Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skrūvpistole vobšem. Es varu uz brīvdienām no darba paņemt, tikai viņš tāds mazliet iesprādzis un ar viņu akurāti jārukā.

pa šīm brīvdienām varēsi paņemt? es tad ieskriešu DEPO pēc visa vajadzīgā, un ja var sarunāt, tad tu man kkā atgādātu :) tev aliņš ;DD
Link to comment
Share on other sites

pa šīm brīvdienām varēsi paņemt? es tad ieskriešu DEPO pēc visa vajadzīgā, un ja var sarunāt, tad tu man kkā atgādātu :) tev aliņš ;DD

redzi, ja tu nedzīvotu laukos, kur nav elektrība, tev noderētu ar parastais urbis :D

p.s. šodien iehavoju htc tetovējumu pa 30ls ar divam baterijam. man liekas, ok dīls. party telefons.

Link to comment
Share on other sites

redzi, ja tu nedzīvotu laukos, kur nav elektrība, tev noderētu ar parastais urbis :D

p.s. šodien iehavoju htc tetovējumu pa 30ls ar divam baterijam. man liekas, ok dīls. party telefons.

man pie divām kājām vai ar vadu, vai ar kājminamo domāšanu tas aparāts. galvenais ka varu skrūves ieraut.
Link to comment
Share on other sites

Neesmu skuvies jau nedēļu, bet tik un tā šodien pērkot šampanieti uzprasīja doķus :lol:

Ā, atcerējos taču, ka šodien sīkajiem pēdējais zvans un es vēl biju uzvalkā.

izskaties tik mazs? :D esinieks pie ieejas skolniekam nav reaali it ka :D

Link to comment
Share on other sites

Tom, es Tevi ļoti labi saprotu. Uz veikalu dodos tikai nedēļu neskuvies, nemazgājies un nemainījis drēbes. Alkoholu gan vairs nepērku, bet ieradumam liels spēks.

Tagad miljons gadus nesatikti un forši cilvēki kož Vecrīgā, bet es kodējies sēžu darbā.

FML

Link to comment
Share on other sites

Antidepresanti ir mīkstajiem, normāli veči var tak reizi nedēļā piemesties līdz rīta rasai un tad atkal nedēļu nedzert, tas vismaz manas garīgās problēmas atrisina un par dzīves jēgu īsti nesatraucos, dzīvo tik uz priekšu, agri vai vēlu tāpat būs sūdi, kuri cauri jābrien un būs arī labie laiki, nav ko iespringt!

Man piemēram šobrīd ir kādi 10 parādi jāsavelk uz nākošo/aiznākošo nedēļu un es pat neko neesmu sācis :D A pofig, šovakar došos kaut kur netālu no Pāvilostas piesmelt ķeseli un rīt ar svaigām domām ķeršos pie darbiem, thats the way how need to do that!

P.s. Kā var nedēļu nemazgāties? :shutup2: Es nedēļu neskuvies jau izskatos pēc pieklājīga bomža, ja 2 tad vispār mežons, man neprasītu doķus, bet uzreiz izsauktu apsargus :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...