvdienas iesildos ar aliņiem, dzeru stipros un kad stiprie beidzās turpinu sūkt aliņus :D Tikai pēdējā laikā smu uz visīti uzsēdies nevis tiem mīksto dzērieniem - jēgeriem ar enerdžī :D Tev tak forša tā seksīgā priekšniece, ko kaunies, nepaspēji uzrāpties? :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vārbūt kādam noder. ~400GB ar PS1 romiem. 3d14h līdz viss nolādējās. žēl, ka tikai lielākā daļa no tām spēlēm ir tīrākie sūdi, bet ir arī foršās spēlītes, ko pa diviem joprojām riktīg jautri uzspēlēt. :)

http://thepiratebay.se/torrent/5815955

1282786204310.jpg?1318992465

Šitos taču var palaist ar emulatoru? Iefavorītošu, maybe vēlāk no tā lēruma kaut ko jāizrok. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...