Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Aizejam varbūt kādu kafiju kopā ieraujam? Vai uz restorānu?

Tas nebija diss, bet vienkārši fakta apstiprinājums. Kurš, KURŠ pie pilna saprāta esošs cilvēks d!rstu pa telefonu, ja zinātu, ka ar cilvēku pretējā klausules pusē būtu kaut kad IRL jāsatiekas? Ok, ja es būtu tiešām pissed(kas notiek ļoti reti) varbūt, bet nu kamōn? Pašam Tavs posts nelikās diezgan lieks?

Ja Tu to pilnā nopietnībā biji domājis nopietni, tad respekt. Kaut ko tik tizlu spētu pateikt tikai drosmīgs cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Goglēju lai atrast vienas dziesmas tekstu un uzdūros šim.... Manuprāt es jau sākšu būvēt bunkeri un lūgšos lai decembī visi šie indivīdi būtu noslaucīti no zemes virsas... Bez interneta es pāris desmitus gadu izcietīšu...

hrenj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Man ar Divīti ir gana darba bijis, kas ir saistīts ar naudām, līdz ar ko, es uzskatu, ka varu pietiekami atbildēt par viņa aizņemtības līmeni. Protams, Jūs variet turpināt pukstēt tālāk, kā jau jums tas pienākās :)

Link to comment
Share on other sites

jaa, tur tadas babkas noteikti, ahujek, jus te nedirsas, ka tik jus neatmostaties bikjeros ar paradziimi :D internets blec, pededjais dzirdetais bija 1500, nav jau kabatasnauda, bet nu arii ne summa uz ko butu jaiespringst.

p.s. necepies, es tikai pieduros pie sii visa, naudu svesa makaa enivej ir lieki skaitiit.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Man ar Divīti ir gana darba bijis, kas ir saistīts ar naudām, līdz ar ko, es uzskatu, ka varu pietiekami atbildēt par viņa aizņemtības līmeni. Protams, Jūs variet turpināt pukstēt tālāk, kā jau jums tas pienākās :)

Cilveks pajauta skype niku, bet tu sac smirdet ar savu naudu. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...