Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tom, intereses pēc gribas zināt, kāpēc tu mūždien to S-klasi stum visiem sejā? :) Es nevaru saprast vai tas tev tāds humors vai baigi lepojies, ka vari atļauties viņā ieliet un braukt? Ne gluži par šo gadījumu, bet nācies pabieži redzēt tādus tekstus. No offence.

Man mājās ir gaziks, kurš ēd ~20L uz ~40km :DD

eu, gūdmen, tu neesi jūras ūdeni pārdzēries vai kas tev par vainu, neesi uzdevuma augstumos rakstīt huiņu!

Link to comment
Share on other sites

Klausos praktiski visu. Ok, ar "cūku griezēju" mūziku Tu mani gluži neredzēsi, bet braucot krievu mūzikas pavadībā gan. Pēdējā laikā esmu "uzsēdies" uz Jūlijas Savičevas.

Par krieviem vispār daudz un plaši varu runāt. Tūlīt mani vietējie bāleliņi sāks nolikt, bet pieredze rāda, ka ar lielāko daļu krieviem ir vieglāk sastrādāties nekā ar latviešiem...

Man nekas pret krieviem (izņemot atsevišķus indivīdus) un mūziku (lielākoties) nav, pašam šobrīd topā (Jaunajā Vilnī pirmo reizi dzirdēju):

Tās armijas dzērājdziesmas gan vienmēr liek pasmaidīt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tom, intereses pēc gribas zināt, kāpēc tu mūždien to S-klasi stum visiem sejā? :) Es nevaru saprast vai tas tev tāds humors vai baigi lepojies, ka vari atļauties viņā ieliet un braukt? Ne gluži par šo gadījumu, bet nācies pabieži redzēt tādus tekstus. No offence.

Man mājās ir gaziks, kurš ēd ~20L uz ~40km :DD

eu, gūdmen, tu neesi jūras ūdeni pārdzēries vai kas tev par vainu, neesi uzdevuma augstumos rakstīt huiņu!

:zavaliebalo::lox::atrodidraudzeni::aizvermuti:

Night, man pilnīgi žēl tevis palika :(

Link to comment
Share on other sites

Pedejaa laikaa, sievai vnm teicu , tev shodien brivs satiiri majas :DD Kaut kaa parasti pasham tas baigi atri sanak :) Shoriit sieva ejot uz darbu pateica lai es sakopju virtuvi tikai :DD Domaju 10min darbs :D AGA .. Shas 1,5h palidoja veja sparniem vel tikai griida jaizmagaa,kamer to trauku kaudzi nomazgaju, visus taukos no virsmas nopuleeju, izslauciju, apslauciju, visas malinjas noslauciju, pzdc paguru :DD Tagad esmu pelnijis izdzert 2vus aleenus un neko nedariit vairs shodien :DD FAQ vel jau pasham bus jashmoree vakarinjas sievai, 100punkt ka VIRTUVE pec manaam vakarinjaam atkal bus tikpat drausmiga,kada bija pirms kopshanas :D DA NU I NAFIG :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šodien cepot kotletes uzlēju drusku par daudz sojas mērces.

Tu...tu...NELIETIS!!!!! Kā tu varēji apgānīt svēto kotlešu vārdu ar āzijas pagāņu mērci? Es ceru ka tu degsi elles ugunīs, un tev virsū lies TUMŠO sojas mērci...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...