Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nez, kaut arī pats esmu aifona īpašnieks un sākumā slavēju, tomēr neuzskatu, ka mūsdienīgā telefonā vajadzētu visādas hitrās manipulācijas, lai izdarīt elementāras lietas. Jā, ir daudz plusi, bet mīnusu arī ir pietiekoši, it īpaši ja vēlme izmantot telefonu sniedzas ārpus zvanīšanas, tekstošanas un sevis fočēšanas internetā.

Agrāk par oktobri nanosima LMT nebūs...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Es esmu UK un šeit viņu vares paņemt rīt, es ceru! Mans iphone 3g velk jau ceturto gadu un iet bez problēmām, tākā apple izstrādājumi mani apmierina + ja var atļauties, kāpēc ne? Iphone tu vari spaidit vienā rokā, bet galaxyjam vajag izmantot divas, kas ir milzīgs pluss! Un filmam arpus majam izmantoju ipadu, takā izmērs iphonam ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Miedzinjsh, a Tu rindā jau stāvi? :D Es domāju ka tur rinda veidojas jau no šā rīta..

mums te dahuja bodes ir, kur telefonus tirgo.

gan jau, ka vodafouns un celku mēdija (virgin media) tirgos šos uz pieslēgumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nekad nebiju ienīdis pedarastus, bet šodien ir tā diena, kad sākšu. Mana meitene ir nagu meistars, bet tā nu sanācis ir, ka nav taisīts vīriešu pedikīrs. Un trenējas uz manīm. Sajūtas drausmīgas... Par ko man tādas mocības?

Link to comment
Share on other sites

Nekad nebiju ienīdis pedarastus, bet šodien ir tā diena, kad sākšu. Mana meitene ir nagu meistars, bet tā nu sanācis ir, ka nav taisīts vīriešu pedikīrs. Un trenējas uz manīm. Sajūtas drausmīgas... Par ko man tādas mocības?

tad jau pats par taadu kljuusti

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais posts : D

/me, dzerot kafiju, klusām iespurdzās.

Šodien ir piektdiena, un man vakarā jālasa tizla filma. Pēc tam ir 2 brīvas stundas un tad var iet uz nakts seansu iekš Kongresu nama, skatīties trīs pervfilmas, no kurām zinu, ka viena it kā esot laba.

Jautājums - a ko darīt tais divās stundās?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...